Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rusza miejska loteria dla nowych mieszkańców Tarnobrzega

Październik 12, 2011 7:13 PM
” Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w I edycji Loterii „Jestem stąd”. Adresujemy ją do Wszystkich, którzy w okresie od 1 listopada – 31 grudnia 2011 r. zameldują się na terenie Gminy Tarnobrzeg lub składając formularz NIP-3 w Urzędzie Skarbowym, jako swoje miejsce zamieszkania wskażą właśnie… nasze miasto”.

“Wśród Uczestników Loterii rozlosujemy cenne nagrody, m.in. 32 – calowy telewizor LCD, laptop i aparat fotograficzny.

(Więcej informacji i regulamin Loterii znajdą Państwo w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta).

W rzeczywistości wygramy wszyscy, bo rozliczając się z podatku tam, gdzie faktycznie mieszkamy, poprawiamy jakość naszego życia. Bo więcej złotówek, które z naszych podatków zasilą kasę miasta, to więcej pieniędzy na budowę dróg, chodników, boisk, wodociągów, infrastrukturę turystyczno–rekreacyjną nad Jeziorem Tarnobrzeskim i terenach nadwiślańskich. To więcej pieniędzy na oświatę, sport, kulturę, promocję i bezpieczeństwo tarnobrzeżan, to nowe perspektywy. To nowoczesny, dynamicznie rozwijający się Tarnobrzeg.

Aby jednak Państwa pieniądze (podatki) wróciły do Was, konieczne jest – jak wspomniałem – zameldowanie w Tarnobrzegu lub wskazanie naszego miasta jako miejsca zamieszkania w deklaracjach podatkowych.

I do tego szczerze Państwa zachęcam. Wygramy na tym wszyscy!

Wygra na tym nasza „Mała Ojczyzna”!

z poważaniem

Norbert Mastalerz

Prezydent Tarnobrzega”

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne tutaj

źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>