Tarnobrzeg: Pływacy z UKS Delfin Masters zdobyli 26 medali podczas Zimowych Międzynarodowych Mistrzostw Polski

Z 26 medalami powrócili z Zimowych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters w pływaniu reprezentanci tarnobrzeskiego klubu UKS Delfin Masters. Zawody rozegrane zostały w minionym tygodniu w Katowicach.

Na mistrzostwach klub UKS Delfin Masters Tarnobrzeg reprezentowali: Reneta Osmala, Agata Meksuła, Monika Maciąg, Beata Kaczmarczyk, Sławomir Kowalski, Zbyszek Ramos, Krzysztof Ślęczka, Maciej Płaneta, Artur Szklarz, Andrzej Brożyna. Podopieczni trenera Krzysztofa Dydo zdobyli 23 medale w indywidualnych startach i 3 w wyścigach sztafetowych – 8 złotych, 10 srebrnych i 8 brązowych.

W ogólnej klasyfikacji kobiet nasza zawodniczka Renata Osmala zajęła II miejsce, a klub uplasował się na 18 miejscu.