Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Kryminalni zabezpieczyli blisko19 kilogramów marihuany

Listopad 20, 2014 2:04 PM

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu zabezpieczyli blisko 19 kilogramów narkotyków.

Funkcjonariusze podejrzewali, że jeden z mieszkańców powiatu może mieć związek z narkotykowym procederem. W piątek sandomierscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na jego posesji znaleźli ukryty w workach oraz wiadrach susz roślinny. Część znajdowała się w fazie suszenia. Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 19 kilogramów suszu roślinnego. Został on zidentyfikowany jako marihuana.

Przedwczoraj zatrzymany w tej sprawie mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu. Wobec 22-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz poręczenie majątkowe.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

foto&źródło: Policja

125 Responses to Sandomierz: Kryminalni zabezpieczyli blisko19 kilogramów marihuany

  1. Maciej Kowalski Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:34

    Nie marihuany, tylko konopi. Nie indyjskich, tylko włóknistych. Zatrzymali chłopaka za LEGALNE krzaki przemysłówki. Absurd!

    • hare Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 13:44

      Brawo. policja taka dzialajaca. prawo takie idiotyczne. pozdrowienia dla ciemnogrodu

    • buli Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 13:47

      podejrzewasz policjanta o rozroznianie gatunkow roslin? to jest dopiero absurd!

      • Zbyszek Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 13:56

        No dobrze, ale nie powinni nikogo zatrzymywać na podstawie “suszu roślinnego” – można szuszyć miliony legalnych roślin. W ogóle największy absurd to to, że jakakolwiek roślina, występująca w przyrodzie może być niezgodna z prawem. PARANOJA!

        • Jasiek Odpowiedz

          25 listopada 2014 at 14:59

          Naprawde Małe i duze przyda sie w naturze… zajmnijcie sie ważniejszymi sprawami jak dopalacze albo coś innego

        • anton Odpowiedz

          26 listopada 2014 at 00:31

          Dokładnie, to tak jak by uznać, że pietruszka jest nielegalna. Ciekawe kiedy te tępe pały (zarówno posłowie jak i policjanci) uświadomią sobie absurdalność karania za posiadanie rośliny.

      • luc Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 14:15

        Buli, prosta sprawa. Liść włóknistych jest pięcioramienny, indyjskich siedmioramienny. To w wiadrze na zdjęciu to pasza dla zwierząt, ewentualnie miałka na “beton konopny”.

        • Pierre Dollony Odpowiedz

          25 listopada 2014 at 21:33

          heheh.NIe znasz sie facet.
          Nie wiesz o czym piszesz…

    • Tomasz Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 14:30

      BRAWO Policja!!! Jeśli wysyłacie oddział antynarkotykowy, żeby chłopakowi zabrać trochę przemysłówki jeszcze zmielonej na paszę jak się domyślam, to brawo.
      Strach pomyśleć, kogo wysyłacie do sklepu po paluszki z makiem.
      Żałuję każdej złotówki, która z moich podatków znalazła się w Waszej kieszeni.

    • Kobretti Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 14:59

      Jeżeli Nasza kochana Polska policja nie potrafi rozróżniać ziół, chętnie się zatrudnie na stanowisko. Obiecuję , że każdy susz który przejdzie przez moje łapki będzie dokładnie sprawdzony i zawsze będę twierdził, że to susz konopii przemysłowej ! :)

    • chabuś Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 19:15

      No coraz lepiej sie dzieje w panstwie Polskim…. BRAK SŁÓW… i załóż tu sobie czlowieku legalną uprawe konopi siewnych to Ci jeszcze dowalą …. Pragnę żeby ten chłopak ich pozwal lub ktos w jego imieniu i dostal konkretne odszkodowanie !!!!

  2. brr Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:42

    ktoś nie ogarnął różnicy pomiędzy nielegalnym ziołem a legalną rośliną nie mającą nic wspólnego z używkami, moje kondolencje dla polskiego wymiaru sprawiedliwości za niekompetencje

  3. adam Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:43

    psychologowie ,psychiatrzy,lekarze nie wywiązujecie się z przysięgi i jesteście nie morlani. gratuluje. ps. zacznijcie łapac złodzieji z rządu a nie rolników i zielarzy

  4. Kamil Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:44

    Chyba Ojciec Mateusz pracuję w tym ‘wydziale kryminalnych’. Proponuje reedukacje.

  5. Kucharz Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:44

    Boję się trzymać majeranek w domu.

