Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Grzegorz Kiełb o problemach przedsiębiorców inwestujących w mieście

Listopad 7, 2014 10:57 AM

W miniony piątek kandydujący na urząd prezydenta Grzegorz Kiełb ze Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg zwołał konferencję w związku z przesłanym do mediów oświadczeniem Arkadiusza Raka właściciela PHU “AUTORAK”. W wyżej wymienionym oświadczeniu pan Rak przedstawia swoje doświadczenia dotyczące inwestowania w Tarnobrzegu pisząc m.in.” Z nadzieją, że za Państwa pośrednictwem Pan Prezydent Mastalerz wyjaśni mi, jako inwestorowi oraz podatnikowi, który zatrudnia w Tarnobrzegu ponad 80 osób, dlaczego przez kilkanaście miesięcy bezprawnie wstrzymywał wydanie warunków zabudowy na naszą inwestycję na byłej bazie PKS w Tarnobrzegu na ul. Sikorskiego 86″. (PSB Mrówka – przyp.red).

10 Responses to Tarnobrzeg: Grzegorz Kiełb o problemach przedsiębiorców inwestujących w mieście

  1. Mieszkaniec Tbg Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 09:22

    TARNOBRZEG. Na ostatniej sesji Rady Miasta radni przegłosowali podwyżkę wszystkich podatków od nieruchomości.
    Z plakatów wyborczych zabiegają o głosy i obiecują dbać o interes wyborców, gdy jednak przyszło do głosowania stawek podatków od nieruchomości na rok 2015 aż 12 tarnobrzeskich radnych dało zielone światło podwyżkom.

    Wiecej na stronie supernowosci24 kropka pl

  2. haha Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 10:27

  3. Dość arogancji Mastalerza Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 10:30

    Dość arogancji Mastalerza i jego partactwa

    https://www.youtube.com/watch?v=msjlfHvBu4E

  4. wacek Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 10:32

    a czy wtym wszystkim nie chodziło o offsety ?

  5. Kiko Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 13:21

    DOść ! Tym Panom już dziękujemy! Czas stawiać na młodych, trzeba dać im szansę. W moim okręgu 3 Siarkowiec Wielopole mam dwoch kandydatów Adriana Lasotę z Listy SLD i Łukasza Nowaka z Listy PISU. Obaj BEZPARTYJNI, może wskurają coś w naszym mieście. W innych okręgach też stawiajmy na młodych!

    • Kiko Odpowiedz

      7 listopada 2014 at 13:48

      Oczywiscie mam na myśli obecnych radnych.

  6. Mania Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 13:25

    Panie Grzesiu, pięknie i merytorycznie. Stawiam na Pana!

  7. Juli Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 22:58

    Wzór konferencji prasowej. Do oprawienia i w ramki, niech sie inni uczą: krotko, do rzeczy, na temat, konkretnie, a nie pier……gpodzinami w kolko o tym samym. Brawo! Panie Grzesiu jest Pan super!!!

    • Figa Odpowiedz

      8 listopada 2014 at 23:23

      Zgadzam się z przedmówcą , miło popatrzeć i posłuchać

  8. Dziadzio Odpowiedz

    15 listopada 2014 at 00:28

    Cała sprawa z dawną bazą PKS jest bardzo prosta. Obniżenie wartości obiektu. Zapytajcie kto i za ile chciał odkupić obiekt od p. Raka w połowie tego całego okresu, po przynajmniej w połowie poczynionych inwestycjach?!?!?!?!?!?!?!?!