Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Lady Pank nie dostanie gaży za występ w Tarnobrzegu

Lipiec 22, 2014 3:53 PM

Według informacji podanej na blogu przez prezydenta Tarnobrzega zespół Lady Pank nie dostanie gaży za występ podczas niedzielnego Przystanku Lata z Radiem. Przyczyną tej decyzji była “kiepska” dyspozycja wokalisty zespołu Janusza Panasewicza, którego zachowanie znacznie wybiegało poza ogólnie przyjęte kanony.

Wokalista Lady Pank m.in. używał w trakcie występu wulgarnych słów i sprawiał wrażenie mocno “niedysponowanego”. – Jako współorganizator Przystanku Lata z Radiem nie podpisywaliśmy umów z zespołami (w tym z Lady Pank), zrobił to główny organizator – Polskie Radio SA. Jeszcze wczoraj uzgodniliśmy z jej Zarządem, że nasz wkład finansowy w organizację imprezy, będzie pomniejszony o pełną gażę dla Lady Pank – pisze na swoim blogu prezydent.

Do sytuacji odniósł się również Roman Czejarek prezenter radiowej “Jedynki” odpowiadając na facebooku “lata z Radiem” internautom:  – Nie ma zwyczaju kontrolowania zespołów przed wejściem na scenę Nikt tam z alkomatem (itp.) nie stoi bo to bez sensu. Gdyby sytuacja była skrajna pewnie by ktoś przytomny powiedział stop. Tu tak się nie stało ale sądzę, że przy wejściu na scenę jeszcze nie było tak źle (…). Zespół robił co mógł (myślę o muzykach), publiczność śpiewała lepiej niż wokalista a ja widziałem zamieszanie za sceną… Na dziś (poniedziałek wieczorem) mogę bardzo ogólnie powiedzieć, że a) na pewno będą tego konsekwencje i to bardzo poważne dla zespołu b) już z nami drugi raz (takie były plany – Ustka) raczej nie zagrają. Ale podobnie jak Wy czekam na oficjalne stanowisko moich szefów.

foto: Arkadiusz Wydro

10 Responses to Lady Pank nie dostanie gaży za występ w Tarnobrzegu

  1. Kamil Odpowiedz

    22 lipca 2014 at 16:15

    Tyle trudu za darmo, przecież Panasiewicz dwoił się i troił… :) Niesmak i tak pozostanie. Chociaż taka nauczka pójdzie w świat.

  2. Mariola Odpowiedz

    22 lipca 2014 at 16:41

    Myślę, że Lady Pank kasę dostanie. Miasto po prostu zapłaci koło 40 tysięcy mniej Radiu. A Radio wiąże umowa z wykonawcą. Po prostu Radio wzięło problem na klatę, ot co. Miasto straciło mniej kasy niż pierwotnie przewidywano i z tego należy się cieszyć.

  3. quatro Odpowiedz

    22 lipca 2014 at 17:04

    Ściema i tyle zapowiedzi to zapowiedzi a zespół i tak kasę dostanie znamy już takie szumne zapowiedzi,poza tym to wstyd dla organizatorów że taką mendę zaprosili

  4. Kizia Mizia Odpowiedz

    22 lipca 2014 at 20:38

    cała Polska wie, że Panas i Borys to degeneraci tylko Prezydent Tarnobrzega nie wiedział. To się nazywa mieć nosa do wykonawców!

  5. Jakub Porada Odpowiedz

    23 lipca 2014 at 01:03

    Janusza, nie Jana ech, taki drobiazg. W końcu Jan – to Borysewicz, czyli te sam zespół. ludziom wsio rawno.

  6. Batman Odpowiedz

    23 lipca 2014 at 09:05

    mi najbardziej podobały się nawiedzone siusiumajtki w pierwszych rzędach! Dziewczyny naprawdę przeżywały SHOW! Po prostu WOW to był szał!

  7. siarkoholik Odpowiedz

    24 lipca 2014 at 18:07

    ludzie rece opadaja. Lady Pank a raczej woklaista jest “na ryju” na kazdym koncercie od lat. czego sie spodziewali w Tbg? Nie zaplaca? Jakim prawem? co za buraczana zagrywka….

    to tak jakbysmy wiedzieli, ze w lokalu X podaja nieswiezego kebaba. Idziemy mimo to go zjesc. Zajadamy sie w najlepsze a wiemy, ze jest nie swiezy. Na koniec nie chcemy zaplacic bo kebab byl stary.

    pozatym reszta muzykow byla na poziomie i dlaczego oni maja nie dostac kasy? Bo Panasewicz byl pijany i zczadowany? Zalecialo chytyskiem i zasciankiem…

  8. luki Odpowiedz

    27 lipca 2014 at 10:30

    pijaczyna i tyle

  9. WP Odpowiedz

    27 lipca 2014 at 15:15

    Polak i tyle

  10. szalony Odpowiedz

    30 lipca 2014 at 12:03

    Gdyby tak prezydent konsekwentnie stosował zasadę “jaka praca taka płaca” do wszystkich swoich pracowników to było by pięknie.