Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bal studniówkowy tarnobrzeskiego “Rolnika”

Styczeń 29, 2013 10:22 AM

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tarnobrzegu popularnego „Rolnika” bawili się w minioną sobotę 26 stycznia 2013 roku na Balu Studniówkowym. Zabawa ta po raz pierwszy została zorganizowana w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Dwór Dwikozy w Dwikozach k/Sandomierza.

Wszystkich obecnych przywitał Marek Szczytyński -dyrektor szkoły, który życzył uczniom wspaniałej zabawy. W podobnym tonie przesłanie dla przyszłych maturzystów wygłosiła – Sekretarz Miasta Marta Kamysz Turbak.
Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Wśród figur, jakie wykonali uczniowie, pogubiłby się niejeden zwykły zjadacz chleba. Pary, czwórki, ósemki, zejście na lewo, na prawo, slalom pomiędzy innymi tańczącymi – a wszystko to wykonane perfekcyjnie.
Wśród dziewczęcych kreacji prym wiodła szarość i czerń. Panowie w klasycznych garniturach idealnie komponowali się ze swoimi partnerkami. Dziewczęcy urok podkreślał makijaż i dopasowana fryzura. Studniówkowiczom do tańca przygrywał zespół “USC” z Tarnobrzega, a zabawa trwała do białego, mroźnego rana.

foto&info: Tomasz Piotrowski

70 Responses to Bal studniówkowy tarnobrzeskiego “Rolnika”

  1. Ssss Odpowiedz

    29 stycznia 2013 at 17:12

    Dobrze, że nauczyciele wam zdjęcia przesłali, bo byście nie mieli artykułu. Wstyd…

  2. ughm. Odpowiedz

    29 stycznia 2013 at 17:56

    Dokładnie!!!
    Z ‘jacha’ i ‘górnika’ sa zdjęcia, filmiki… a Rolnik to co.? Gorszy jest czy jak..?! ;/

    • Stary Fix Odpowiedz

      29 stycznia 2013 at 23:17

      A komu się chce jechać 30 kilometrów do Dwikóz aby ekstra pstrykać Ci zdjęcia na 100dniówce? Bardzo Cie boli widze ze Jachowicz ma, Górnik ma a Ty nie masz. Gdybyście mieli w szkole moze byłby inaczej a tak jest jak jest i musisz sie z tym pogodzić :D

    • Stary Fix Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 23:54

  3. chłopek Odpowiedz

    29 stycznia 2013 at 18:28

    “Rolnik” nie miał wynajętych fotografów i kamerzystów, że teraz tak płacze? Przeglądając te dwa wspomniane materiały z LO i Górnika widać, że fotografów i filmowców nie wiele mniej niż tańczących :)

  4. ughm. Odpowiedz

    29 stycznia 2013 at 19:08

    Oczywiście , że miał i to kilku. Ale to chyba redakcja skoro pisze artykuł o 100dniówkach w szkołach to powinna też byc zaopatrzona w SWOJE zdjęcia itp. a nie czekać aż im ktoś wszystko gotowe podeśle..A tak jest w przypadku Rolnika. Do jacha i gornika jakoś pofatygowali się żeby zrobić pare zdjęć i pare zdań od siebie naskrobali ale do Rolnika to już nie mogli..? i jakie jest wytłumaczenie..?

    • Piotrek Odpowiedz

      29 stycznia 2013 at 19:17

      Idąc dalej tym tropem śmiało można powiedzieć, że skoro redakcja NW24 pokazuje mecze ekstraklasy koszykówki w Tarnobrzegu to powinna również jeździć na wyjazdowe mecze np. do Słupska czy Koszalina, tak? :)

      • ughm. Odpowiedz

        29 stycznia 2013 at 19:29

        A dlaczego nie..? Wiesz, moim zdaniem, skoro prowadzi się taki portal internetowy to powinno się byc na bieżąco i byc tam, gdzie dzieje się cos godnego uwagi. Więc ja nie widze nic dziwnego w tym żeby jeździli np na te mecze i robili z tego reportaże. A nie czekac na ‘gotowce’.. Tak to każdy potrafi.

        • Stary Fix Odpowiedz

          29 stycznia 2013 at 23:20

          A w ogóle wiesz gdzie leży Koszalin czy Słupsk? Widać, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Mogłeś/aś sobie wziąć swojego prywatnego fotografa, który pstrykałby Ci zdjęcia i wtedy byś nie płakał/a i nie wylewałabyś/aś swoich żalow tutaj tylko dlatego ze mieliscie 100dniówke w jakiś Dwikozach i było trzeba specjalnie jechać aby pstrykać fotki. Tym bardziej, że w tym samym czasie Górnik miał swój bal.

