przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ukraińska delegacja zwiedzała Tarnobrzeg

Marzec 21, 2012 12:34 AM
O nowoczesnym monitoringu, odnowionym Zamku Dzikowskim, infrastrukturze sportowej oraz systemie oświaty rozmawiali z Prezydentem Tarnobrzega przedstawiciele ukraińskiego Czernihowa, którzy odwiedzili nasze miasto.

Współpraca pomiędzy Tarnobrzegiem i Czernihowem trwa już od kilku lat. Co roku przedstawiciele obu miast „podglądają” nowinki u swoich zagranicznych przyjaciół podziwiając zmiany oraz szukając nowych rozwiązań do zastosowania w swoim mieście.

Tym razem do Tarnobrzega przyjechał mer Czernihowa – Aleksander Sokolov, jego zastępca – Mikołaj Senkovych oraz naczelnik Wydziału Oświaty – Włodzimierz Kupriyanenko. W ramach tej wizyty, ukraińscy goście zobaczyli zmodernizowany stadion piłkarski oraz euroboisko, które powstało przy Szkole Podstawowej nr 10, która także współpracuje z Czernihowem.

Mieli także okazję obejrzeć Komendę Miejską Policji w Tarnobrzegu oraz siedzibę Straży Miejskiej i zobaczyć jak funkcjonuje nowoczesny monitoring, który na terenie naszego miasta działa już od kilku tygodni.

Zagraniczni goście wybrali się także do Zamku Dzikowskiego, który po raz pierwszy mieli okazję obejrzeć w odnowionej formie.

Jest to pierwsza wizyta przedstawicieli miasta partnerskiego Czernihów w Tarnobrzegu, po wyborach samorządowych w 2010 roku.

foto&info: Agata Rybka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>