Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W sobotę inwazja na Rzeszów! Zapisy na wyjazdowy mecz Siarki ze Stalą tylko do czwartku

Listopad 19, 2013 7:17 PM

Już w sobotę 23 listopada Siarka Tarnobrzeg rozegra ostatnie spotkanie w tym roku, w Rzeszowie z tamtejszą Stalą. Kibice tarnobrzeskiej Siarki zapowiadają inwazję na Rzeszów!

Koszt wyjazdu na mecz to tylko 35 zł, zaś dla osób poniżej 18 roku życia – 30 zł. W tej kwocie znajduje się PRZEJAZD, CZAPKA ORAZ BILET NA MECZ – informują kibice ze Złotej Siarki.

Na wyjazd można zapisać się do czwartku w sklepie z odżywkami PERUN.

Mecz rozpocznie się w sobotę 23 listopada o godz.13. Zbiórka – w sobotę pod halą sportową na parkingu obok stadionu o godzinie 8.30, wyjazd – godz.9.00.

Informacja o wyjeździe do Rzeszowa pojawiła się m.in. na cyfrowym telebimie na ul.Targowej, udostępnionym kibicom Siarki bezpłatnie oraz z serwisie you tube.

video: Siarka1957TV

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1413409135557204/1417414428490008/?notif_t=plan_mall_activity

Na mecz zapraszają również piłkarze Siarki Tarnobrzeg : tutaj

WSZYSCY DO RZESZOWA !! WYJAZD PRAKTYCZNIE ZA GROSZE WIĘC NIE MOŻE NIKOGO ZABRAKNĄĆ !!!

info i foto: Złota Siarka

13 Responses to W sobotę inwazja na Rzeszów! Zapisy na wyjazdowy mecz Siarki ze Stalą tylko do czwartku

  1. nc Odpowiedz

    20 listopada 2013 at 09:44

    Będzie konkretnie!

  2. MAx Odpowiedz

    20 listopada 2013 at 15:33

    35zł to niewielka cena za zorganizowany wyjazd w dwie strony z biletem w doborowym towarzystwie. Zastanawia mnie tylko wczesna godzina wyjazdu(9.00 – 4 godziny do Rzeszowa), czyżby organizatorzy w cenie zawarli jakieś prezentacje produktów leczniczych? :D

    • ADHD Odpowiedz

      20 listopada 2013 at 15:48

      Jak już coś przewidzieli to raczej urządzeń do masażu: np. bejsbol do masażu całego ciała lub kastet do masażu twarzy lub szczęki :)

  3. siarkoholik Odpowiedz

    20 listopada 2013 at 16:28

    bardzo smieszne wpisy hejterow.

    zanim policjant kazdego zmaca, zrobi zdjecie z dowodem moze chwila zejsc. dodatkowo w Rzeszowie zrobi to samo ochrona. chcemy w komplecie byc 20-30 min do rozpoczecia spotkania w sektorze stad tak wczesny odjazd.

  4. faktyfaktow Odpowiedz

    20 listopada 2013 at 18:30

    Czy wy naprawde nie macie nic innego do roboty?????AAAA zapomnialem.Mastelerz woli stawiac na sport.A praca???co tam praca.Igrzyska trwaja.Jeszcze rok.

  5. (KS) Odpowiedz

    20 listopada 2013 at 21:04

    Wyjazd o 9 to wcale nie tak wcześnie.Taką kawalkade autokarów będą
    cholowac conajmniej 2-3godz.Nie wyprzedzimy żadnego auta,Rzeszów korki, itd.Oby tylo zdązyc.

  6. vertigo Odpowiedz

    20 listopada 2013 at 21:55

    Prowiant trzeba zabrać. Od 9 do powrotu koło 16 trzeba coś zjeść!

  7. wacek Odpowiedz

    21 listopada 2013 at 16:12

    nie zdziwie sie gdy na fotorelacji z tego meczu zobacze Mastalerza w klatce a jak nadejdzie kampania za rok pojedzie gdzieś na polane:D

  8. siarkoholik Odpowiedz

    21 listopada 2013 at 17:24

    kolego wacku.

    mastalerz nigdy nie stanie z nami w mlynie ani nie pojedzie na wyjazd z nami poniewaz mamy jako kibice na niego WY-JE-BA-NE. niech sobie pajacuje w tej zydowskiej czapce jak przystalo na celebryte.

  9. hdj Odpowiedz

    21 listopada 2013 at 19:46

    984 lista posza

  10. Fix Odpowiedz

    22 listopada 2013 at 14:17

    Piękna liczba. Zatrzęsie się Rzeszów. Faktycznie będzie inwazja. 12-sty zawodnik doda naszym kopaczom skrzydeł i solidnie zrewanżujemy się za pierwszy mecz.

  11. bobo Odpowiedz

    22 listopada 2013 at 14:58

    A zgody będą i ile ?

    • nc Odpowiedz

      22 listopada 2013 at 16:54

      Milion pincet.