    • kasa Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 16:35

      na pewno nie lubią chłopów

  5. j23 Odpowiedz

    29 stycznia 2013 at 22:03

    Przecież sławny Dyszel wam robił zdjęcia,poczekacie to się doczekacie….;)

    • Stary Fix Odpowiedz

      29 stycznia 2013 at 23:20

      Mają, ale lepiej płakać i wylewać żale tutaj :)

  6. j23 Odpowiedz

    29 stycznia 2013 at 22:07

    To nie macie zdjęć?Przecież sławny Dyszel wam pstrykał foty,poczekacie zobaczycie ;)

  7. frank Odpowiedz

    29 stycznia 2013 at 22:10

    A na co mi zjęcia z jakiegoś rolnika…

  8. lol Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 09:46

    haa o matko widzę że niektórym jest po prostu zazdrość że u Was (w Rolniku) był Dyszlewski no i że mieliście 100dniówkę w Dworze,nie przejmujcie się tym co oni tu wypisują, pozdrawiam ;)

    • pomidor Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 16:30

      Rolnicy od wieków narabiali na dworze,więc gdzie mieli sie bawic tam gdzie chłopi odpracowują pańszczyznę..norma

  9. NW24 Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 11:20

    W ten sobotni wieczór DWIE osoby z NW24 robiły trzy materiały foto-video: SPR Wisły Sandomierz, Jeziora Tarnobrzeg oraz studniówkę w “Górniku” – czterech imprez na raz oddalonych od siebie o kilkanaście kilometrów i w tym samym czasie nie jesteśmy w stanie zarejestrować.

  10. ziomek Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 13:57

    Wstyd to miał górnik :D jakieś balony jak w remizie a u nas pełna kultura i klasa ;D Najlepsza studniówka była w Dworze Dwikozy w tym pałacyku można było się poczuć jak na wielkim balu a nie jak w remizie jak to w niektórych szkołach było hahaa :D

  11. nana Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 14:00

    ZIOMEK masz racje hahahahahh :D można było poczuć się jak na balu :)

  12. Fryta Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 14:02

    haha dokładnie zgadzam się z Tobą powyżej, pełna elegancja a nie jakiś parkiet ochydny, jeszcze żeby to był jakoś odnowiony a to wyglądał jak jakieś stare deski ze starej rudery, fotografa mieliśmy zajebistego i kamerzyste też, górnikowi i jachowiczowi tylko zal dupe sciska ze tyle hajsu musieli wylozyc za taka impreze w remizie a my mniej a w takim eleganckim Dworze ;) jak w bajce ;) pozdrowki dla Rolnikaa ;) ))

  13. Zenon Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 14:31

    Ten żal ściskający dupę o którym piszecie niektórym osobą się udziela, ale chyba z tego względu, że Nad Wisłą 24 nie odwiedziło Waszego balu. Niektóre wpisy naprawdę są poniżej krytyki.

  14. nauczyciel Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 14:32

    Piękno, elegancja, pełna kultura…jedyna taka studniówka w okolicy: fantastyczna młodzież, niepowtarzalny klimat…powodzenia w przyszłości Kochani !

  15. nauczyciel Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 14:36

    Tak Zenonie, mamy żal, że nierówno traktuje się szkoły ( młodzież) w tym mieście…Co do klasy wypowiedzi, no cóż…emocje…

  16. Zenon Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 15:08

    Ależ afera się zrobiła. Nie nazwałbym tego jakimś nierównym traktowaniem. Były 2 studniówki w tym samym czasie wiec ja się portalowi nie dziwię, że wybrał tą w Górniku z racji tego, że była po prostu bliżej. Powinniście wystosować zażalenia do wszystkich portali informacyjnych, że 100 dniówka Rolnika została pominięta.

  17. xD Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 15:49

    Blondynka w ecru sukience – PIĘKNA!!!!!!
    To jest klasa i styl!!!

  18. korna Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 16:24

    Trzeba było powiadomić portal NW. o studniówce,to na pewno by ktoś od nich pojechał.ewentualnie postawić flachę w redakcji;);)

  19. miś Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 16:26

    EEE to rolnicy ,to kapuchę w polu obrabiać…..

