Prezydent Mastalerz: Panu radnemu Gopodarczykowi radzę, aby wziął się do pracy na rzecz tarnobrzeżan

W związku z oświadczeniem wydanym przez radnego Gospodarczyka otrzymaliśmy odpowiedź z kancelarii prezydenta Miasta. Oświadczenie przesłane na naszą prośbę przez Wojciecha Malickiego dyrektora kancelarii, prezentujemy poniżej.

„Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz:

11 Listopada, Narodowe Święto Niepodległości, jak co roku uczcimy w Tarnobrzegu – Uroczystą Mszą Świętą za Ojczyznę w Kościele oo. Dominikanów, po której nastąpi przemarsz pod Pomnik Bartosza Głowackiego, gdzie złożymy wiązanki kwiatów i obejrzymy występ artystyczny w wykonaniu tarnobrzeskiej młodzieży. Zwieńczeniem obchodów będzie wykład Rektora Uniwersytetu Opolskiego – prof. Stanisława Nicieja „Patriotyzm Kresów” – wygłoszony w Sali Sejmowej Zamku Dzikowskiego. Słowem, 11 listopada uczcimy w naszym mieście godnie i uroczyście.

I nie ma nic niestosownego, że obchody narodowego święta, które w tym roku wypadają w niedzielę, zainaugurujemy dzień wcześniej – koncertem dla zaproszonych gości w Zamku Dzikowskim. Tak samo jak nie ma nic niestosownego w tym, że 11 Listopada swój jubileusz będzie celebrował Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg. Przeciwnie, wpisanie obchodów jubileuszu i poświęcenia nowego sztandaru dla KS Siarka, instytucji niezwykle ważnej społecznie, na trwałe wpisanej w historię naszego miasta – znakomicie koresponduje z duchem naszego święta narodowego i jest jego kapitalnym dopełnieniem.

A Panu Radnemu Gospodarczykowi uprzejmie radzę, aby zamiast wydawać bzdurne oświadczenia, które nie są niczym innym jak szukaniem dziury w całym – wziął się do pracy na rzecz tarnobrzeżan. Bo z tą na razie jest krucho, czego ostatnimi przykładami jest choćby nieusprawiedliwiona nieobecność na wrześniowej sesji Rady Miasta, czy nie wzięcie udziału w październikowej – drugiej części objazdu inwestycyjnego radnych po tarnobrzeskich osiedlach.”

Oświadczenie radnego Tadeusza Gospodarczyka znajdziesz tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
glexes
9 lat temu

a ja radzę by się obaj wzięli do pracy na rzecz tarnobrzeżan

koksiarz
9 lat temu

a wódz tak energicznie pracuje na rzecz Tarnobrzeżan,że mija 3 godziny od nic nie znaczącego i bzdurnego oświadczenia jak próbuje udowodnić rezydent i to razu riposta.
ten to musi być dopiero zapracowany i zatroskany losem Tarnobrzeżan.

:)
9 lat temu

Współczuję Mastalerzowi, że musi odpowiadać na głupoty Gospodarczyka.

spoko
9 lat temu

Współczuję tarnobrzeżanom, że na ich rzecz pracują pan Gospodarczyk i pan Mastalerz

Szpak
9 lat temu

Mastalerz jak zwykle pierdołami się zajmuje.Za chwilę klub przestanie istnieć a on rocznice będzie obchodził.Chyba opo to by go wspominano jako gościa od rocznic.Co poniektórzy wspominać go będą jako grabaża tarnobrzeskiego sportu i nie tylko…

Quasimodo
9 lat temu

Mastalerz ogłupił nas wyborczymi obietnicami, a to harcerzyk, który szczekać tylko potrafi i tylko tyle

.
9 lat temu

A święto masła dlaczego nie będzie w tym dniu? Sport to bardziej kojarzy się z paleniem jak z odzyskaniem niepodległości. No chyba,że klubowe…

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content