  6. Mietek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:44

    gdzie ekspertyza ? Jeśli policja oskarża bezpodstawnie to policjant powinien osobiście pokryć koszty postępowania, ekspertyzy oraz za swoje pokryć odszkodowanie dla tego chłopaka.
    Badanie potwierdzi jaka jest zawartość thc i jeśli to konopie włókniste trzeba obciążyć policjanta aby na przyszłość miał nauczkę

    • Marec Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 14:42

      W rzeczy samej, bezmyslnosc oraz brak jakichkolwiek konsekwencji ponoszonych przez policjantow-palkarzy jest jedna z najwiekszych epidemii w Polsce.

    • Kobretti Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 14:56

      Dokładnie !!! Niech się nauczą rozróżniać nieroby jedne liczące na prowizje przed świętami !!

      Pie*dolić taki system gdzie chlać i mordować wolno, a palić ziółka ze znajomymi w spokojnym zaciszu relaksacyjnym nie.

      Pozdro dla Policji. Kolejny dowód na to , że liczycie tylko na zyski. I kto tu jest kryminalistą ? Kto za to zapłaci ? Oczywiście podatnicy.

  7. buli Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:45

    #polska

  8. Piotr Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:46

    Niedokształceni policjanci nie potrafią odróżnić konopi przemysłowych od konopi indyjskich. Jak można czuć się bezpiecznie w tym kraju kiedy Policja nie ma pojęcia o czymś takim jak konopie przemysłowe. Zacofani ludzie. W cywilizowanym kraju taka sytuacja wywołałby odzew mediów, społeczeństwa i państwa. Natomiast u nas ze względu na ułomność prawa i policjantów chłopak prawdopodobnie spędzi kawał życia za kratkami za LEGALNĄ UPRAWĘ KONOPI PRZEMYSŁOWYCH. SKANDAL!

  9. buli Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:48

    ale jakie zajebiste statystyki! 19 kilo to jakies 100 bilionow dzialek.

    • Paweł Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 13:56

      Kingpin, pewnie na całą Polskę rozprowadzał hahaha.
      Ech… jak możecie tak z siebie idiotów robić drodzy “stróże” prawa.

  10. Zdzisław Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:49

    Policja chwyta się każdego możliwego sposobu by statystyki sobie podnieść :/

  11. ARDI Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:49

    WSPANIALE! Kolejna brawurowa akcja Polskiej policji, tym razem coś nie pykło i próbują wsadzić chłopa za konopie przemysłową, brak słów!

  12. ernald Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:50

    Do czego to dochodzi? Niedlugo sasiad uprawiajacy pietruszke bedzie sie bal nalotu policji… Panstwo absurdu. A potem sie dziwia, ze tyle mlodych osob wyjezdza za granice.

  13. lekarz konopny Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:52

    To konopia włóknista nie marihuana! Przedstawić ekspertyze, kto daje wam prawo bo bezprawnego karania!!!

  14. Szymon Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:53

    Nie ma to jak wydać pozwolenie na uprawę a potem zgarnąć rolnika.
    “Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch***”

  15. polak Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:53

    Smutne jest to, ze policja w naszym kraju jest tak slabo wykwalifikowana, ze z uczciwego rolnika zrobia dilera. Polecam zrobic szkolenia z cyklu jak wygladaja konopie. Gdzie ja zyje

  16. 3m sie Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:55

    3m sie chlopie bo uprawiales rosline przemyslowa a za 19kg zrobia z cb barona narkotykowego

  17. PrawilnyObywatel Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:57

    Polska policja=zamiast zająć się prawdziwymi przestępcami i cięższymi sprawami wolą zajmować się konopiami które można sadzić,śmiechu warte łapanie kogoś z suszem który nikogo nigdy nie zabił.A jak tam pieniążki z alkoholu i tytoniu,zgadzają się? ile ludzi ginie,obudźcie się ludzie.

  18. blacha Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:57

    Zajmijcie się nagłaśnianiem ważnych spraw dla obywateli a nie takie pierdoły, naprawdę nie ma co opisywać? Kilka ustaw dziennie można opisywać i ich wpływ na losy kraju, a nie truć dupę i zawracać medialnie ludziom głowy śmieciami.

  19. Zbigniew Kaczynski Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:58

    Zaprzestać natychmiast prześladowania obywateli! Policja musi chronić a nie prześladować! Wolność sadzenia i spożywania czego się chce!

