Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Terminarz spotkań Siarki Tarnobrzeg w sezonie 2014/15

Czerwiec 26, 2014 3:33 PM

Nowy sezon Siarka rozpocznie meczem w Tarnobrzegu z Rozwojem Katowice (2/3 sierpnia). W środę 27 sierpnia tarnobrzeska drużyna rozegra pierwsze derbowe spotkanie – w Stalowej Woli z miejscową Stalą. Ze Stalą Mielec Siarka zagra w Tarnobrzegu, 11 lub 12 października. Runda jesienna zakończy się w ostatni weekend listopada, na boiska piłkarze powrócą w marcu 2015. Ostatnia kolejka rozegrana zostanie 7 czerwca 2015r.

Kolejka 1 – 2-3 sierpnia

Nadwiślan Góra – Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice
Energetyk ROW Rybnik – Raków Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Kolejarz Stróże
Górnik Wałbrzych – Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy – Okocimski KS Brzesko
MKS Kluczbork – Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec
Kotwica Kołobrzeg – Puszcza Niepołomice

Kolejka 2 – 9-10 sierpnia

Znicz Pruszków – Puszcza Niepołomice
Stal Mielec – Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo – Zagłębie Sosnowiec
Okocimski KS Brzesko – MKS Kluczbork
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy
Kolejarz Stróże – Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice – Energetyk ROW Rybnik
Nadwiślan Góra – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 3 – 16-17 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Energetyk ROW Rybnik – Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice
Górnik Wałbrzych – Raków Częstochowa
Wisła Puławy – Kolejarz Stróże
MKS Kluczbork – Błękitni Stargard Szczeciński
Zagłębie Sosnowiec – Okocimski KS Brzesko
Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 – 23-24 sierpnia

Znicz Pruszków – Stal Mielec
Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice
Okocimski KS Brzesko – Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Zagłębie Sosnowiec
Kolejarz Stróże – MKS Kluczbork
Raków Częstochowa – Wisła Puławy
Rozwój Katowice – Górnik Wałbrzych
Nadwiślan Góra – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Energetyk ROW Rybnik

Kolejka 5 – 27 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wałbrzych – Nadwiślan Góra
Wisła Puławy – Rozwój Katowice
MKS Kluczbork – Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec – Kolejarz Stróże
Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Mielec – Legionovia Legionowo
Okocimski KS Brzesko – Puszcza Niepołomice

Kolejka 6 – 30-31 sierpnia

Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo
Okocimski KS Brzesko – Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
Kolejarz Stróże – Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice – MKS Kluczbork
Nadwiślan Góra – Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg – Górnik Wałbrzych
Energetyk ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola

Kolejka 7 – 6-7 września

Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków
Górnik Wałbrzych – Energetyk ROW Rybnik
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork – Nadwiślan Góra
Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa
Stal Mielec – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Okocimski KS Brzesko
Kolejarz Stróże – Puszcza Niepołomice

Kolejka 8 – 13-14 września

Znicz Pruszków – Okocimski KS Brzesko
Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
Kolejarz Stróże – Stal Mielec
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice – Kotwica Kołobrzeg
Nadwiślan Góra – Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg – MKS Kluczbork
Energetyk ROW Rybnik – Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola – Górnik Wałbrzych

Kolejka 9 – 20-21 września

Górnik Wałbrzych – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork – Energetyk ROW Rybnik
Zagłębie Sosnowiec – Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg – Nadwiślan Góra
Stal Mielec – Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo – Kolejarz Stróże
Okocimski KS Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice – Puszcza Niepołomice

Kolejka 10 – 27-28 września

Znicz Pruszków – Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejarz Stróże – Okocimski KS Brzesko
Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice – Stal Mielec
Nadwiślan Góra – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg
Energetyk ROW Rybnik – Zagłębie Sosnowiec
Stal Stalowa Wola – MKS Kluczbork
Górnik Wałbrzych – Wisła Puławy

Kolejka 11 – 4-5 października

Wisła Puławy – Znicz Pruszków
MKS Kluczbork – Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec – Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg – Energetyk ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec – Nadwiślan Góra
Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice
Okocimski KS Brzesko – Raków Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński – Kolejarz Stróże

Kolejka 12 – 11-12 października

Znicz Pruszków – Kolejarz Stróże
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice – Okocimski KS Brzesko
Nadwiślan Góra – Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec
Energetyk ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych – Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy – MKS Kluczbork

Kolejka 13 – 18-19 października

MKS Kluczbork – Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg – Górnik Wałbrzych
Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola
Stal Mielec – Energetyk ROW Rybnik
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Okocimski KS Brzesko – Nadwiślan Góra
Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice
Kolejarz Stróże – Raków Częstochowa

Kolejka 14 – 25-26 października

Znicz Pruszków – Raków Częstochowa
Rozwój Katowice – Kolejarz Stróże
Nadwiślan Góra – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Okocimski KS Brzesko
Energetyk ROW Rybnik – Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola – Stal Mielec
Górnik Wałbrzych – Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg
MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 15 – 1-2 listopada

Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg – MKS Kluczbork
Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy
Stal Mielec – Górnik Wałbrzych
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko – Energetyk ROW Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
Kolejarz Stróże – Nadwiślan Góra
Raków Częstochowa – Rozwój Katowice

