Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

26.04 (niedziela) Spektakl taneczny “Alicja w krainie czarów”, w Baranowie Sandomierskim

Kwiecień 15, 2015 10:01 AM

Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania” oraz Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „GAJ” w Woli Baranowskiej we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Baranowie Sandomierskim, zapraszają na spektakl taneczny „Alicja w Krainie Czarów”, który odbędzie się dnia 26 kwietnia 2015 roku o godz. 18.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim. Spektakl przygotowany przez grupę FLASH z gościnnym udziałem grupy breakdance 2w1.

W przerwie spektaklu odbędzie się konkurs wiedzy o Lasowiackiej Grupie Działania, na zwycięzców czekają nagrody. Serdecznie zapraszamy, przygotowaliśmy wspaniałe widowisko, które przeniesie Państwa w cudowny, zaczarowany świat bajki.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach Osi 4 Leader 431 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” realizowanego przez Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>