Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

10-11.12 (sobota – niedziela) X Barbórkowy Turniej Piłki Siatkowej – zapisy do 25 listopada

Listopad 23, 2011 12:03 AM
Turniej odbędzie się w dniach 10 i 11 grudnia 2011 roku, na hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49. Zgłoszenia do turnieju należy dokonać do dnia 25 listopada 2011 roku. Koszt udziału w turnieju (drużyna 8 osób) to 430,00 zł.

W ramach wpisowego organizator zapewnia uroczystą kolację w pierwszym dniu turnieju (impreza integracyjna), śniadanie drugiego dnia turnieju, obsługę sędziowską oraz nagrody dla najlepszych zespołów turnieju. Koszt zakwaterowania i dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w trzech formach: klasa turystyczna – świetlica wieloosobowa na materacach (10,0 zł od osoby), klasa średnia – pokoje w internacie na miejscu imprezy integracyjnej (20,0 zł bez vat, 35,0 zł z vat) klasa wygodna – pokoje hotelowe (poza miejscem imprezy).

W przypadku chęci zakwaterowania w hotelu, prosimy o jak najszybszą rezerwację miejsc, z podaniem dokładnej ilości osób i wpłatą zaliczki w wysokości 20,0 zł od osoby. Wpisowe na turniej należy wpłacić do 30 listopada 2011 roku, w przypadku wycofania się z imprezy organizatorzy zastrzegają sobie możliwość potrącenia wpisowego w wysokości 130,00 zł. Drużyny, które chcą uczestniczyć w turnieju w składzie powyżej 8 osób, uiszczają dodatkową wpłatę: 25,00 zł od każdej dodatkowej osoby.

Szczegóły pod adresem http://tssps.tarnobrzeg.pl/2011/10/jest-decyzja/#more-167

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>