przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

21-23.06 (piątek – niedziela) Motocyklowy weekend Kupały w Przybysławicach, k/Sandomierza

Czerwiec 18, 2013 9:20 PM

Przez trzy dni, w Przybysławicach k/Sandomierza odbywał się będzie plenerowy festyn “Motocyklowy weekend Kupały”. Wezmą w nim udział miłośnicy motocykli, impreza obfitować będzie w dużą dawkę muzyki. Organizatorzy zaplanowali kilka ciekawych koncertów.

W piątek 21 czerwca od godz. 19.30 na scenie wystąpią kolejno zespoły: LARZ RELLER BAND z Ukrainy, S.N.O.W oraz Makar Trio.

W sobotę 22 czerwca o godz. 20 zagrają grupy: Marcepan, Na Bani i Celtic Tree. O północy rozpocznie się puszczanie wianków na wodę, a pół godziny później plenerowa projekcja „Starej baśni” Jerzego Hoffmana. Zakończenie motocyklowego zlotu przewidziane jest na godz. 10 w niedzielę 23 czerwca. Wstęp na wszystkie koncerty i towarzyszące zlotowi wydarzenia jest bezpłatny.

Honorowy patronat nad imprezą sprawuje wójt Klimontowa Ryszard Adam Bień, a jej organizatorami są: Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Sandomierskie Stowarzyszenie Miłośników Motocykli oraz Gminny Ośrodek Kultury w Klimontowie.

foto&info: organizator

One Response to 21-23.06 (piątek – niedziela) Motocyklowy weekend Kupały w Przybysławicach, k/Sandomierza

  1. Jamajka Odpowiedz

    19 czerwca 2013 at 08:34

    jadę tam bo w Dworze jeszcze nie byłem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>