Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka liderem, awans na wyciągnięcie ręki! (bramki+konferencja prasowa – video)

Czerwiec 2, 2012 7:25 PM

Niemożliwe stało się możliwym, jeśli zwycięstwo Siarki w Przemyślu było przewidywalne to utrata punktów przez dotychczasowego lidera ze Świdnika mało realna. A jednak, tarnobrzeska drużyna wygrała w Przemyślu 3:0 (2:0), Avia zaś bezbramkowo zremisowała z Izolatorem Boguchwała tracąc pozycję lidera na rzecz podopiecznych trenera Szymczaka.

Bramki dla Siarki zdobyli: Janusz Hynowski 39′, Kamil Zalewski 41′ i Kuba Kwieciński 51′.

Po dzisiejszym spotkaniu tarnobrzeska drużyna ma dwa punkty przewagi nad Avią, do sięgnięcia po awans – bez oglądania się na wynik meczu rywala, Siarce pozostaje zwycięstwo w meczu ze Stalą Kraśnik. Ostatnia kolejka III ligowych rozgrywek w grupie lubelsko-podkarpackiej rozegrana zostanie w środę 6 czerwca w Tarnobrzegu, początek godz.17.

video: mkspoloniaofficial

8 Responses to Siarka liderem, awans na wyciągnięcie ręki! (bramki+konferencja prasowa – video)

  1. PiterKS Odpowiedz

    2 czerwca 2012 at 19:32

    No i super:) do awansu jeszcze jeden krok… W srode wszyscy na mecz!

  2. TGB Odpowiedz

    2 czerwca 2012 at 19:43

    Ciekawe ile trzeba było posmarować Izolacji, ale nic to, najważniejsze, żeby w środę tego nie spierniczyli. WSZYSCY NA MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może nawet otworzą drugą kasę…

  3. bystry Odpowiedz

    3 czerwca 2012 at 17:45

    W środe trzeba otworzc min. 4-ry kasy lub darmowo wpuszczać kibiców………..

  4. marta Odpowiedz

    4 czerwca 2012 at 09:50

    Pisalam to juz na Echu.Powtorze i tu….Śmieszy naiwnosc pilkarzy ktorzy graja o awans a kiedy juz go osiagna klub w ramach wdziecznosci zwalnia wielszosc a oni pluja sobie w brode ze awansowali hahahhahah.Chlopaki jest jeszcze szansa.Uratujcie posadki i przegrajcie ostatni mecz.Lepiej grac w III lidze ale grac niz awansowac i szukac sobie klubu na wioskach.Bo taka bedzie wasza przyszlosc.

    • cnn Odpowiedz

      4 czerwca 2012 at 11:45

      W środę po 19 to się chyba potniesz z nieszczęścia nieżyczliwa kreaturo ;P

    • MG Odpowiedz

      4 czerwca 2012 at 11:47

      Przestań mącić. Sami sobie zdają sprawę że kilku z nich będzie musiało odejść. Drużyna idzie do mocniejszej ligi to musi się wzmocnić na tą ligę. Po żadnych wioskach grać nie muszą bo jest kilka drużyn z Podkarpacia które zostają w III lidze i będą robić transfery. Kibice też chcą awansu i nie mają zamiaru w nieskończoność na III ligę patrzeć

  5. MG Odpowiedz

    4 czerwca 2012 at 11:50

    Będzie jakaś relacja na stronie z meczu? Na stronach Polonii jest tylko konferencja i bramki.

  6. NW24 Odpowiedz

    4 czerwca 2012 at 12:18

    Niestety, nie byliśmy na meczu