Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Relacja live z drugiej rozprawy R.Niedbałowski przeciwko G. Kiełbowi i Stowarzyszeniu MMT (video)

Listopad 4, 2014 9:05 AM

Zapraszamy na video relację live z drugiej rozprawy Roberta Niedbałowskiego przeciwko Grzegorzowi Kiełbowi i Stowarzyszeniu Moje Miasto Tarnobrzeg. Sprawa toczy się w tarnobrzeskim Sądzie Okręgowym.

OGŁOSZENIE WYROKU GODZ.12.15 – zapraszamy na liva

15 Responses to Relacja live z drugiej rozprawy R.Niedbałowski przeciwko G. Kiełbowi i Stowarzyszeniu MMT (video)

  1. wacek Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 12:18

    12:17 dalej nic

  2. wacek Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 12:29

    hahaha kurwa mastalerz kupiłcały tbg

    • davey Odpowiedz

      4 listopada 2014 at 14:39

      Jeszcze dwa tygodnie z hakiem będzie kupował!A potem to mieszkańcy mu kupią…taczki!

  3. mx Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 12:58

    Kupujcie działki ! Po tysiąc za ar !

  4. Malinowski Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 15:27

    A może ktoś dodałby, że jest to cena tylko za dzierżawę wieczystą (prawo do dzierżawy wieczystej)/?
    Nie, bo już wtedy nie będzie wyglądało już tak cudownie i na potrzeby kampanii się nie przyda…

  5. szeryf Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 15:56

    Jeżeli to prawda to dlaczego likwidator lub jego pani mecenas tego nie uwypuklili podczas procesu? W sądzie tylko mowa o sprzedaży działek.

  6. Kolega Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 16:07

    To w koncu sprzedawalli te działki czy nie bo sedzia mówi ze informacje sa w całosci nieprawdziwe. Jak w całosci to w całosci. O co tu wogole chodzi?

  7. Julia Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 18:05

    ja nie moge sie w tym wcale połapc

  8. Pawel Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 18:24

    Drugi wyrok i znowu kleska. Chociaz tym razem tych dwoch klamczuszkow z MMT nie oglasza pelnego zwyciestwa i nie pada sobie z radoscia w ramiona jak za pierwszym razem. Czyzby Pan Wasik (zwany rowniez “nie mam wiedzy w tym remacie”) nie byl w pelni ukontentowany??? Przeciez wyrok i grzywna dokladnie taka sama jak poprzednio..

  9. Szpak Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 18:33

    A jaka tu klęska? Ze wyszły na jaw takie skrywane informacje? że była jednak jakaś kontrola w kopalni? Wiemy już kto kupił działki i za ile. Dziękuję panu Kiełbowi i panu Wąsikowi, że otworzyli mi oczy. Po tej likwidatorskiej hucpie nie będę miec wątliwosci jak głosować ani w pierwszej, ani w drugiej turze. Ta relacja sądowa tylko mnie umocniła w przekonaniu kogo popierać.
    Kto tu okazał się Dużym Kłamczuszkiem ?

  10. Pawel Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 18:49

    Czyli nakaz sprostowania i grzywna 2tys. zl to zwyciestwo?
    W takim razie zycze wiecej takich ‘zwyciestw’ MMT a moze do drugiej tury wogole nie dojdzie…

  11. Szpak Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 19:03

    Będzie odwołanie od wyroku i wtedy zobaczymy. A właśnie, dlaczego nie mamy na bilbordach informacji ile rozpraw sądowych za swojej kadencji przegrał prezydent ?Pewnie imponująca byłaby ta liczba podana za różowymi okularami.
    Pawle, masz rację, może nie będzie drugiej tury dla naszego panującego.

  12. tester Odpowiedz

    4 listopada 2014 at 20:44

    Według echa nikt nie kwestionuje tego, że działki nabyli kolesie od M, a już na waszym portalu są oświadczenia, że to nieprawda? założę się, że przekręcono rozmiar działki lub kwotę o 1 zł i w całości informacja jest dla sądu nieprawdziwa, albo działka na żonę wzięta za bezcen.

  13. Mania Odpowiedz

    5 listopada 2014 at 07:37

    Straciłem szacunek do Sądu! Jak widzę sposób prowadzenia rozprawy to da się odnieść wrażenie jaki będzie wyrok. W całości nieprawdziwe? czyli kolesie nie kupili tych działek?

  14. palik Odpowiedz

    5 listopada 2014 at 08:23

    niedługo oburzeni szczęśliwi nabywcy działek napiszą,że powinniśmy być wdzięczni za to,że wzięli tę zdegradowaną ziemię ;-)
    ciekawie wygląda nadzór gminy Tarnobrzeg nad kopalnią skoro za czapkę gruszek tak przypadkowym osobom sprzedano po ponad hekatarze ziemi.
    i sąd może orzec wszystko a kto uwierzy,że to przypadek a nie ustawka ?
    nażryjta się póki możecie ! smacznego !