przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Główny cel to szybka eliminacja zagrożenia – tarnobrzeska szkoła KRAV MAGA już działa (video)

Listopad 5, 2012 1:41 PM

Szybka eliminacja zagrożenia to podstawowy cel do osiągnięcia przez adeptów systemu walki KRAV MAGA. – Krav Maga to samoobrona i atak, bez zadawania ciosów nie jesteśmy w stanie się obronić – tłumaczy w rozmowie z NW24 Andrzej Płaza, instruktor tarnobrzeskiej szkoły KRAV MAGA.

Tarnobrzeska szkoła izraelskiego systemu militarnej walki wręcz działa od września br, jako jeden z dziewięciu oddziałów Podkarpackiej Szkoły KRAV MAGA. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, o godz.19.45 w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Jachowicza. Naukę technik walki prowadzi Andrzej Płaza, instruktor KRAV MAGA z 11-letnim stażem, współzałożyciel Podkarpackiej Szkoły Krav Maga.

- Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób które ukończyły 16 rok życia bez względu na płeć, czy budowę ciała, trenować może zarówno drobna kobieta jak i masywny mężczyzna – tłumaczy w rozmowie z NW24 instruktor. – Jedyne czego wymagamy to zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia ze względu na to, że niektóre ćwiczenia fizyczne są bardzo intensywne oraz zaświadczenia o niekaralności. Ludzi którzy mieli problemy z prawem nie chcemy mieć na sekcji – dodaje.

Trening trwa półtorej godziny, w ramach zajęć przeprowadzona jest rozgrzewka, nauka techniki i sparingi. – Podczas treningów uczymy jak przetrwać w sytuacjach niebezpiecznych, uczymy się obrony przed nożem, duszeniem, przed agresorem uzbrojonym w pałkę. Ćwiczone techniki opierają się na naturalnych odruchach człowieka, co znacznie ułatwia ich opanowanie – opowiada Andrzej Płaza. – Technika jest prosta i łatwa do nauczenia, niezależnie od predyspozycji adeptów – dodaje.

Przerabianie najpopularniejszych sytuacji zagrożenia, w których każdy może się znaleźć ma nauczyć opanowania i zachowania racjonalnego myślenia w sytuacjach ekstremalnych, a także rozpoznania potencjalnego zagrożenie. Aby szkolenie było bardziej efektywne, nauka odbywa się nie tylko w sali gimnastycznej, również w parkach, na klatkach schodowych czy w specjalnie na ten cel wynajętych autobusach.

Dla wszystkich osób chcących zobaczyć jak wygląda trening KRAV MAGA, tarnobrzeska szkoła organizuje otwarte zajęcia, które odbędą się w poniedziałek 12 listopada, w Gimnazjum nr1, o godz. 19.45.

Więcej informacji na temat Podkarpackiej Szkoły Krav Maga znajdziesz tutaj

foto&video: KRAVMAGAPODKARPACIE

Cykliczne seminarium pt” bezpieczna podróż” organizowane przez PODKARPACKĄ SZKOŁĘ KRAV MAGA

2 Responses to Główny cel to szybka eliminacja zagrożenia – tarnobrzeska szkoła KRAV MAGA już działa (video)

  1. Kix Odpowiedz

    7 listopada 2012 at 07:49

    ile to kosztuje?

  2. Łukasz Odpowiedz

    9 listopada 2012 at 08:59

    Trening kosztuje 65 zł za miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>