przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W budynku Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu będzie podjazd i schodołaz

Październik 14, 2014 10:12 AM

W budynku Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu trwa likwidacja barier architektonicznych. Zadanie realizowane jest z udziałem środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami II”.

W ramach zadania realizowane są prace i montowane urządzenia, dzięki którym osoby niepełnosprawne lub mające trudności z poruszaniem się będą mogły samodzielnie dotrzeć do urzędnika. – Po zakończeniu montażu tych elementów budynek Starostwa w Tarnobrzegu będzie całkowicie dostępny dla osób niepełnosprawnych. To bardzo ważne, ponieważ w budynku tym działają wszystkie nasze wydziały, dlatego dzięki zamontowanym elementom osoby mające problem z samodzielnym poruszaniem się, będą mogły spotkać się z konkretnym urzędnikiem i załatwić sprawę – powiedział Krzysztof Pitra, Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

Usuwanie barier architektonicznych wiąże się z montażem zewnętrznego podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Montaż podjazdu do głównego budynku Starostwa jest w trakcie realizacji i wyniesie 18 327,00 zł (brutto). Termin realizacji do 31 października. Kolejny element został zamontowany wewnątrz budynku. To platforma schodowa wewnętrzna (schodołaz) za kwotę brutto 79 950,00 zł z terminem realizacji do dnia 16 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>