  20. czlek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:59

    Dokladnie jak roslina ktora nie zostaje poddana ZADNYM PROCESOM CHEMICZNYM moze byc nielegalna? Absurd Boze widzisz i nie grzmisz (szkoda ze Cie nie ma)

  21. Michał Myślący Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:59

    Artykuł powinien być o tym czy panowie policjanci zrobili ekspertyzę ? Kiedy zrobią ? Co jeśli to konopie włókniste ? Kto poniesie odpowiedzialność za pomyłkę ?
    Dziennikarze do roboty bo poziomem dorownujecie policjantom i osobnikom z wiejskiej co ustalają prawo a sami kradną i oszukują na potegę.
    Pozamykać Nowaków i Hofmanow a nie ludzi którzy próbują zarobić na chleb dla dzieci.

  22. Magdalena Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:59

    Wstyd. Wyedukujcie się, bo brak wam kompetencji do wykonywania zawodu – co sami udowodniliście.

  23. nie wierzę Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:59

    W jakim chorym kraju my żyjemy
    Muszę do babci zadzwonić bo ona w domu miętę suszy i jeszcze mi ją zamkną do sprawy.

  24. Seba Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:59

    nie ma to jak skazać kogoś za legalną uprawę konopi WŁÓKNISTYCH :)

  25. LOL Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:00

    ja nie mogę czasami aż uwierzyć w to co się dzieje w tym kraju… przecież to strach w ogóle wyjść z domu… niedługo zaczną nas zamykać za tytoń toć to też jest susz roślinny… żenada Polska to żenada przez duże Ż.

  26. anonim420 Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:00

    Zamiast zajmować się kimś kto naprawdę popełnia przestępstwa policja zatrzymuje niewinnych ludzi, do tego za konopie przemysłowe. Prohibicja to w najczystszej postaci głupota.

  27. sidekik Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:00

    Niekompetencja tak policji jak i dziennikarzy tego portalu jest porażająca, smutnych czasów dożyliśmy.

  28. Maciek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:03

    brak słów.

  29. Robert Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:05

    Ten precedens świadczy o tym jak wyedukowana jest nasza policja. Żal

  30. erozkonopii Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:06

    zamknijcie mnie mam w domu 500g oregano z wlasnej uprawy, susz roślinny koloru zielonego najwyzszej jakości :D hau hau burki…

  31. Agnieszka Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:06

    Jakiś absurd o.O Przeciez to konopia siewna która jest legalna….

  32. giordano bruno Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:07

    poprawianie statystyk wykrywania przestępczości na siłę

  33. Marek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:10

    Szkoda tylko, że Panowie zapomnieli sprawdzić, czy to faktycznie marihuana. No ale można im to chyba wybaczyć. Nie od dziś wiadomo, że nasi rodzimi funkcjonariusze nie grzeszą inteligencją, a i prawo znają tylko mniej więcej. W każdym razie Pan Sokołowski na pewno znajdzie coś na ich usprawiedliwienie.

  34. ZieNciu OWP CHWO Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:10

    W tym kraju to nie długo człowiek nie bedzie mógł mieć CHWASTA w ogródki bo jeszcze pójdzie siedzieć na 3 lata…

    Policja schodzi na psy….

    wszyscy jaracze pójdą siedzieć.. za co? za grama, nowi koledzy z Celi mordercy gwałciciele przestepcy, a co tam, przecież To Konopie Niszczą nam życie a nie ”Prawo i Policja”…

    Trzeba Wyjechać do Czech albo Holandi, bo tutaj prawo zacofane 60lat za Unia, a 100 za ameryką.

    Mam Bluzę z konopi, nie wyjdę z domu bo pójde siedzieć za posiadanie.

    WolneKonopie.pl !!!

  35. Michał Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:10

    To nie jest marihuany!!! Od policjantów nie wymagam już jakiejkolwiek wiedzy na jakikolwiek temat ale chociaż marne dziennikarzyny powinny się zastanowić przed publikowanie bzdur.

  36. Polak Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:14

    Najgorsze jest to że policja i sąd który zajmuje się tą sprawą , zasilani są pieniędzmi z naszych podatków. Jeżeli zatrzymali chłopaka niesłusznie , powinni nie otrzymać pensji przez miesiąc. Jakaś odpowiedzialność powinna być w tym kraju. Druga sprawa jest taka że karanie za jakikolwiek susz to paranoja i jest mi przykro że nasze państwo , przez idiotów którzy nim rządzą jest na takim poziomie prawnym…

  37. Anonimek96 Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:15

    I znowu to samo…
    Jakie ukrywać coś można w sejfie a tutaj wszystko ‘na widoku’ i wygląda na sposób przechowywania konopi włóknistych więc z której gdzie niby tutaj są UKRYTE NARKOTYKI?

