Siarka Tarnobrzeg remisuje z Pogonią Siedlce

W drugim meczu sparingowym rozegranym w sobotę w Puławach Siarka Tarnobrzeg zremisowała z pierwszoligową Pogonią Siedlce 1:1. Obie bramki w spotkaniu padły po rzutach karnych, najpierw podyktowaną „jedenastkę” wykorzystał w 35 minucie Dariusz Frankiewicz, do wyrównania doprowadził w 59 minucie Antonio Calderon.

Skład Siarki w I połowie: Szczepankiewicz – Chrabąszcz, Stefanik, Kukielka, Glowacki – Chwastek, Frankiewicz, Wiecek, Persona, zawodnik testowany, Rajevac
Skład Siarki w II połowie: Szczepankiewicz – Chrabaszcz, Walencik, Nadolski, Hodowany – Chwastek, Frankiewicz, Tunkiewicz, Parobczyk, zawodnik testowany, Truszkowski

W następnym meczu kontrolnym Siarka zmierzy się w sobotę 7. lutego w Gutowie z pierwszoligowym Widzewem Łódź.

info: Siarka Tarnobrzeg On-Line