  20. Fryta Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 16:41

    Wyjątko­wi, cieka­wi i in­te­ligen­tni ludzie zaw­sze będą po­wodem do zaz­drości dla innych. ;) )

  21. długowłosa.. Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 16:43

    Oj nieważne czy są zdjecia czy ich nie ma. Kłócicie sie o pierdoły.. Najważniejsze, że studniówka była ZAJEBISTA w niesamowicie pięknym dworze oraz że będziemy miło wspominać urok tego miejsca, świetną zabawe, tańce do rana, przepyszne jedzenie, kelnerów na zawołanie i czerwony dywan przed wejściem ;D

  22. ziomek Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 16:48

    Niestety inne szkoły nie mogą przeboleć, że mieli w tych ciasnych brudnych i śmierdzących salach gimnastycznych, a my balowaliśmy w eleganckim Dworze przy pełnej kulturze i klasie.. no i taka jest prawda ;)

    • Stary Fix Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 23:53

      Czujesz się przez to lepszy? :)

  23. Fryta Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 16:49

    hahhahaahah no nie moge

  24. Mańka Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 16:51

    Moim zdaniem nie liczy się ” miejscie” w którym odbędzie się studniówka, tylko ludzie z którymi się bawisz. Poza tym nie wiem o co te pretensje, trzeba było sobie wynająć jakiegoś fotografa z nw24, tak jak to robiły klasy w jachowiczu badź gorniku:)

  25. haa Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:10

    To raczej wy nie możecie przeboleć, że nie macie zdjęć tak jak inne szkoły;]

    • nana Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 19:25

      a po co nam takie zdjęcia jak ma Górnik czy Jachowicz? ważne, że mamy swoje prywatne zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów. To, że nikt nie przyjechał z NW24 żeby zrobić nam zdjęcia po to by umieścić tylko w internecie to już nie nasz problem.. jakoś nas to nie ruszyło :) . Ważne jest to, że mieliśmy udaną studniówkę w eleganckim Dworze, świetną zabawę do białego rana, którą będziemy zawsze miło wspominać. Wszystkim po prostu zazdrość, że nie bawili się tak WSPANIALE jak my :) .

      • Szalony Ryszard Odpowiedz

        30 stycznia 2013 at 22:26

        ej nana na :) właśnie widać jak Was to nie ruszyło :) Żale wylewacie że media oraz fotografowie NW24 was ominęły, przeczytaj pierwsze komentarze i zobacz kto zaczął biadolenie. A to że inne szkoły bawią się na salach gimnastycznych a Wy we DWORZE to nie ma najmniejszego znaczenia po 0,5l :) Widać Wasze zakompleksienie aby się dowartościować musieliście zrobić studniówkę na pańskim dworze :) A może warunki lokalowe “Rolnika” po prostu na to nie pozwalają?

  26. nauczyciel Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:14

    Wynająć…dobre sobie:). Rzeczywiście tarnobrzeskie media mają tyle roboty, moc atrakcyjnych tematów i nagrań, że problemem okazał się podział wieczoru na części: kilka chwil w każdej ze szkół mających studniówkę ( w sobotę w mieście były 4 tego typu imprezy.)
    Ma rację osoba, która pisze, że nie jest ważne miejsce imprezy, lecz ludzie którzy,jej klimat tworzą i tu Rolnik jest numerem 1!

    A określenia “rolnik do kapusty” są bez poziomu.

  27. @nauczyciel Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:25

    “Ma rację osoba, która pisze, że nie jest ważne miejsce imprezy, lecz ludzie którzy,jej klimat tworzą i tu Rolnik jest numerem 1!” – Bo w Rolniku są inne osoby niż w innych szkołach w Tarnobrzegu? Brak słow.:)

    • nauczyciel Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 17:35

      A uważasz, ze są tacy sami?

      • nauczyciel Odpowiedz

        30 stycznia 2013 at 17:41

        I dopiszę jeszcze tylko , że cała ta “afera ze zdjęciami ” nie wynika z relacji między uczniami różnych szkół , tylko z postrzegania placówek przez włodarzy naszego miasta…a to jest temat do zupełnie innej rozmowy.