    A po za tym jaki narkotyk skoro konopie (marihuana też) są z nami od zarania dziejów i ludzie leczyli się i używali przetworów konopnych w prawie KAŻDEJ dziedzinie życia medycyna to tylko jedna możliwość a i tak niewyobrażalnie duza…

  38. PRAWILNIAK Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:15

    Przecież to nie konopie indyjskie tylko włókniste, czyli nie marihuana. Na co w tym kraju idą pieniądze biednych podatników? ;/ jestem oburzony!

  39. legalize it Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:19

    i w taki oto sposob kolejny raz polskie durne prawo chce zmarnowac mlodemu czlowiekowi 10lat zycia, wielkie brawa…

  40. Mareusz Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:20

    Chciałbym kiedyś przeczytać jak państwo dobiera się do dup pedofilom z naciskiem szczególnym na tych w sutannach.

    Czy maniuhuana jest z konopi przemysłowych…?

  41. Euzebio Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:22

    Przeciez przemysłówka nie jest narkotykiem … to tak jak by posiadać 19 kg ususzonej trawy która wyrosła przed domem

  42. MichLek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:26

    Co za psia glupota, wstydzcie sie policyjne gamonie

  43. tak Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:26

    To nie jest MARIHUANA i to NIE JEST NIELEGALNE! Chłopak nie złamał żadnego przepisu i został aresztowany. Absurd!

  44. ANTYprohibicjon Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:26

    Prohibicja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  45. Boryna Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:28

    to już jest porażka zamkniecie chłopaka za to że sadził konopie przemysłową na 10 lat ?! Może jeszcze godzinę policyjną wprowadzicie …

  46. zygu Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:33

    To tak jak by nazistoswska policja przechwyciła Żyda – żaden sukces, porażka. Dziś, dzięki nauce wiemy, że marihuana jest 1000x mniej toksyczna niż alkohol. Raport WHO, stworzony przez setki naukowców z całego świata potwierdzają bardzo małą szkodliwość marihuany. Jeżeli ktoś mówi o marihuanie jako o narkotyku ma rację ale musi wiedzieć że alkohol także jest narkotykiem, dużo mocniejszym i niebezpieczniejszym . Tysiące zgonów każdego dnia od alkoholu kontra zero śmierci od kilku tysięcy lat!? To was nie przekonuje. Gadanie, że od maryśki się zaczyna wywołuje śmiech u każdego trzeźwego myślącego. Bo czy zanim piliśmy piwo, nie piliśmy mleka, soków czy tam innych? Pieniądze dla mafii, zioło z trutkami dla szczurów, sprzedaż 13 latkom marihuany, ogromne koszty związane z łapaniem, sądzeniem, i odsiadką, niszczenie młodych umysłów – to wam się podoba? Tak jest, jeżeli skazujemy ludzi do więzień, to nie znaczy że problemu nie ma. Rzecz się dzieje i trzeba coś zrobić, żeby mieć nad nią kontrolę. Każdy palacz wie, że nie robi nic złego paląc zioło, bo wie że to nie szkodzi jak alkohol ma wiele zdrowotnych właściwości, dlatego złapany czuję się jak patriota, ktoś kto walczy o dobro a policjanta i władze widzi jako ssmanów którzy załapali go za trzymanie niewinnego Żyda w piwnicy podasz II wojny światowej. Jak coś, się kradnie, kogoś zabije to się chyba wie, że się źle zrobiło są wyrzuty sumienia. Tutaj nie ma o tym mowy, dlatego walka palaczami jest tak samo sensowna jak walka z prohibicją w USA. Wszyscy pili, mafie zarabiały, państwo wydawało miliony na walkę i odsetek zamykali za pieniądze podatników. Dlaczego państwu tak bardzo zależy na utrzymaniu tego stanu, przecież nie będziemy pierwsi, Amsterdam, Kopenhaga gdzie można kupić zioło na targu, Praga gdzie się pali po pubach i parkach itd… Czy może chodzi o duże pieniądze, bo przecież nie jest tajemnicą, że marihuaną ludzie leczyli się z mnóstwa choróbsk przez wieki (jaskra, padaczka, demencja starcza, rak, wątroba, guzy mózgu, stwardnienie rozsiane, post dramatyczne urazy itd) i firmom farmaceutycznym nie było by to na rękę. Czy może chodzi olbrzymie wpływy dla mafii ze sprzedaży czy może o to i to i może o coś jeszcze? Wiem ,że wiele policjantów jest przeciwna łapania za zioło, ale robią to bo od nich wymagają i muszą zrobić normę, mówią wprost, że jest to łatwe podbijanie statystyk. Jak ktoś ukradnie zioło to jest schwytany, osądzony i osadzony od ręki, a złodzieja aut się tak łatwo nie odfajkuje, jest zgłoszenie i trzeba szukać i zazwyczaj porażka. U nas jest tak, jak dziecko sąsiada zapali trawę to kim jest ? – “ćpunem” , ale dlaczego jak się napijemy piwa nie mówimy na siebie “pijak”? Ten system jest zły, ale telewizyjna manipulacja, działa dlatego ludzie tacy są. Wiedzę na temat marihuany mają z kilku szmatłowych programów z tv, nie wiedzą co to raport who i nie mają aktualnych książek na temat mj bo skąd mają mieć, sam tyle wiem co przeczytałem na studiach. Dlatego ludzie zastanówcie się, nie chcecie nie palcie ale pozwólcie się ludziom leczyć jak chcą. Jeżeli wieżą w jej właściwości dlaczego nie mogą jej użyć skoro są umierający. Dlaczego, student , lekarz, robotnik, policjant czy spawacz nie może zapalić zioła skoro uważa je za dużo mniej inwazyjne niż alkohol. Dlaczego jest KRYMINALISTĄ, dlaczego nasz przyjaciel z Amsterdamu jest szanowanym lekarzem a nasz szanowany lekarz który woli marihuanę od alkoholu jest ĆPUNEM KRYMINALISTĄ ? Policjantom życzę przemyśleń, odwagi i honoru, takiego którego ssmańscy żołnierze nigdy nie mieli.

