OKS Mokrzyszów przegrywa z Wisanem Skopanie (fotoreportaż oraz video HD)

OKS Mokrzyszów przegrał z Wisanem Skopanie 0:3 (0:1) w meczu 23. kolejki klasy okręgowej. To piętnasta w sezonie porażka podopiecznych trenera Marcina Stępnia.

Wynik spotkania otworzył w 35 minucie Bartłomiej Furdyna. W 55 minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Polek, podwyższając prowadzenie zespołu ze Skopania. W 71 minucie szansę na zdobycie gola kontaktowego mieli gospodarze, niestety Mateusz Farian nie wykorzystał rzutu karnego. Wynik spotkania ustalił w 80 minucie Polek, po raz drugi tego dnia pokonując Adriana Lasotę.

Po 23. kolejkach OKS Mokrzyszów z dorobkiem 18. punktów zajmuje trzecie od końca miejsce w tabeli. W następnej kolejce OKS czeka ciężkie spotkanie w Gorzycach, z plasującą się na trzecim miejscu Stalą.

KLASA A

Pierwszą porażkę w sezonie poniosły rezerwy Siarki Tarnobrzeg, które przegrały w Chwałowicach z tamtejszym Jeziorakiem 0:1. Bez punktów na wiosnę pozostaje OKS Wielowieś, która tym razem uległa Ceramice Hadykówka 1:5.

W ramach 20. kolejki A klasy, liderujące rozgrywkom rezerwy Siarki, które nad drugim w tabeli Transdźwigiem Stale mają już tylko dwa punkty przewagi, podejmą na Zwierzyńcu dziewiątą w tabeli Sannę Zaklików, ostatnia w rozgrywkach Wielowieś zmierzy się z ósmym w tabeli Łęgiem Stany.

KLASA B

Kolejne trzy punkty do swojego konta dopisali piłkarze Koniczynki Ocice, wygrywając w Krzątce z miejscowym LZS-em 3:2. Trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła Iskra Sobów, która pokonała Błękitnych z Komorowa 3:0. Remisem 1:1 zakończył się zaś derbowy pojedynek pomiędzy Juniorem Zakrzów a Wspólnotą Serbinów.

W ramach 20. kolejki B klasy liderująca rozgrywkom Koniczynka podejmie na własnym boisku czwartą w tabeli Iskrę Sobów, plasujący się na siódmym miejscu Junior zmierzy się z jedenastymi w tabeli Błękitnymi z Komorowa, dziesiątą po 19 kolejkach Wspólnotę czeka zaś mecz z zajmującym szóste miejsce Łęgiem Kopcie.