  28. pocket Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:27

    Tak macie racje my bawiliśmy się w ciasnych brudnych śmierdzących salach gimnastycznych, a wy w eleganckim Dworze. Wniosek? my mamy zdjęcia a wy nie. HEHE

  29. frytt Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:37

    A już ciul z tymi zdjęciami ;) I tak rządzimy ;D

  30. ziomek Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:39

    Jak to my nie mamy zdjęć? Mamy prywatnie od fotografa, a że redakcja żadna nie przyjechała to tylko może żałować i pluć sobie w brodę ;)

    • Stary Fix Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 23:47

      No właśnie i dlatego nie rozumiem po co ta afera. Niektórzy ludzie naprawdę są żałośni.

  31. frytt Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:41

    Dokładnie ziomek. Miałam to samo napisać ;)

  32. @ziomek Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 17:50

    W takim razie o co ta cała spina? i przekrzykiwanie się kto mial najlepiej -,-

  33. ola Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 18:00

    Bo na forum musi się coś dziać:). Były nieodśnieżone chodniki, wcześniej brzydka choinka, teraz jest studniówka.Każdy studniówkowicz chciałby się zobaczyć w prasie, a tu lipa!

  34. ziomek Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 18:04

    My nie zaczęliśmy, ktoś zapoczątkował, a my nie pozwolimy sobie na takie zachowanie innych w stosunku do nas tylko o to, że nie przyjechała redakcja do Dworu hahaha ;D

    • frytt Odpowiedz

      30 stycznia 2013 at 18:08

      Donatan RÓWNONOC ”Nie lubimy robić” Borixon Kajman !

  35. kasa Odpowiedz

    30 stycznia 2013 at 22:26

    “Fotografów rolnicy wynajeli ważne, że mamy swoje prywatne zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów ” buhhha. No to wyślijcie te zdjęcia do N.W.i będziecie się oglądać a nie beczeć.My się trochę pośmiejemy
    “Rolnicy od wieków narabiali na dworze,więc gdzie mieli sie bawic tam gdzie chłopi odpracowują pańszczyznę..norma”

  36. zbyszek Odpowiedz

    31 stycznia 2013 at 17:06

    ŻAL DUPĘ ŚCISKA GÓRNIKA I JACHOWICZA, ŻE BAWILI SIĘ W SYFIE hahahahahah

  37. Ryba Odpowiedz

    31 stycznia 2013 at 18:01

    ło matko rolnika oderwali od pługa, raz na klika lat Pan wpuści go na dwór aby zobaczył jak ludzie się bawią. Szkoda że na gumówcach błota tylko nanieśli… :) W przyszłym roku gdzie się będziecie bawić? może pałac lub zamek? My nadal w przepoconych salach gimnastycznych na starym parkiecie… Ale k. Wam zazdroszczę… a jak sobie pomyślę, że jeszcze mieliście profesjonalnych fotografów… strasznie żałuję, że maturę będę zdawał tylko w LO :( Już idę robić awanturę rodzicom, że mnie do takiej szkoły zapisali :D

    • kasa Odpowiedz

      31 stycznia 2013 at 20:07

      Ale się uchachałem,Ryba jesteś niesamowity.Ale jak profesjonalnych fotografów jak tylko dyszel robił…Fryta pisze”fotografa mieliśmy zajebistego”.To ile klonów dyszla było,a chyba lokal był z lustrami i przez to się przywidziało….:)

    • rolniczanka ! :D Odpowiedz

      31 stycznia 2013 at 21:00

      Taki cwany i mądry jesteś a rodzice Ci szkołę wybierali ??! O_o A może codziennie Cię odprowadzają i w ławeczce z Tobą siadają żebyś się tylko nie pobrudził jedząc śniadanko !

  38. rolniczanka ! :D Odpowiedz

    31 stycznia 2013 at 20:48

    RYBA ! W tym LO to Ci chyba mózg wyżarli . Czy to jest ważne do jakiej szkoły się chodzi ? Najważniejsze jest to jaki ludźmi się stajemy wychodząc z tej szkoły.A TYŁECZKI Wam zżera że nie bawiliście się w takim pięknym lokalu jak MY a najbardziej się odzywają ludzie którzy nie byli i nie uczęszczają do tej szkoły.

  39. NOŁ Odpowiedz

    31 stycznia 2013 at 22:19

    To was zazdrość zżera, ze nie macie zdjęć na NW24, a odwracacie kota ogonem i zwalacie na innych, z to wam zazdroszczą dworu jakiegos. Jakby byla to duza roznica.

    • rolniczanka ! :D Odpowiedz

      1 lutego 2013 at 05:22

      Ale zdjęcia są więc o co Ci chodzi , oj mój drogi różnica jest nie porównywalna , czuje się ten klimat studniówki a nie jak zwykła impreza w remizie a do tego te piękne zdjęcia no i przede wszystkim wspomnienia .

