Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W Tarnobrzegu jest już darmowy internet

Luty 8, 2012 6:37 PM
Jak dowiedział się portal NadWisłą 24 pl, obecnie darmowy Internet jest dostępny w promieniu ok. jednego kilometra od wieży ciśnień (potocznie zwanej Grzybem).  – Montaż kolejnych anten uniemożliwiają niskie temperatury – informuje NW24 Wojciech Malicki, dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta.

- Gdy mrozy ustąpią pokrycie całego miasta zajmie miesiąc, półtora – tłumaczy NW24 Wojciech Malicki. – Na pierwszy rzut pójdą osiedla: Sobów, Wielowieś i Mokrzyszów – dodaje.

Aby połączyć się z siecią wystarczy mieć WI-FI oraz wybrać z listy HOTSPOT INTERNET.
- Połączenie jest nieszyfrowane, nie trzeba żadnych haseł itd. Jedynie należy zaakceptować regulamin na stronie internetowej, która wyświetli się przy połączeniu z siecią. Prędkość to ok. 600 kb/s – wyjaśnia NW24 dyrektor Kancelarii.

13 Responses to W Tarnobrzegu jest już darmowy internet

  1. sm Odpowiedz

    8 lutego 2012 at 19:40

    u mnie nie łapie :(

  2. Robert Odpowiedz

    8 lutego 2012 at 20:12

    U mnie czyli gdzie? Jaka ulica? Ciekawe czy w ogóle ktoś go złapie.

  3. dob Odpowiedz

    8 lutego 2012 at 20:48

    Ciekawe czy w Mokrzyszowie będzie realnie działać, co najważniejsze w jakiej jego części…

  4. Piotrek Odpowiedz

    8 lutego 2012 at 22:44

    Zgodnie z zapowiedzą prezydenta, Tarnobrzeg wraz z wszystkimi osiedlami ma być pokryty siecią bezpłatnego internetu, więc w Mokrzyszowie powinien działać. Trzeba czekać aż mrozy ustąpią :)

  5. erazm Odpowiedz

    8 lutego 2012 at 23:04

    Farsa!~!~! mieszkam obok prawie grzyba i za boga nic nie ma!!! to nie kilometr sprawdziłem to targowa i jest jakieś dwieście metrów w czystej przestrzeni -bez pierdół proszę państwa-farsa!

  6. Mefisto Odpowiedz

    9 lutego 2012 at 11:05

    darmowy internet jest OK ale gdyby były jeszcze darmowe kobiety to dopiero wzrosła by atrakcyjność inwestycyjna Tarnobrzega !

  7. rozum Odpowiedz

    9 lutego 2012 at 12:07

    Na wszystkie “około” z urzędu miasta trzeba brać duuuży margines :) W każdym razie wiemy, że coś się dzieje na plus z darmowym internetem w Tbg. Na razie mrozy, jest jakaś wymówka zobaczymy co będzie później :)

  8. lolek Odpowiedz

    11 lutego 2012 at 00:22

    Realny zasięg to promień 200 – 300 metrów.

  9. przywiślak Odpowiedz

    11 lutego 2012 at 00:42

    Na Przywiślu nie łapie :( Spokojnie w kilometrze od “grzyba” jestem. Korzysta ktoś w Tbg z darmowego internetu z aero2?

  10. hotspot Odpowiedz

    11 lutego 2012 at 16:50

    Jeśli masz widok z okna, balkonu na wieże ciśnień, to na 100% możesz korzystać z darmowego dostępu do internetu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni nie drogi sprzęt i odpowiednio zamontować jak i skonfigurować go, i cieszyć się z darmowego hotspota. Osobiście mogę podjąć się montażu i konfiguracji urządzeń do odbioru hotspota nawet z dalszych odległości . Kontakt : hotspot_tbg@o2.pl

  11. Tom Odpowiedz

    11 lutego 2012 at 19:34

    Dobra antena kierunkowa wszystko złapie. Spokojnie, cieplej się zrobi, to przybędzie hotspotów w mieście – będzie więcej punktów do celowania antenką a jeśli będzie blisko to może laptop sam złapie :)

  12. Bez_znaczenia Odpowiedz

    12 lutego 2012 at 01:14

    Na laptopie lub komórce można spokojnie odbierać w odległości do 300m w idealnych warunkach i to jest normalne. Jesli chcecie z dalszej odległości to wiadomo że trzeba zewnętrzną antenę. Przecież laptop nie ma nie wiadomo jak mocnej anteny żeby nadać z kilometra do nadajnika. Podana odległośc 1km jest prawidłowa albo i nawet więcej. Ale ludzie z odpowiednim sprzętem! Z komórką albo laptopem to mozna w rejonie mieszkania szalec.

  13. hotspot Odpowiedz

    12 lutego 2012 at 20:39

    Pamiętajcie że najciemniej pod latarnią :) pod samą wieżą ciśnień, lub w odległości od niej 100-200m zasięg będzie minimalny lub zerowy. Anteny nadawcze są skierowane 1 strona w URZĘDU PRACY 2 w stronę ORLEN MIECHOCIN i 3 w stronę Kościoła na Świętej Barbary. Anteny mają 60 stopniowy kąt promieniowania :)