    Ale o czym my mówimy jak policja nie odróżnia legalnych krzaków od nielegalnych…

    Pozdrawiam wszystkich, tych co za i tych co jeszcze mają klapki na oczach

    • 0x43 Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 20:51

      TAK JEST! Dokładni, takie newsy można porównać do chwalenia się w głębokiej komunie, że zatrzymano działacza wolnościowego.
      I jeszcze ta niekompetencja – jak zidentyfikowano marihuanę, na oko? A gdzie laboratoria i badania poziomu THC?
      ABSURD, a policja chyba już naprawdę nie ma co robić.

  47. Życzliwy Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:35

    Ogarnijcie sie, to tylko konopie przemysłowe, choćby zażył tego kilogram to prędzej sie porzyga niż odurzy!
    Policja wielce pomocnie niszczy życie chłopakowi który nawet nie posiadał narkotyków. GRATULACJE ZA KOLEJNĄ BRAWUROWĄ AKCJĘ!

  48. Marek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:37

    Oj marihuana, jak to sterta badyli i liści tylko, ale takie rzeczy sie dzieją, mój koleżka też kiedyś miał toche liści, praktyczkie bezużytecznych, a odpowiadał za posiadanie znacznej ilości. ŻENADA!!!

  49. Krzysiek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:40

    19 kilo to przecież jakaś narkotykowa szycha, co za news! ZEROWE kompetencje policji jak i autora artykułu. Taka konopia rośnie w całej polsce. Rosła na tej ziemi, rośnie i będzie rosnąć a do marihuany jej daleko. Ale oczywiście w naszym wspaniałym kraju policja zwęszyła okazję do poprawienia sobie statystyk a jakaś marna dziennikarzyna na chwytliwy artykuł.

  50. codingmonkey Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:41

    Ci policjanci powinni z własnej kieszeni pokryć teraz koszta całej operacji, ekspertyz, oraz zwrócić zatrzymanemu za poniesione straty. Przestańcie traktować całe społeczeństwo jak bandytów!! Rzygać się chce…

  51. ja Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:41

    No dobrze, ale nie powinni nikogo zatrzymywać na podstawie “suszu roślinnego” – można szuszyć miliony legalnych roślin. W ogóle największy absurd to to, że jakakolwiek roślina, występująca w przyrodzie może być niezgodna z prawem. PARANOJA!

  52. Alojzy Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:43

    Mam prośbę do redaktorów: nie powielajcie bzdur, nie siejcie dezinformacji. To nieprofesjonalne. Policja nie zabezpieczyła marihuany, tylko konopie przemysłowe. Doedukujcie się czy coś…

  53. tomasz Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:48

    Nie da się na oko rozróżnić konopi przemysłowej od tej z wysoką zawartością THC. Żadne takie w ilości liści itp… Na wygląd na zapach są identyczne. Trzeba zrobić badania i w tedy oczywiście wychodzi szydło z worka. Do tego czasu Podatnicy wydadzą kilka lub kilkanaście tysięcy na sprawę, która nie ma żadnej szkodliwości społecznej. Jak się kombinuje za podatników kasę to można się bawić. Winne jest prawo, złe prawo którzy wymyślili debile którzy niemają pojęcia o tym czego zabraniali.

