Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kara Komisji Dyscyplinarnej PZPN: Kibice Siarki nie pojadą na pięć spotkań tarnobrzeskiej drużyny, w tym ze Stalą Mielec

Grudzień 2, 2013 10:33 AM

Jak dowiedział się portal NadWisłą24, Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła karę na klub Siarki Tarnobrzeg za niewłaściwe zachowanie kibiców Siarki podczas listopadowego meczu w Rzeszowie z tamtejszą Stalą (m.in. odpalenie rac w trakcie spotkania). – Na klub nałożono karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na pięć kolejnych spotkań Siarki oraz karę finansową w wysokości 3 tys zł – mówi w rozmowie z portalem NW24.pl Dariusz Dziedzic, wiceprezes klubu.

Oznacza to, że zorganizowana grupa kibiców Siarki nie będzie mogła dopingować swojej drużyny w meczach wyjazdowych z Radomiakiem Radom, Limanovią Limanowa, Motorem Lublin, Stalą Mielec i Zniczem Pruszków.

Od decyzji komisji PZPN przysługuje klubowi odwołanie.

10 Responses to Kara Komisji Dyscyplinarnej PZPN: Kibice Siarki nie pojadą na pięć spotkań tarnobrzeskiej drużyny, w tym ze Stalą Mielec

  1. anty-kibol Odpowiedz

    2 grudnia 2013 at 10:49

    Kara powinna wynosić nie 3.. a 30tyś zł zakaz dla “bydła” cały sezon…

    • Ssss Odpowiedz

      2 grudnia 2013 at 16:05

      Zobacz anty-kibolu jak do tego podchodzą kibice na FB, przez głupi wybryk jednostki wielu będzie cierpieć: “Siarka Tarnobrzeg Profil Kibiców: KURWA NIE BANDA ZŁODZIEI TYLKO KTÓRY DEBIL RZUCAŁ RACE, PETARDY ?!!! NIE POTRAFICIE DOSTOSOWAĆ SIĘ DO POLECEŃ TO TERAZ BĘDZIEMY PŁACIĆ ZA TO ZAKAZEM !!!!! głupota nie boli tylko, że przez takich kretynów psujemy to co zaczęło się odradzać !!!”

  2. I`love PZPN Odpowiedz

    2 grudnia 2013 at 10:59

    To były race? Bez jaj – co najwyżej bączki dymne. Pięciu chłopa z papierosami więcej nadymią niż te “race”. Stało się coś komuś? Były burdy? zadyma? Jak na tak dużą grupę kibiców nic się nie działo, media nie donosiły o wybrykach chuliganów jak często w Polsce się dzieje. Zamiast to docenić to PZPN jak zwykle żyje we własnym świecie. Gdzie reforma Bońka? Szkoda słów.

  3. ADHD Odpowiedz

    2 grudnia 2013 at 11:10

    Głupia kara to jedno ale człowiek, który wpadł na pomysł zabrania rac na mecz i ich odpalenia nie błysnął intelektem i nie przewidział konsekwencji ze strony PZPN. 3 tysiące za taki wybryk to też nie mało, nie ma zadym na stadionach to PZPN na pierdołach musi dorabiać, ktoś tam za to premie bierze? To nacieszyliśmy się wyjazdem do Mielca…

  4. TBG Odpowiedz

    2 grudnia 2013 at 16:40

    No i bardzo dobrze, gówniarze nie potrafią się zachować i jakimiś gówienkami rzucają to mają. Zresztą Siarka? przecież to dopiero z przedszkola wyszło, za nauke sie wziąć a nie zabawkami na stadionie bawić. Jeszcze niedawno w kolorowych tornistrach chodzili, troche koksu podjedli (chociaż większość i tak patyczaki) i myślą, jakiego to nie mają pseudo klubu kibiców.

    Pożal się Boże.

    • otco Odpowiedz

      4 grudnia 2013 at 12:22

      ‘Gówienkami’ to ty rzucasz w internecie stary ponuraku bo nic innego ci nie pozostaje z tego rozżalenia.

    • TBG-HC Odpowiedz

      18 lutego 2014 at 18:04

      Zapraszamy do nas na trybunę powiedz to prosto w oczy a nie w internecie się wyżywasz , dzieci , patyczaki i kilka koksów ? mało wiesz dużo mówisz

  5. siarkoholik Odpowiedz

    4 grudnia 2013 at 15:53

    przed monitorem kazdy moze byc prowokatorem.

    masz problem do kiboli Siarki? smialo. podbij do nich na treningach, silowniach, stoja chloapki na wszystkich bramkach w miescie i im to powiedz prosto w twarz a nie jeden z drugim anonim wyladowywuje sie w komentarzach

    • małpa Odpowiedz

      19 lutego 2014 at 18:21

      Właśnie to najlepiej świadczy o upadku ludzkości.

  6. siarkoholik Odpowiedz

    19 lutego 2014 at 23:25

    to ze ludzie trenuja, uprawiaja sport czy to ze ktos sie napina anonimowo?