IV liga podkarpacka: Porażki Mokrzyszowa i Nowej Dęby

Zespół OKS Mokrzyszów przegrał w wyjazdowym spotkaniu z LKS Pisarowce 0:2 w meczu 18.kolejki IV ligi podkarpackiej. Obie bramki drużyna z Mokrzyszowa straciła w drugiej połowie spotkania, w 47 i 50 minucie.

Drugi mecz z rzędu przegrała nowodębska Stal, która uległa w Tuczempach miejscowemu Piastowi 1:3. Pierwsze trzy trafienia zaliczyli gospodarze, w 12, 62 i 79 minucie meczu. Honorową bramkę dla Stali strzelił w 83 minucie Kamil Serafin.

Po 18 kolejkach OKS Mokrzyszów z dorobkiem 24 punktów zajmuje 8 lokatę, mająca na swym koncie 19 punktów Stal plasuje się na miejscu 14. W następnej kolejce OKS podejmie na własnym boisku Sokoła Nisko (9msc), Stal zaś powalczy o punkty przed własną publicznością z Pogonią Leżajsk (5 msc).

KLASA OKRĘGOWA

W miniony weekend na boiska powróciły drużyny występujące w klasie okręgowej. W meczu 16 kolejki OKS Wielowieś przegrała w Kamieniu z miejscowym Sokołem 4:6, Wisan Skopanie rozgromił na własnym boisku LZS Podwolina 4:1.

W następnej kolejce zajmująca 8 miejsce drużyna z Wielowsi podejmie w Tarnobrzegu LZS Ździary, zaś plasujący się na trzecim miejscu Wisan rozegra wyjazdowe spotkanie z Unią Skowierzyn.

źródło: 90minut.pl, Piast Tuczempy