  54. vvvv Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:51

    polska policja to największe nieuki i tłuki pod słońcem. Każda niemota, która nie potrafi znaleźć normalnej pracy, idzie do policji. Ż E N A D A ! !

  55. Semafor Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:53

    W swietle takich wydarzen “Jebac policje” na murku kolo osiedla nagle nabiera wiecej sensu.

  56. Gondi Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:54

    Nie matura, a chęć szczera
    Zrobi z Ciebie oficera
    Warto byś o tym pamiętał
    Gdybyś w razie nie zdał

  57. Łącznik Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:55

    Pójdziesz do stoiska z przyprawami w stonce i za rogiem kto weźmie majeran będzie brany na dołek…

  58. Obywatel_Tego_Kraju Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:11

    Aresztowali chłopaka za legalne konopie włókniste! Żenada, a pedofile, politycy i mordercy latają po wolności. #prohibicja.

  59. Tomasz Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:12

    Od początku coś mi tu śmierdziało, teraz już wiem że to zapach konopi siewnej… Policja to ostatnimi czasa okropna żenada, normalny człowiek nie pójdzie do policji bo po prostu ja nie rozumiem jak można być człowiekiem krzywdząć ludzi którzy nikomu nic nie zrobili. Policja miała nam służyć i nas chronić, tylko kto nas teraz przed nimi obroni? Straż miejska? Nie ufam żadnemu z nich, policja ma prawo kłamać żeby wyciągnąć z nas to co chcą usłyszeć…

  60. Pierdolone szmaty Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:12

    SKURWSYNY !

  61. Daniel Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:14

    Paranoja dajcie spokój chłopakowi!

  62. nie wierze w to co widze Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:19

    Nie wierze poprostu nie wierze. 1) to nie sa nawet konopie indyjskie 2) nawet gdyby to co z tego? Jedyna krzywde jaka mogl tym komus zrobic to spuscic takie cierzkie wiaderko na glowe. W przypadku redakcji chyba by pomoglo ;)

  63. BB Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:27

    Bravo, ja mam 19 kg trocin. Moze do mnie przed świetami też niech wjedzie jakis patrol. 5 dyszek premii przed swietami jak znalazl. na litra bedzie….. Dramat i nic wiecej. I jeszcze sie chwala tym na portalu.

  64. Fraglesky Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:28

    Policja która nie wie co jest legalne a co nie ? To jakaś parodia ! Ktoś powinien za to odpowiedźieć !

  65. Pan Józef Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:35

    I co złego ta roślina zrobiła ? To alkohol jest największym problemem w tym chorym kraju. Absurd za rośliny od Boga do więzienia.

  66. Hehemp Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:37

    Milicjanci nieudacznicy

  67. Paweł Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:37

    Przecież to nie jest marihuana, może łaskawie jakieś sprostowanie napiszecie

  68. Ktos Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:42

    BRAWO POLICJA JESTEŚCIE SUPER ZATRZYMALIŚCIE KOLEJNEGO PRZESTĘPCE, KTORY NIKOMU NIC NIE ZROBIL. lepiej się kur** zajmijcie łapaniem Ludzi którzy naprawdę robią coś złego a nie złapaliście i jeszcze miliard stron ” jaka ta policja wspaniała ” ZALEGALIZOWAĆ !!!

  69. jaja Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:42

    Napiszą Ci prawdę w prawdzie. Już po wszystkim! Statystyki się liczą nie ludzie!

  70. pies Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:43

    za 1gram 3 lata a za 19kg 10 ? cos kiepsko

  71. emkej Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:50

    Dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf :D

  72. Polak Katolik Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:51

    Wojsko jeszcze mogli wezwać

  73. Paweł_25 Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 15:57

    Kiedy to w końcu się skończy ? To jest koszmar dla normalnych obywateli…

  74. RaV Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:07

    Parodia jest to ze jakis debil robi artykuł o czymś o czym nie ma pojęcia. liczy się sensacja i to że na nas przeciwnikach takich zachowan wladzy robi sie kase przy pomocy reklam na stronie. my jak naiwni komentujemy. to i tak nic nie zmieni bo takie artykuly czytaja ludzie tacy jak my a nie zwolennicy prohibicji tudziez niewyedukowane głąby. pozdro głupcy bez urazy ale nadzieja naszą matka.

