Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Amerykański wirtuoz gitary Michael Lee Firkins na Satyrblues 2012!

Maj 31, 2012 12:27 PM
Jako pierwsi poznaliśmy nazwisko jednego z wykonawców, który wystąpi na tegorocznej 13-edycji festiwalu Satyrblues, która odbędzie się 15 września w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Jest nim amerykański wirtuoz gitary Michael Lee Firkins zaliczany do gitarowej elity na świecie!

http://www.michaelleefirkins.com

Artyście towarzyszyć będzie znakomita sekcja rytmiczna w której mocnym filarem jest ekscentryczny perkusista Atma Anur.

http://www.atmaanur.com

Jak poinformował nas organizator festiwalu Victor Czura, tegoroczny Satyrblues przebiegnie pod gościnnym stylistycznie hasłem Fusionblues co pozwala domniemywać, że to dopiero początek niespodzianek.

Zapowiada się więc prawdziwa uczta gitarowo-duchowa.

video: fendermusical

8 Responses to Amerykański wirtuoz gitary Michael Lee Firkins na Satyrblues 2012!

  1. tommy Odpowiedz

    8 maja 2012 at 14:36

    Kolejny raz Satyrblues dowodzi, że jest jednym z najbardziej znamienitych festiwali w Polsce. Michael Lee Firkins to gitarowa czołówka na świecie, a co więcej podopieczny legendarnej Shrapnel Records, co już jest wystarczającą zachętą do tego, żeby 15 wrzesnia być w Tarnobrzegu. A znając możliwości Organizatorów, to zapewne nie koniec atrakcji.

  2. Grażyna Odpowiedz

    8 maja 2012 at 17:48

    Sensacyjna wiadomość ! Już nie mogę się doczekać zwłaszcza, że jak widzę na stronie artysty będzie to jedyny koncert w Polsce. Gdyby tak jeszcze udało się kiedyś zaprosić Kotzena to przysięgam, że wytatuuję sobie na dekolcie Satyrblues.

  3. Tomek Odpowiedz

    8 maja 2012 at 18:03

    Można kupować już bilety???

  4. Karol Odpowiedz

    8 maja 2012 at 19:12

    Fantastyczna wiadomość!!! Pędzę po bilety zwłaszcza, że co roku ja i moi znajomi mamy niemały problem z ich nabyciem! Rozchodzą się jak świeże pieczywo! Ciekawe kto jeszcze poza Firkinsem zagości w tegorocznej Satyrbluesowej ramówce!???

  5. Justyna Odpowiedz

    8 maja 2012 at 21:59

    Tomek
    Coś ty taki niecierpliwy.
    Na bilety jeszcze za wcześnie.

  6. Gringo Odpowiedz

    9 maja 2012 at 07:55

    Z niesprawdzonych przecieków doszły mnie słuchy, że ma być ktoś z Australii. Wiecie może coś więcej w tym temacie?

  7. Ewelina Odpowiedz

    10 maja 2012 at 10:42

    na oficjalnej stronie festiwalu jeszcze nic nie ma więc trudno powiedzieć kto oprócz Firkinsa zagra na Satyrbluesie.

  8. Artur Odpowiedz

    13 maja 2012 at 17:33

    Wielki ukłon w stronę Organizatorów. Takie nazwisko na tegorocznym Festiwalu, świadczy tylko o coraz wiekszym poziomie imprezy. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczą?