przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Marek Bronkowski nowym burmistrzem Sandomierza

Grudzień 1, 2014 10:59 PM

Marek Bronkowski startujący z KWW Samorząd Razem, popierany przez PO i PSL, wygrał w II turze wyborów samorządowych na burmistrza Sandomierza. M. Bronkowski, pełniący do czerwca br. funkcję wiceburmistrza miasta pokonał ubiegającego się o czwartą kadencję Jerzego Borowskiego, startującego z Komitetu Nasze Miasto Sandomierz.

Kandydaturę Marka Borowskiego poparło w II turze wyborów 4553 sandomierzan. Na Jerzego Borowskiego którego poparł PiS, swój głos oddało 3541 osób.

W nowo wybranej Radzie Miasta M.Bronkowski nie będzie miał sprzyjającego układu sił, weszła bowiem do niej tylko jedna radna z jego komitetu wyborczego. Przed II turą wyborów samorządowych koalicję zawiązały zaś komitety wyborcze “Nasz Sandomierz” – 7 radnych oraz “Nasze Miasto Sandomierz” – 4 radnych. Koalicję poparło również Prawo i Sprawiedliwość które w radzie ma 4 mandaty. W liczącej 21 osób radzie będzie jeszcze 3 przedstawicieli Sandomierskiego Porozumienia oraz po jednym z PO i SLD.

Nowym przewodniczącym sandomierskiej rady został Robert Pytka z Prawa i Sprawiedliwości.

One Response to Marek Bronkowski nowym burmistrzem Sandomierza

 1. Hycel Odpowiedz

  23 stycznia 2015 at 17:02

  Przesiąk Borowskim następny esteta się znalazł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  NIE pozwoli handlować na dużym rynku , bo jak powiedział że handel zawsze był na małym rynku

  widać od razu że to kłamliwa przybłęda . Jak sam o sobie mówi że zbiera zdjęcia ze starego Sandomierza a na nich wyraźnie widać że handel zawsze był na dużym rynku.

  Obiecał zwrócić miasto mieszkańcom a co robi?

  Nie chce pozwolić na handel na dużym rynku bo twierdzi że ludzie sprzedają chińszczyznę!!!!!!!!!!!!!

  Sama nie raz kupowałam w jego markiecie różne rzeczy i też był napis made in china!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ale cóż na rynku to chińszczyzna ale już w markiecie Marka Bronkowskiego to już nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  wsiok esteta udaje kogoś kim nie jest

  jeszcze 4 lata i odbierze cenzurkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>