przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nowa Dęba: Bezpłatne badania w ramach Światowego Dnia Serca

Wrzesień 28, 2012 12:47 PM

Szpital Powiatowy w Nowej Dębie zaprasza w sobotę 29 września br. w godz.10-14 do Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie na bezpłatne badania:

-pomiaru ciśnienia we krwi – gabinet Pielęgniarek Środowiskowych w Nowej Dębie

-poziomu cukru, poziomu cholesterolu we krwi – Nowodębskie koło Diabetyków

-poziomu tlenku węgla w płucach -Koordynator Oświaty Zdrowotnej z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnobrzegu

-Badanie BMI – czyli wskaźniku masy ciała – Starszy dietetyk SPZZOZ w Nowej Dębie

Światowy Dzień Serca obchodzony po raz 13-ty w ponad 120 krajach ma na celu szerokie upowszechnienie podstawowej wiedzy o schorzeniach serca i naczyń oraz możliwościach leczenia i profilaktyki. Program tegorocznego Dnia obejmuje, jak co roku promocję aktywnej profilaktyki fizycznej oraz wskazuje na najważniejsze zagrożenia zdrowia na progu XXI wieku: miażdżycę, nadciśnienie tętnicze, nadwagę i otyłość, cukrzycę, stres i depresję, używki( papierosy, alkohol i narkotyki).

Uwaga!!

Osoby z niedowagą otrzymają bezpłatnie pyszne czekolady sponsorowane przez pracowników SANFARM-u w Nowej Dębie, którzy ponadto zaprezentują leki wspomagające leczenie choroby serca.

-materiały edukacyjne -(ulotki) dotyczące rehabilitacji kardiologicznej udostępniać będą Fizjoterapeuci Działu Rehabilitacji SPZZOZ w Nowej Dębie.

Miody ich właściwości zdrowotne zaprezentuje Koło Pszczelarzy w Nowej Dębie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>