Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Psy szukają nowego domu

Kwiecień 5, 2012 3:08 PM
Urząd Miasta Tarnobrzeg informuje, że znalezione zostały dwa psy, które szukają nowego, przytulnego domu. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze Strażą Miejską w Tarnobrzegu tel.15/823-49-98 lub z Wydziałem Spraw Komunalnych i Środowiska Urzędu Miasta Tarnobrzeg tel.15/822-65-70 wew.211.

W dniu 22 marca Straż Miejska w Tarnobrzegu odłowiła chorego, bezdomnego psa rasy husky. Pies ma ok.1,5 roku. Był wychudzony, zarobaczony, ze stanem zapalnym ucha. Obecnie jest w stanie zadawalającym.

Został zaszczepiony przeciw wściekliźnie, odpchlony, odrobaczony i odżywiony. Nie wykazuje żadnej agresji, lubi zabawę. Ładnie chodzi na smyczy i jest bardzo towarzyski. Pies nadaje się do adopcji.

Także 22 marca został znaleziony bezdomny pies, który był zaplątany w sidła na terenie Oś.Wielowieś. Pies miał liczne rany na ciele, dlatego trafił pod opiekę lekarza weterynarii, z którym Prezydent Miasta podpisał umowę na wykonywanie usług weterynaryjnych. Pies rudy lisowaty, wiek ok. 1,5 roku, waga 10 kg. Częściowo pies jest już wygojony, odpchlony, odrobaczony. Po zakończeniu leczenia trafi do adopcji. Pies jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi i zwierząt. Potrafi chodzić na smyczy.

Osoby zainteresowane przygarnięciem, któregoś czworonoga prosimy o kontakt ze Strażą Miejską w Tarnobrzegu tel.15/823-49-98 lub z Wydziałem Spraw Komunalnych i Środowiska Urzędu Miasta Tarnobrzeg tel.15/822-65-70 wew.211.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>