Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

30.03 (piątek) Dzień Otwarty w “Rolniku”

Marzec 28, 2012 8:53 AM
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu ul. Sandomierska 27 informuje, że w dniu 30 marca 2012 roku (piątek) w godz. od 9.00 do 14.00 odbędzie się w naszej szkole dzień otwarty, na który serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z nauczycielami.

Odwiedzający naszą szkołę uczniowie będą mogli zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną na następny rok szkolny, zwiedzić nasze klasopracownie, sale gimnastyczną. Będzie także okazja do porozmawiania z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Odwiedzający wezmą udział w ciekawych prezentacjach i zajęciach .

Zajmujemy najwyższe miejsce z tarnobrzeskich techników według Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Średnich 2012, przygotowanego przez Perspektywy i Rzeczpospolitą.

Zapraszamy Gimnazjalisto przyjdź, zobacz, posłuchaj … i wybierz!
Pamiętaj – ta Szkoła da Ci wykształcenie średnie i da Ci zawód, który jest atrakcyjny na rynku pracy. Ale już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ZSP nr 2 w Tarnobrzegu.

W roku szkolnym 2012/2013 ZSP nr 2 proponuje następujące kierunki kształcenia:

Technikum (4 lata)

Technikum Ekonomiczne

Technikum Agrobiznesu

Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Technikum Architektury Krajobrazu

Technikum Hotelarstwa

Technikum Spedycji – NOWOŚĆ

Technikum Turystyki Wiejskiej- NOWOŚĆ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>