Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Radni przyznali pieniądze na tarnobrzeską koszykówkę (video)

Kwiecień 26, 2012 9:46 PM
11 głosami za, przy 4 przeciw i 5 wstrzymujących się tarnobrzescy radni przyznali fundusze na sekcję koszykówki w Tarnobrzegu. Głosowanie odbyło się podczas czwartkowej sesji Rady Miasta.

300 tys. przesunięte z funduszu inwestycyjnego spółka akcyjna KKS Siarka Tarnobrzeg otrzyma jeszcze w tym roku, kolejne 500 tys. zostanie zabezpieczone w budżecie na rok 2013. Dzięki miejskiej dotacji  koszykarska drużyna z Tarnobrzega zagra po raz trzeci w rozgrywkach Tauron Basket Ligi.

22 Responses to Radni przyznali pieniądze na tarnobrzeską koszykówkę (video)

  1. ... Odpowiedz

    26 kwietnia 2012 at 22:29

    800 tys ?!?!?! a gdzie ten klub ma jakiś sponsorów ? pokażcie mi zespół który swoj budzet opiera na dotacji z UM zenujace..

    • xxx Odpowiedz

      26 kwietnia 2012 at 23:10

      a spierdalaj zapiździalcu !!!

    • Lucyfer Odpowiedz

      26 kwietnia 2012 at 23:19

      Kotwica Kołobrzeg, ŁKS Łódź, Polpharma Starogard Gdański, PBG Basket Poznań i można tak długo jeszcze…………

    • rozum Odpowiedz

      26 kwietnia 2012 at 23:22

      Z Tarnobrzega zespół? WSZYSTKIE opierają się na dotacjach\pieniądzach z UM Tbg. Jedne dostają więcej kasy inne mniej. Koszykówka to ekstraklasa i nie można tej sekcji porównywać np. do III ligi piłki czy II ligi siatkówki. Przyjdź kiedyś na mecz, zobaczysz jak wygląda hala wypełniona po brzegi i zobaczysz jak wyglada doping. Po kiego miasto ładuje miliony złotych w stadion\trybunę, która nie zapełnia się nawet w 10% a niedawno zmodernizowana mniejsza trybuna jest całkiem zamknięta. Tyle kasy wywalamy i wyrzuciliśmy w beton a my nadal gramy tak na prawdę w IV klasie rozgrywkowej obecnie zwanej III ligą.

  2. Kulfon Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 00:11

    W ostatnim sezonie budżet klubu to 2 miliony złotych. 800tys od UM, a 1,2mln od sponsorów. Więc nie pisz głupot, że klub czerpie kase tylko z UM.

    • serce Odpowiedz

      27 kwietnia 2012 at 10:14

      Z tym dopingiem na hali to żeś teraz dofasolił.

  3. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 10:50

    Za co Radni biorą kasę? chyba za podejmowanie decyzji czy za samo siedzenie? Co to k. znaczy że Gospodarczyk wstrzymał się od głosu? Jest za czy przeciw? Jeszcze nie tak dawano zbijając kapitał wyborczy na rozżalonych nauczycielach z placówek do likwidacji sugerował aby szukać oszczędności gdzie indziej czyli zlikwidować Straż M i przestać dotować kosza. Jak przestać to powinien głosować przeciw. Gdzie konsekwencja? On miał być naszym prezydentem? To ma być opozycja? Śmiech na sali.

  4. wacek Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 11:48

    żenada pakować tyle kasy w drużyne, która wygrywa co 5 mecz, tylko poto zeby gawiedź mogła sobie pokibicować drużynie z extraklasy i poczuć namiastke światowej koszykówki za sprawą kilku afroamerykanów, podczas gdy piłkarzom klub stale zalega z pieniędzmi.

    • tbg Odpowiedz

      27 kwietnia 2012 at 13:09

      W jaką drużynę? Co sezon nowy team :)
      Ale nie przesadzaj, że wygrywają co 5 mecz. Wygrywali nawet cztery mecze z rzędu.
      “Drużyna Siarki z dorobkiem 55 punktów kończy sezon na 10 miejscu, do fazy play-off awansują drużyny Śląska Wrocław i AZS Koszalin. W sezonie 2011/12 podopieczni trenera Dariusza Szczubiała zanotowali 17 zwycięstw i 21 porażek, z czego dziesięciokrotnie zwyciężali we własnej hali i siedmiokrotnie w meczach wyjazdowych. Łącznie tarnobrzeski zespół rzucił w całym sezonie 3129 punktów przy 3225 straconych.”