  40. jarek Odpowiedz

    31 stycznia 2013 at 22:31

    Oj różnica nieporównywalna… A jakbyś czytał/a bardziej dokładnie w 4 komentarzu od góry są zdjęcia… no trudno że dopiero w komentarzach musiał się znaleźć link ze zdjęciami no ale tak to już jest i nie nasza wina, że redakcja nie miała na paliwo żeby dojechać do Dworu ;)

  41. Viking Odpowiedz

    1 lutego 2013 at 12:20

    Panowie Posłowie i Panie Posłanki czy fotografia Nr 1 pochodzi z 100-dniówki czy castingu do agencji Towarzyskiej?

  42. Patka Odpowiedz

    1 lutego 2013 at 13:04

    Luuuudzie… Zal mi Was wszystkich. Dyszel robil zdjęcia tylko jednej klasie .. Tak dla podkreslenia i wcale sie w lustrach nic nie odbijal .! No byc moze MY :* Jestescie zalosni .. Tutaj nie chodzi o to czy glupie NW24 zrobilo zdjecia czy nie. Ale skoro macie nas tak bardzo w nosie to po co piszecie do szkoly zeby przeslala Wam zdjecia ? :/ Jak Wam nie potrzebne to WARA .!!!

    • NW24 Odpowiedz

      1 lutego 2013 at 13:23

      Patka, jak już pisaliśmy wcześniej, po prostu nie mogliśmy być na Waszej studniówce. Jeśli zaś chodzi o zdjęcia, to nie prosiliśmy o nie, tylko zostały nam przesłane na redakcyjną skrzynkę z prośbą o publikację, co z chęcią uczyniliśmy. Pozdrawiamy

  43. kikutka Odpowiedz

    1 lutego 2013 at 19:01

    Do NW.,a tylu fotografów macie nastanie i nikt nie mógł podjechać?To dziwne zachowanie waszej redakcji.Chyba że niechcą dla NW. robić zdjęć…bo i takie głosy słyszałam…

    • NW24 Odpowiedz

      1 lutego 2013 at 21:52

      Tych “wielu fotografów których mamy na stanie” jak piszesz, nie przesyła nam zdjęć na nasze zlecenie, lecz tylko wtedy kiedy sami zechcą, więc rzekome głosy o których piszesz nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

  44. Stary Fix Odpowiedz

    2 lutego 2013 at 01:22

    Biedny Rolnik został pokrzywdzony bardzo :)

  45. rolniczanka ! :D Odpowiedz

    2 lutego 2013 at 09:29

    Strasznie szczególnie że My tego nie odczuwamy tylko tobie się coś nie podoba !

  46. kikutka Odpowiedz

    2 lutego 2013 at 11:40

    “Tych wielu fotografów których mamy na stanie jak piszesz, nie przesyła nam zdjęć na nasze zlecenie, lecz tylko wtedy kiedy sami zechcą”TO CIENIUTKO Z TĄ REDAKCJĄ OJ CIENIUTKO A WYGLĄDAŁ NA TAKI PRĘŻNY PORTAL.TROCHĘ WSTYD…REDAKCJO :(

  47. Patka Odpowiedz

    2 lutego 2013 at 11:53

    Haha i dobrze, ze praktycznie nic nie macie :D inne “ciekawskie” szkoly wchodza co chwila z mysla ze zobacza nasz piekny bal a tu lipka ;] hahaha !

  48. lizka Odpowiedz

    9 lutego 2013 at 17:02

    Jakie zalosne komanterze xd
    Niby taka szlachta a zachowuje sie jak bydlo.
    zal dupe sciska jak czytam komentarze ludzi z rolnika.
    sracie sie o jakies glupie zdjecia a jak sie okazujem,ze nie macie racji to wasze komenatrze schodza ponizej krytyki
    zenaaaaadaaaa

  49. Stary Fix Odpowiedz

    9 lutego 2013 at 23:09

    A dajcie już spokój. Studniówka była tydzień temu i po co jeszcze ogrzewać te zimne kotlety? Niektórzy dali tutaj popis swojej inteligencji, a właściwie jej braku i nie ma co do tego w sumie wracać.

  50. WV Odpowiedz

    10 lutego 2013 at 13:18

    Stary Fix – idź wyciśnij pryszcze i pomasuj sonię bo smędzisz człowieku