Kolejka 16 – 8-9 listopada

Znicz Pruszków – Rozwój Katowice
Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg – Kolejarz Stróże
Energetyk ROW Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola – Okocimski KS Brzesko
Górnik Wałbrzych – Legionovia Legionowo
Wisła Puławy – Stal Mielec
MKS Kluczbork – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 17 – 15-16 listopada

Kotwica Kołobrzeg – Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec – MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
Okocimski KS Brzesko – Górnik Wałbrzych
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
Kolejarz Stróże – Energetyk ROW Rybnik
Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – Nadwiślan Góra

Kolejka 18 – 22-23 listopada

Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik
Kolejarz Stróże – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński – Górnik Wałbrzych
Okocimski KS Brzesko – Wisła Puławy
Legionovia Legionowo – MKS Kluczbork
Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 19 – 29-30 listopada

Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg – Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec – Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork – Okocimski KS Brzesko
Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński
Górnik Wałbrzych – Kolejarz Stróże
Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa
Energetyk ROW Rybnik – Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg – Nadwiślan Góra

Kolejka 20 – 7-8 marca

Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
Nadwiślan Góra – Energetyk ROW Rybnik
Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych
Kolejarz Stróże – Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński – MKS Kluczbork
Okocimski KS Brzesko – Zagłębie Sosnowiec
Legionovia Legionowo – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 21 – 14-15 marca

Stal Mielec – Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg – Okocimski KS Brzesko
Zagłębie Sosnowiec – Błękitni Stargard Szczeciński
MKS Kluczbork – Kolejarz Stróże
Wisła Puławy – Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych – Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra
Energetyk ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 22 – 21-22 marca

Puszcza Niepołomice – Okocimski KS Brzesko
Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra – Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice – Wisła Puławy
Raków Częstochowa – MKS Kluczbork
Kolejarz Stróże – Zagłębie Sosnowiec
Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo – Stal Mielec

Kolejka 23 – 28-29 marca

Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
Stal Mielec – Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg – Kolejarz Stróże
Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa
MKS Kluczbork – Rozwój Katowice
Wisła Puławy – Nadwiślan Góra
Górnik Wałbrzych – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik

Kolejka 24 – 4-5 kwietnia

Puszcza Niepołomice – Kolejarz Stróże
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
Energetyk ROW Rybnik – Górnik Wałbrzych
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
Nadwiślan Góra – MKS Kluczbork
Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Mielec
Okocimski KS Brzesko – Legionovia Legionowo

Kolejka 25 – 11-12 kwietnia

Okocimski KS Brzesko – Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Mielec – Kolejarz Stróże
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec – Nadwiślan Góra
MKS Kluczbork – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Energetyk ROW Rybnik
Górnik Wałbrzych – Stal Stalowa Wola

Kolejka 26 – 18-19 kwietnia

Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice
Znicz Pruszków – Górnik Wałbrzych
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
Energetyk ROW Rybnik – MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg – Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra – Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa – Stal Mielec
Kolejarz Stróże – Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński – Okocimski KS Brzesko

Kolejka 27 – 25-26 kwietnia

Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko – Kolejarz Stróże
Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa
Stal Mielec – Rozwój Katowice
Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra
Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec – Energetyk ROW Rybnik
MKS Kluczbork – Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy – Górnik Wałbrzych

Kolejka 28 – 2-3 maja

Znicz Pruszków – Wisła Puławy
Górnik Wałbrzych – MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola – Zagłębie Sosnowiec
Energetyk ROW Rybnik – Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra – Stal Mielec
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa – Okocimski KS Brzesko
Kolejarz Stróże – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 29 – 9-10 maja

Kolejarz Stróże – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa
Okocimski KS Brzesko – Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra
Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik
Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Wałbrzych
MKS Kluczbork – Wisła Puławy

Kolejka 30 – 16-17 maja

Znicz Pruszków – MKS Kluczbork
Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych – Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo
Nadwiślan Góra – Okocimski KS Brzesko
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa – Kolejarz Stróże

Kolejka 31 – 20 maja

Raków Częstochowa – Znicz Pruszków
Kolejarz Stróże – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra
Okocimski KS Brzesko – Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice – Górnik Wałbrzych
Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork

Kolejka 32 – 23-24 maja

Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork – Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice
Górnik Wałbrzych – Stal Mielec
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
Energetyk ROW Rybnik – Okocimski KS Brzesko
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Nadwiślan Góra – Kolejarz Stróże
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa

Kolejka 33 – 30-31 maja

Rozwój Katowice – Znicz Pruszków
Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra
Kolejarz Stróże – Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik
Okocimski KS Brzesko – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – Górnik Wałbrzych
Stal Mielec – Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice – MKS Kluczbork
Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 34 – 7-8 czerwca

Znicz Pruszków – Kotwica Kołobrzeg
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice
MKS Kluczbork – Stal Mielec
Wisła Puławy – Legionovia Legionowo
Górnik Wałbrzych – Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński
Energetyk ROW Rybnik – Kolejarz Stróże
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra – Rozwój Katowice

foto&źródło: 90minut.pl

One Response to Terminarz spotkań Siarki Tarnobrzeg w sezonie 2014/15

  1. OK Odpowiedz

    30 czerwca 2014 at 14:14

    Same wpierdole się szykują siarkoludki ;) hagahshahahsg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>