Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Magistrat odpowiada na oświadczenie przedsiębiorcy Arkadiusza Raka

Listopad 7, 2014 2:48 PM

Konferencja zwołana w związku z oświadczeniem Arkadiusza Raka w którym przedsiębiorca opisał swoje doświadczenia związane z inwestowaniem w Tarnobrzegu, odbyła się w miniony piątek w tarnobrzeskim magistracie.   Pełną treść oświadczenia przedsiębiorcy zamieściliśmy tutaj . Do sprawy odniósł się kandydujący na urząd prezydenta Grzegorz Kiełb, zwołując w piątek przed południem konferencję prasową – link do konferencji tutaj.

20 Responses to Tarnobrzeg: Magistrat odpowiada na oświadczenie przedsiębiorcy Arkadiusza Raka

  1. Siwy Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 14:52

  2. wojciech Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 15:33

    co z tą konferencją

  3. wojciech Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 15:38

    czyżby cysorz nie miał zamiaru wystąpić ?

  4. davey Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 15:52

    Nos Pinokia by się w tym pokoju nie zmieścił.Popatrz jak Dybusowi rośnie..

  5. Szpak Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 15:54

    Klimat jest jaki jest, bo gdzie indziej, choćby w sąsiedzkich miastach inny – przyjazny. Faktycznie jak zaznacza zastępac w Tarnobrzegu traktowanie jest szczególne, bo bez efektu.
    A firma Tares panie to się aby po prostu nie przeniosła i nie jest to wcale nowy inwestor?
    Chyba najlepszy komentarz będzie w trzech słowach : bLa, bla, bla…

  6. wacek Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 15:55

    konferencja nie na temat i tyle w temacie

  7. Dość arogancji Mastalerza Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 16:11

    Brawo Piotrek,ładnie ich docisnąłeś, cieniutko śpiewali, kompromitacja Mastalerza totalna.Przepędzili wszystkich inwestorów i jeszcze na nich zwalają winę.

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100005952825937

  8. Szpak Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 16:52

    A może by państwo nie tracili naszego czasu i przestali uprawiać słowotok, tylko zaprezentowali konkretne zestawienia? Urzędnicy tacy pracowici, to przygotowaliby choćby porównanie z miastami ościennymi i podanie liczb: ilu zdobyliście inwestorów, ilu skutecznie zniechęciliście, ile upadło firm itd. A potem proponuję takie zestawienia na jakiś baner rzucic: na kolorowo, pstrokato i na bogato.

    • elo Odpowiedz

      7 listopada 2014 at 20:33

      i dla każdego mieszkańca różowe okularki gratis

  9. quatros Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 18:03

    Konferencja dla pokazu i konferencji,dlaczego P.Dybus mówi że średni cZas oczekiwania na pozyskanie inwestora i pozwolenia trwają prawie dwa lata-Slęzak zrobił to w osiem miechów i po roku były wszystkie decyzje i IKEA mogła zacząć działać -doopy ruszyć nie tylko śmietanki śpijać za co my wam płacimy?powiedział że Tares nawet powiesił swoje logo -zajebi…ta wiadomość a ile zamierza zatrudnić osób ? -dwie trzy może pięć?,co do lateksowych rękawiczek to wszystko tylko papier jedna rozmowa a już się chwali że będzie fabryka-ech!,poza tym tam praktycznie pracują maszyny a do obsługi tych maszyn potrzeba dwóch informatyków i trzech do zaladunku widlakiem no sory jeszcze dwóch do sprzątania po nich

  10. TBG Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 18:05

    Was to nie zadowoli.Przez 16 lat urzad był zamkniety dla mediów i dla zwyklych mieszkancow. teraz nie ma problemu, konferencje sa otwarte i dalej wam źle. wniosek jest taki ze nie oplaca sie dla was robic nic.spoleczenstwo w tbg jest malomiasteczkowe, zacietrzewione i po prostu tepe, nie przyjmujace argumentow.