      ***
      Co do piłkarzy to chyba masz stare informacje odnośnie zaległości płacowych. Na rozpoczecie rundy była konferencja i tam padło pytanie o te zaległości, prezes odpowiedział, że takowych nie ma, wszystko jest uregulowane. Z drugiej strony w tym momencie za dwa zwycięstwa w sześciu meczach to prezes ma prawo się zdenerwować i przykręcić kasę.(choć nie powinien)

  5. maryjan Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 13:14

    Biedni ach biedni ci piłkarze i grają w bardzo biednej lidze pszenno buraczanej – tylko im współczuć. A baskeciarze 17 zwyc – 21 porażek, czyli bardzo przyzwoicie, więc watro inwestować w nich kasę.

    • TbG Odpowiedz

      27 kwietnia 2012 at 13:28

      “Inwestować” to warto w tych młodych chłopaków, co nie mają sobie równych w regionie i walczą z najlepszymi w kraju, bo z nich coś może być a z tego obcego zaciągu jaki będzie pożytek? 100x bardziej bym spał spokojnie nie żałując kasy tym chłopcom niż przepłacać murzynów, którzy i tak po roku wyjadą i o tym mieście zapomną.

      • tu tu ru tu Odpowiedz

        27 kwietnia 2012 at 13:59

        i tak nic nie dostaną, potrzebny był ich sukces do zdobycia kasy i tyle, na stronie klubu nawet nie ma info o sekcjach młodzieżowych. A mastalerz o tej stalowej to przesadził, są dwie sekcje koszykówki i obie szkolą młodzież

  6. no pewno Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 16:09

    Mastalerz i rada strzela sobie w kolano. Finansowac pseudoafrykanow z z biednego miasta tarnobrzeg. to szczyt beszczelnosci pana mastalerza

  7. no pewno Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 16:11

    tarnobrzeg pana mastalerza juz napewno nie wybierze na mera grodu

    • WYDRA Odpowiedz

      27 kwietnia 2012 at 17:27

      JAK NIE JEGO TO KOGO? KOGOŚ NIEZNANEGO? MOŻE TADEUSZA? MOŻE STARĄ WŁADZĘ DO KORYTA DOPUŚCISZ? NA TĄ CHWILĘ LEPSZEGO KANDYDATA NIE MA. MASTALERZ MAM MAŁO CZASU A MUSI DUŻO ZROBIĆ. UWAŻAM, ŻE JUZ DUŻO ZROBIŁ CHOC ZE WSZYSTKIMI JEGO DECYZJAMI SIĘ NIE ZGADZAM.

  8. kosz Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 21:48

    pyszniak już publicznie kiedyś mówił, że amerykanie są tańsi niż polacy na słabszym poziomie. więc lepiej kupić amerykanina, który coś gra niż zapłacić tysiaka więcej i mieć przeciętnego polaka z łomży z 1 ligi

    • tbg Odpowiedz

      27 kwietnia 2012 at 23:01

      taaa, i budować od nowa drużynę, która bez zgrania ma wojować w najwyższej lidze, w zespole maja podobno zostać Pyszniak, Wyka i Rabka- który ma ciężką kontuzję a nawet gdyby był sprawny to żaden z nich nie będzie filarem drużyny. To jest bez sensu nowy sezon, nowa ekipa – na to pieniędzy nie warto dawać, bo cudów nie ma i play-offów też na pewno nie będzie (zresztą i kasy pewnie na to by nie było), więc po co?

  9. Kicia Odpowiedz

    27 kwietnia 2012 at 23:38

    ale mi odkrycie – wiadomo, że dziki może więcej

  10. MementoMori Odpowiedz

    28 kwietnia 2012 at 22:50

    Prze mi się śmiać chce z tej rodzinki i tych kibiców co trzymają flagi. Niezle pośmiewisko z siebie robią.

    • spoko Odpowiedz

      29 kwietnia 2012 at 19:34

      Widać pisklak jeszcze jesteś. Ale nie bój, z wiekiem nabierzesz luzu.

  11. Kicia Odpowiedz

    29 kwietnia 2012 at 17:34

    Mnie drażnią nie tyle przyjaciele królika ile natłok sportowych newsów na portalu.
    Powinno się to nazywać Sport24 a nie NW24 .
    Chciało by się poczytać dla odmiany chociażby jakiś dobry przepis na placek z rabarbarem.

    • spoko Odpowiedz

      29 kwietnia 2012 at 19:37

      No to już. Potrzebny jest
      1. placek
      2. rabarbar
      3. piekarnik
      Smacznego