  75. iustitia Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:26

    Kolejny przykład medialno-policyjnej propagandy. Konopie włókniste są legalną roślinką, w przeciwieństwie do równie naturalnych konopi indyjskich, w związku z tym nielegalne są tutaj pomówienia odnośnie Pana Rolnika i rzekomego popełnienia przestępstwa. Panowie policjanci powinni przywiązywać większą wagę do rzetelności wykonywania swoich zadań i szukania prawdziwych problemów; nie mówiąc już o edukacji. Nawet laik zna różnicę między tymi roślinami.

  76. Wmmis Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:28

    Kiedy policja zacznie skupiac sie na prawdziwych kryminalistach????

  77. Kkk Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:28

    Serio nikt nie napisze ze były to konopie wlokniste, których posiadanie i uprawa sa w Polsce legalne??? Brawo dla portali informacyjnych w takim razie. Brawo dla niekompetentnych polocjantow. Mam nadzieje ze chociaz sad okaże sie choc troche rozumny i chłopak dostanie odszkodowanie za to zachowanie. Swoją droga na tym portalu powinno sie pojawić sprostowanie dotyczące tej sprawy, bo ten artykuł to nic innego jak oszczerstwa uderzające w tego niewinnego chłopaka!

  78. powk Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:31

    gratulacje dla policji, codziennie udowadniacie nam jak beznadziejni jesteście… a na dodatek żyjecie z naszych pieniędzy… a dziennikarzyna równie kompetentny co policjanci…

  79. Axxwwl Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:34

    jak roslina ktora nie zostaje poddana ZADNYM PROCESOM CHEMICZNYM moze byc nielegalna?

  80. Ganjaman Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:39

    ZALEGALIZUJCIE KONOPIE TO DOPÓW NIKT NIE BĘDZIE KUPOWAŁ.

    Kurwa spierdolone prawo…

  81. Anajon Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:55

    To mógłby być niezły dowcip na Fejsbuka, taki artykuł, jako archiwalny, publikowany już w wolnym kraju…jednak…szkoda tych wszystkichludzi, którzy płacą swoim zrujnowanym w więzieniu życiem, za dochodzenie do mądrości innych.

  82. Lolo Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 17:07

    gdybym był Policjantem przez którego dobry człowiek będzie siedział parę lat w więzieniu za trochę roślin strzelił bym sobie w łeb z wyrzutów sumienia… A państwo które walczy ze swoimi obywatelami to nie państwo.

  83. SirValet Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 17:08

    Gdzie jest ofiara przestępstwa posiadania narkotyków? Nikt nie potrafi jej wskazać. Dyskryminowanie użytkowników substancji psychoaktywnych jest dyktowane chęcią zysku. Prócz bezpośrednich korzyści odnoszonych przez hipokrytów (na codzien siejących czarna propagandę, by pokątnie zajmować się czarnorynkowa dystrybucja) – pośrednio na dyskryminacji korzystają również prawnicy, politycy i organa ścigania. Kradzieże i rozboje stały się zjawiskami marginalnymi. Rzesze prawników potrzebują zatrudnienia, czerpiąc zyski z kryminalizacji niewinnych ludzi. Policja pozoruje skuteczność ścigając studenta z jointem, przymykając oko na agresywne przestępstwa których ściganie jest obarczone ryzykiem. Biznes sie kreci kosztem cierpienia niewianych ludzi. Wszystko opakowane dobrymi chęciami i wypaczona religijna moralnością.

  84. Pax Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 17:15

    dla mnie ta roślina nigdy nie będzie narkotykiem, to że jakiś palant z USA tak sobie to nawał i wszyscy mu uwierzyli że to jest groźne i zabija to gó*no mnie to obchodzi. Wolność dla konopi!!!

  85. DOBROPOWINNOZWYCIEZYC Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 17:27

    Teraz to się czuję bezpieczny jak złodziej jeżdżący moim rowerem!

  86. marcin Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 17:54

    patologia!!!!! aż wstyd ze z naszych podatków idą pieniadze na działania tych pseudo milicjantów !!!!

  87. górsiewicz Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 17:59

    chłopak wychodował zwykłe rośliny z których można zrobić sznurek konopny . milicja traktuje go jak morderce,, a tych z rządu ?? przez nich ludzie popełniają samobujstwa, uciekają z kraju są nekani ,zamykani.osądzani o narkotyki jak to jest trawa!…
    milicjanci co zrobicie jak który zachoruje stwardnienie rozsiane dostanie raka ????? zasieje jak wasz kolega……kropka

  88. marik Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 18:01

    Pieski wyniuchały nie to co trzeba. Gratulacje dla debili

  89. Jack Harrer Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 18:31

    Brawo dla policji, chłopaka wsadzą za konopie wlokniste co wykażą badania a następnie jeszcze dostanie odszkodowanie. W sumie to dobrze, niech państwo płaci za niekompetencje policjantów.