    • elo Odpowiedz

      7 listopada 2014 at 20:34

      tu pełna zgoda – jak pięknie byłoby rządzić miastem gdyby nie ci mieszkańcy

  11. Maticki Odpowiedz

    7 listopada 2014 at 23:11

    Ale wy qwa smętnie siedzący jesteście wiarygodni. Jak Putin, który nie wie, że jego wojska są na Ukrainie. Wszystko jest ok bo SKO nie stwierdziło rażącego prawa. To, że nastąpiło naruszenie prawa i SKO Wami potargało to pikuś – w/g Mastalerzowych ludzi prawidłowo i uj! jeszcze tydzień i mam nadzieję, że za to wszystko coście ludziom wyrządzili wystawiona Wam zostanie mocno czerwona kartka.

  12. wacek Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 02:29

    głosowanie na Mastalerza i PO to masochizm!!!
    Wszyscy tylko nie Norbert, Gospodarczyk i kandydat z SLD

  13. Rozum Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 07:23

    Po oglądnięcu tej konferencji wygląda, że wszystkiemu winni są sąsiedzi(konkurencja) oraz były urzędnik pan Kiełb(obecny kandydat na prezydenta) Dybys stwierdził “już współpracujemy z Mrówką” i wszystko jest ok :) Gdyby nie pytania jednego z dziennikarzy to wiedzielibyśmy tylko tyle no może jeszcze ilu już inwestorów ma park przemysłowy(aby zamydlić oczy) oraz jak wyglądają realia inwestowania w Tbg( to również było dobre). Dziękuję za tą konferencję, odpowiedzi urzędników i Dybusa otworzyły mi oczy i nawet wielkie różowe okulary Mastalerza nie zmienią faktów i chorych realiów inwestowania w Tarnobrzegu pod “rządami” PO. Nie wiem czy za poprzedniej ekipy było lepiej, wiem jak jest teraz.

  14. Dziubek Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 16:24

    Jakoś nikt nie dostrzegł najważniejszego ,wynikającego z tych materiałów!!!!!!!!!!!!! OTÓŻ GDYBY NIE ŚRODKI WŁASNE TO PRZEZ ROK PŁACENIA ZA NIE PRZYNOSZĄCĄ DOCHODÓW NIERUCHOMOŚĆ FIRMA BY ZBANKRUTOWAŁA!!!!!!!!!!!A to przekłada się na utratę miejsc pracy ,siłę nabywczą mieszkańców i przekonanie innych inwestorów że tu, w tym mieście,w tym kraju nawet , nic się nie da uczciwie przeprowadzić.Wymuszone wizyty kolejnych inwestorów u prezydenta kojarzą mi się tylko z jednym .I TYM z czym mi się kojarzą powinno zająć się CBA!!!!!!!!!!!!!!!1.W kontekście tego SENSACYJNEGO MATERIAŁU informacje o których pisał w Tbg JAKO JEDYNY W NIECODZIENNIKU i na swoim blogu Kiełb są jak objawienia!!! TERAZ DOŁĄCZYŁ DO NIEGO TEN PORTAL!!!!Wielki szacunek za opublikowanie tego materiału. OKAZUJE SIĘ ŻE UCZCIWA INFORMACJA W TBG JESZCZE TROCHĘ DYCHA a Kiełb i Morawiec to jedyne niezależne osoby w tym mieście które uderzyły bardzo mocno w nieuczciwość,pazerność i degrengoladę tarnobrzeskich układów. I pomyśleć że ja poprzednio jak wielu z nas zagłosowałem na Mastalerza.Kropla goryczy przelała się wtedy się gdy ulice Tbg były nieodśnieżone i brodziłem w bryi po kolana bo Dziubiński nie mógł lub nie chciał od ASA tego wyegzekwować! Cóż to jest za temat przy obecnych przekrętach…

    • elo Odpowiedz

      8 listopada 2014 at 23:20

      Morawski (ale Morawiec też ładnie :)

  15. TBG Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 16:52

    Dziubek weź rutinocsorbin:)

  16. Internauta Odpowiedz

    9 listopada 2014 at 16:22

    Najnowszy wywiad ze Sławomirem Kosakowskim wykonawcą robót w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo Technologicznym.

    http://tvl.tarnobrzeg.pl/pytamy-wprost-z-dn-7-listopad-2014/

  17. Juli Odpowiedz

    9 listopada 2014 at 17:27

    No tutaj do dopiero jazda z tym kosowskim!!!!