Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Mastalerz: Panu radnemu Gopodarczykowi radzę, aby wziął się do pracy na rzecz tarnobrzeżan

Listopad 6, 2012 12:48 PM

W związku z oświadczeniem wydanym przez radnego Gospodarczyka otrzymaliśmy odpowiedź z kancelarii prezydenta Miasta. Oświadczenie przesłane na naszą prośbę przez Wojciecha Malickiego dyrektora kancelarii, prezentujemy poniżej.

“Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz:

11 Listopada, Narodowe Święto Niepodległości, jak co roku uczcimy w Tarnobrzegu – Uroczystą Mszą Świętą za Ojczyznę w Kościele oo. Dominikanów, po której nastąpi przemarsz pod Pomnik Bartosza Głowackiego, gdzie złożymy wiązanki kwiatów i obejrzymy występ artystyczny w wykonaniu tarnobrzeskiej młodzieży. Zwieńczeniem obchodów będzie wykład Rektora Uniwersytetu Opolskiego – prof. Stanisława Nicieja „Patriotyzm Kresów” – wygłoszony w Sali Sejmowej Zamku Dzikowskiego. Słowem, 11 listopada uczcimy w naszym mieście godnie i uroczyście.

I nie ma nic niestosownego, że obchody narodowego święta, które w tym roku wypadają w niedzielę, zainaugurujemy dzień wcześniej – koncertem dla zaproszonych gości w Zamku Dzikowskim. Tak samo jak nie ma nic niestosownego w tym, że 11 Listopada swój jubileusz będzie celebrował Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg. Przeciwnie, wpisanie obchodów jubileuszu i poświęcenia nowego sztandaru dla KS Siarka, instytucji niezwykle ważnej społecznie, na trwałe wpisanej w historię naszego miasta – znakomicie koresponduje z duchem naszego święta narodowego i jest jego kapitalnym dopełnieniem.

A Panu Radnemu Gospodarczykowi uprzejmie radzę, aby zamiast wydawać bzdurne oświadczenia, które nie są niczym innym jak szukaniem dziury w całym – wziął się do pracy na rzecz tarnobrzeżan. Bo z tą na razie jest krucho, czego ostatnimi przykładami jest choćby nieusprawiedliwiona nieobecność na wrześniowej sesji Rady Miasta, czy nie wzięcie udziału w październikowej – drugiej części objazdu inwestycyjnego radnych po tarnobrzeskich osiedlach.”

Oświadczenie radnego Tadeusza Gospodarczyka znajdziesz tutaj

7 Responses to Prezydent Mastalerz: Panu radnemu Gopodarczykowi radzę, aby wziął się do pracy na rzecz tarnobrzeżan

 1. glexes Odpowiedz

  6 listopada 2012 at 12:54

  a ja radzę by się obaj wzięli do pracy na rzecz tarnobrzeżan

 2. koksiarz Odpowiedz

  6 listopada 2012 at 12:58

  a wódz tak energicznie pracuje na rzecz Tarnobrzeżan,że mija 3 godziny od nic nie znaczącego i bzdurnego oświadczenia jak próbuje udowodnić rezydent i to razu riposta.
  ten to musi być dopiero zapracowany i zatroskany losem Tarnobrzeżan.

 3. :) Odpowiedz

  6 listopada 2012 at 13:29

  Współczuję Mastalerzowi, że musi odpowiadać na głupoty Gospodarczyka.

 4. spoko Odpowiedz

  6 listopada 2012 at 14:16

  Współczuję tarnobrzeżanom, że na ich rzecz pracują pan Gospodarczyk i pan Mastalerz

 5. Szpak Odpowiedz

  6 listopada 2012 at 15:54

  Mastalerz jak zwykle pierdołami się zajmuje.Za chwilę klub przestanie istnieć a on rocznice będzie obchodził.Chyba opo to by go wspominano jako gościa od rocznic.Co poniektórzy wspominać go będą jako grabaża tarnobrzeskiego sportu i nie tylko…

 6. Quasimodo Odpowiedz

  7 listopada 2012 at 16:32

  Mastalerz ogłupił nas wyborczymi obietnicami, a to harcerzyk, który szczekać tylko potrafi i tylko tyle

 7. . Odpowiedz

  8 listopada 2012 at 20:14

  A święto masła dlaczego nie będzie w tym dniu? Sport to bardziej kojarzy się z paleniem jak z odzyskaniem niepodległości. No chyba,że klubowe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>