przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Koncert Brathanków podczas „Zimowych Spotkań z Europejskim Funduszem Społecznym na Podkarpaciu”

Listopad 24, 2011 4:49 PM
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza mieszkańców województwa podkarpackiego na imprezę artystyczno-wystawienniczą „Zimowe Spotkanie z Europejskim Funduszem Społecznym na Podkarpaciu”. Gwiazdą Wieczoru będzie zespół Brathanki. Impreza odbędzie się 27 listopada br. w Regionalnym Centrum Sportowo – Widowiskowym „Podpromie” w Rzeszowie w godzinach od 13 do 19. Wstęp wolny.

– Chcemy zainteresować mieszkańców Podkarpacia Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki (PO KL), który od 2007 roku wdrażany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie – mówi Konrad Fijołek, dyrektor rzeszowskiego WUP-u.

– Do tej pory w projektach realizowanych w ramach PO KL uczestniczyło 167 242 osoby, podpisaliśmy 1 533 umowy o łącznej wartości 1 320 852 130 zł. Nasze działania zostały dostrzeżone w kraju, znajdujemy się w czołówce województw o najlepszym tempie wydatkowania środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) dzięki czemu z Krajowej Rezerwy Wykonania otrzymaliśmy dodatkowe 42 627 715 euro.

„Zimowe Spotkanie z Europejskim Funduszem Społecznym na Podkarpaciu” ma na celu promocję Programu, jak również upowszechnienie wiedzy wśród mieszkańców naszego województwa na temat efektów wdrażania PO KL.

W programie imprezy przewidziano występy: iluzjonisty, zespołów pieśni i tańca, uczestników programów rozrywkowych „Mam Talent” czy „Must be the Music”, pochodzących z Podkarpacia, natomiast Gwiazdą Wieczoru będzie zespół Brathanki.

Ponadto przygotowano mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczestników zabawy. Animacje, basen z kulkami, nadmuchiwany zamek, bramka celnościowa i klown to tylko niektóre z wielu atrakcji. Warto wspomnieć, że swoją obecnością zaszczyci wszystkich Święty Mikołaj, od którego półtora tysiąca dzieci otrzyma wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Dla uczestników imprezy przewidziano liczne konkursy z nagrodami dodatkowo na wszystkich, którzy w ostatnią niedzielę listopada odwiedzą halę „Podpromie” będą czekały stoiska m. in. z wyrobami wędliniarskimi z Markowej oraz regionalnymi produktami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich.

W imprezie udział wezmą beneficjenci, którzy opowiedzą o realizowanych projektach, osoby które otrzymały wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej oraz pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy będą udzielać informacji na temat realizowanych konkursów w ramach PO KL, jak również przedstawiciele Regionalnych Ośrodków EFS, którzy będą promować usługi oferowane przez Ośrodki dla obecnych i potencjalnych beneficjentów Programu Kapitał Ludzki.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa.

Patronat medialny sprawują: TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Rzeszowski Portal Informacyjny Resinet.

One Response to Koncert Brathanków podczas „Zimowych Spotkań z Europejskim Funduszem Społecznym na Podkarpaciu”

  1. Mefisto Odpowiedz

    25 listopada 2011 at 10:25

    O Jezu !!! dla basenu z kulkami boso pójdę do Rzeszowa.
    Basen z balonami od zawsze jest dla mnie największym wydarzeniem kulturalnym w Podkarpaciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>