Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bal studniówkowy w “Budowlance” (fotoreportaż oraz video HD)

Luty 10, 2013 2:32 AM

Kończy się czas studniówek w Tarnobrzegu. W drugą sobotę lutego na balu maturalnym bawili się m.in. uczniowie tarnobrzeskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 czyli popularnej “Budowlanki”.

Poniżej prezentujemy foto oraz video reportaż z części oficjalnej czyli polonezów zatańczonych w szkolnej sali gimnastycznej. Jednocześnie zapraszamy na  foto i video materiał z zabawy studniówkowej który znajdziesz tutaj.

foto&video: Piotr Morawski

9 Responses to Bal studniówkowy w “Budowlance” (fotoreportaż oraz video HD)

  1. xzx Odpowiedz

    10 lutego 2013 at 13:35

    Komentarz został usunięty(NW24)

  2. xyz Odpowiedz

    10 lutego 2013 at 14:02

    po czym wnioskujesz? :)

  3. quraś Odpowiedz

    10 lutego 2013 at 17:17

    A dlaczego to naszego włodarza na imprezie nie było?

  4. śmiechy Odpowiedz

    10 lutego 2013 at 23:00

    może odpowie nam tu para za zdjęć 4 i 5 co ich tak rozbawiło??? :D

  5. Stary Fix Odpowiedz

    11 lutego 2013 at 23:43

    Czy była w tym roku jakaś studniówka w Tarnobrzegu na której zabrakło M.Mikulec? Chyba raczej nie. Dziewczyna łapie się czego się tylko da, byle by się wybawić z tego co widzę :)

  6. xzzx Odpowiedz

    12 lutego 2013 at 11:00

    komentarz został usunięty NW24

  7. jimmy Odpowiedz

    12 lutego 2013 at 20:25

    Stary Fix zazdrościsz chyba że ciebie nikt nie zaprasza no chyba że jakieś gimnazjalistki na komers ;)

  8. Stary Fix Odpowiedz

    14 lutego 2013 at 00:38

    Wybacz synku ale ja z tego typu imprez juz wyrosłem. Już nie te lata. A dziewczyna jak ma okazje to żadnej nie przepusci jesli tylko moze za darmo sie wybawić, co pokazuje wyżej wymiony przeze mnie przyklad. Zresztą takich przykładów jest wiele ale nie mam zamiaru przytaczać tutaj nazwisk ktore przewijaja sie ze studniowki na studniowke. Rok nie gra roznicy.

  9. bywalec Odpowiedz

    14 lutego 2013 at 23:00