Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wisła wygrywa w Łagowie

Maj 21, 2012 12:37 AM
Po dość zaskakującej porażce 0:1 z Partyzantem Radoszyce, drużyna Wisły Sandomierz powróciła na właściwe tory i odniosła kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Tadeusza Krawca pokonali w meczu wyjazdowym ŁKS Łagów 4:0 (3:0).

W niedzielnym spotkaniu bramki dla Wisły zdobyli: Bartłomiej Gołasa – 20 min., Damian Nogaj 23 i 32 min., Tomasz Żelazowski 59min.

Efektowna wygrana nie zmieniła pozycji Wisły w tabeli, która na trzy kolejki przed końcem IV ligowych rozgrywek w grupie świętokrzyskiej, zajmuje trzecią lokatę (55pkt), wiceliderem jest Sparta Kazimierza Wielka (55 pkt), pierwsze miejsce zajmuje zaś zespół Czarnych Połaniec (57 pkt).

Kolejnym rywalem Wisły będzie drużyna z Ożarowa, którą Sandomierzanie pokonali w rundzie jesiennej 1:0. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 27 maja w Sandomierzu, początek godz.17.

info: Kielecka Piłka

8 Responses to Wisła wygrywa w Łagowie

  1. wisła Odpowiedz

    21 maja 2012 at 13:03

    Jazda wisełka, jeszcze nie wszystko stracone

  2. 1925 Odpowiedz

    21 maja 2012 at 14:30

    WISEŁKO PROSZĘĘ CIĘ O TO ABYŚ POZWOLIŁA NAM OTWORZYĆ SZAMPANY Z RADOŚCI !!!!

    • fan Odpowiedz

      21 maja 2012 at 22:06

      Zapomnij, co z tego, że piłkarsko jesteśmy w stanie wywalczyć awans do III ligi, za tym musi iść dodatkowa kasa. Szkoda pięknego stadionu na szarpaninę w amatorskiej IV lidze

  3. goro Odpowiedz

    21 maja 2012 at 22:39

    Skoro pani prezes i trener otwarcie mówią o awansie to chyba kasa jest???

  4. j.k. Odpowiedz

    21 maja 2012 at 23:21

    Aby awansować Wisła musi zakończyć sezon na I miejscu a jak na razie jest na 3. Zostały trzy kolejki ale 1 i 2 też jeszcze grają. Czarni mają lajtowych rywali i jest mało prawdopodobne, że stracą punkty. Sparta też :(

    • mati Odpowiedz

      22 maja 2012 at 08:52

      Nie zgadzam się bo każda drużyna ma jeszcze po jednym trudnym meczu
      Sparta Kazimierza Wielka - Pogoń 1945 Staszów
      Czarni Połaniec - Nida Pińczów
      Ci rywale mogą im urwać punkty. Także Wisełka ma jeszcze ogromną szanse na awans.

  5. 345 Odpowiedz

    22 maja 2012 at 21:49

    Ile drużyn awansuje do III ligi?

  6. cvc Odpowiedz

    28 maja 2012 at 10:15

    3 liga niedowiarki!