Siarka wygrywa sparingi z Unią Tarnów i Rozwojem Katowice (fotoreportaż)

W ramach przygotowań do rundy wiosennej piłkarze Siarki Tarnobrzeg rozegrali w miniony piątek i sobotę dwa mecze kontrolne, oba wygrywając 1:0.

W piątkowym sparingu z III ligową Unią Tarnów, w składzie tarnobrzeskiej drużyny wystąpili przede wszystkim juniorzy. Zwycięską bramkę dla Siarki strzelił Tomasz Persona w 50 minucie.

Skład Siarki:

I połowa: Melon – Michalewski, Szewc, Walencik, Głowacki – Chwastek, Mandzelowski, Persona, zawodnik testowany – Więcek, Mażysz
II połowa: Melon – Przewoźnik, Szewc, Michalewski, Głowacki – Woźniak, Mandzelowski, Więcek, Chwastek – Persona, Mażysz. Od 67. minuty na boisku pojawili się także Janowski, Bukała i Dziuba

W sobotnim meczu kontrolnym Siarka zmierzyła się w Krakowie z ligowym rywalem Rozwojem Katowice. Jedynego gola w meczu zdobył w 5 minucie Filip Rajevac.

I połowa: Artur Melon – Michał Chrabąszcz, Marcin Stefanik, Mariusz Kukiełka, Karol Hodowany – Rafał Parobczyk, Dariusz Frankiewicz, Robert Tunkiewicz, Filip Rajevac, Marcin Truszkowski – Mouhamadou Traore.
II połowa: Daniel Szczepankiewicz – Łukasz Nadolski, Bartosz Waleńcik, Mariusz Kukiełka, Karol Hodowany – Rafał Parobczyk, Michał Chrabąszcz, Robert Tunkiewicz, Filip Rajevac (72. Jakub Więcek), Zawodnik Testowany – Mouhamadou Traore

źródło: Siarka On-Line, Lajfy.com

Fotoreportaż z piątkowego sparingu Siarki z Unią Tarnów.