  90. Franek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 18:38

    Szkolić Policjantów bo widać że są totalnymi idiotami!

  91. fest Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 18:44

    to nawet na zdjęciach widać ze to przemysłowa…co za żenada.

  92. Arek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 18:47

    No debile i patałachy. Nic dodać nic ująć…

  93. MrFa2i Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 19:04

    Czy mam się bać, że pójdę siedzieć za gwałt, bo mam w domu pieprz? #POLSKAPOLICJA

  94. kamilooos Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:07

    Boże… Kiedy w naszym kraju skończy się era takich idiotyzmów i policja zajmie się prawdziwymi przestępcami, którzy na prawdę zagrażają innym…

  95. Mr Rasta Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:08

    Strasznie ukrył te ziarna. Napracowali się gliniarze. Zabierzmy rolnikom pszenice, bo białe pieczywo zabija grubasów.
    Pójdę siedzieć bo tuż za płotem rozsiała się roślinka. Kilku sąsiadów już węszy i wącha moje popielniczki.

  96. Michal Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:26

    Czy mogę legalnie w domu trzymać sznur sizalowy, na siłę też mogę z niego skręta zrobić, boję się źe zostane ukarany przez nasze wspaniałe prawo.

  97. kamolesku Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:40

    A czy za majeranek też wsadzacie? Bo ja mam tylko trochę do żurku ale moja Babcia ostatnio w Tesco kupiła na zapas całą zgrzewkę i nie wiem czy mam jej mówić żeby spuściła w kiblu.

  98. Beno Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:42

    To marihuanen jest z konopi? A gdzie pokrzywdzony się pytam? No gdzie?

  99. porażka Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:59

    Gratuluję tak bezsensownego artykulu! Zajmijcie się pisaniem o poważnych sprawach a nie jeszcze ośmieszac policję za to ze zatrzymali niewinna osobę!!

  100. Resides Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 21:49

    Polskie prawo jest chore!!

  101. zdenerwowany Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 21:59

    brawo towarzysze funkcjonariusze! jeszcze by kogos zabil tymi badylami :D teraz jako obywatel czuje sie duzo bezpieczniej :D a tak na powaznie to gardze wami bezduszne chamy.

  102. uwolić_konopie Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 22:57

    zrobić z konopi coś nielegalnego to tak jak gdyby powiedzieć że Bóg się pomylił…

  103. anonim Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 07:52

    Sprawe w sadzie na policjantów ktorzy użyli nadużycia praw wobec obywatela RP.

  104. Ojciec Šw. Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 09:53

    Niemal codziennie policja ośmiesza się tracąc szacunek i pieniądze podatnika, dramatycznie komplikując obywatelom życie. Rzecznicy prasowi policji uprawiając propagandę sukcesu dopełniają czary goryczy.

  105. Tomasz Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 12:28

    Stronnictwo w sposobie pisania. Czy jak brudne skarpety wrzuce do kosza na brudy i polucja to znajdzie to tez ktos napisze artykol, ze ukrylem skarpetki w koszu a dzuelna policja je odnalazla? A i tez ukrylem buty w przedpokoju ;)

  106. Dziejus Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 14:22

    Kiedy wreszcie ta marihuanowa paranoja się skończy? Przecież to nie są narkotyki!!

  107. Dziejus Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 14:26

    Policjo!! Zdaje się że mam w chacie deko herbaty…

  108. KrupiX Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 16:54

    GÓWNO PRAWDA !! Ludzie,
    Nosicie ubrania z tego co zabezpieczyli,
    Siedzicie, leżycie i śpicie na kanapach robionych z tego co w tym przypadku zabezpieczyli, To nie CZYSTA MARIHUANA, To Konopia Włóknista inaczej przemysłowa !
    Jebać Wasze Popierdolone Policyjne Rządy Jebani Mafijni i Najebani Gangsterzy RP..

  109. Prof. Nowak Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 18:02

    Absurd .

  110. Maciej K Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 19:16

    Do więzienia za uprawę rośliny. Policja nawet do ogródka się dopier****. Ciekawe na co jeszcze ich stać.

  111. ArekG Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 16:31

    Nagłośnijmy tę sprawę, przecież chłop pójdzie siedzieć bez ekspertyzy. Proces sądowy przeciwko policjantom którzy są odpowiedzialni za ten “sukces”.