Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję video z meczu Wisły Sandomierz z Koroną II Kielce

Maj 23, 2015 11:59 AM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na bezpłatną relację video “na żywo” z meczu 31. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej, w której lider rozgrywek – Wisła Sandomierz podejmie na własnym stadionie plasujące się na dziesiątym miejscu rezerwy Korony Kielce. Transmisja rozpocznie się w niedzielę 24. maja, tuż przed godziną 17.

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne. Relacja będzie bez komentarza.

POZOSTAŁE MECZE 31. KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Czarni Połaniec – Beskid Andrychów (23.05), Partyzant Radoszyce – Granat Skarżysko-Kamienna (23.05), Poroniec Poronin – Wierna Małogoszcz (24.05), Wisła II Kraków – Łysica Bodzentyn (23.05), Soła Oświęcim – Poprad Muszyna (24.05), Garbarnia Kraków – Hutnik Nowa Huta (23.05), KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Trzebinia (23.05), Unia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska (23.05)

10 Responses to Zapraszamy na transmisję video z meczu Wisły Sandomierz z Koroną II Kielce

  1. Ja Odpowiedz

    23 maja 2015 at 12:10

    Przedostatni mecz Wisły na własnym obiekcie w III lidze..

  2. Ja Odpowiedz

    24 maja 2015 at 08:38

    Zróbcie po meczu wywiad z kimś z zarządu klubu i albo niech potwierdzą plotki albo niech je zdementują..

  3. Piotrek Odpowiedz

    24 maja 2015 at 11:46

    Jakie te plotki?

  4. Ja Odpowiedz

    24 maja 2015 at 14:36

    Wisła w tym roku od miasta nie dostanie już żadnych pieniędzy, na paru stronach pojawiły się plotki w komentarzach że ostatnie dwa mecze w lidze Wisła odda walkowerem, tak samo półfinał okręgowego PP z KSZO.
    Co niektórzy trenera Krawca widzą już w KSZO, niewiadomą jest czy klub zgłosi się do rozgrywek w następnym sezonie, a jak zgłosi to do której ligi.
    Słyszałem że dzisiejszy mecz piłkarze rozpoczną od protestu…
    Jednym słowem na 90lecie klubu wiszą nad nami czarne chmury.
    Oczywiście to tylko plotki których nikt na razie nie potwierdził.

    • Piotr Odpowiedz

      24 maja 2015 at 17:08

      Jeśli to się potwierdzi to wszyscy co głosowali na obecnego Burmistrza poniosą klęskę tak jak wyborcy i zwolennicy PTTK już się przejechali….

      a co robi zarząd…. nie szuka strategicznego sponsora???

  5. delim Odpowiedz

    24 maja 2015 at 16:32

    Macie może składy obu drużyn? :)

  6. delim Odpowiedz

    24 maja 2015 at 16:35

    A jeśli nie będzie ich podanych – czy ktoś pomoże mi rozpoznać zawodników Wisły? Bo po sylwetkach nie rozpoznam :(

  7. delim Odpowiedz

    24 maja 2015 at 17:13

    Pomożecie uzupełnić?

    Stanisław Wierzgacz – Daniel Beszczyński, Kamil Oślizło, Maciej Ziółek, Jarosław Piątkowski, Mateusz Podstolak, Bartosz Szepeta, Łukasz Adamczyk, Kamil Hul, ?, ?

    Rezerwowi: Bartłomiej Gołasa, Michał Wawrzyczuk, Jakub Kwiecień, Jarosław Pacholarz, ?, ?

  8. Piotr Odpowiedz

    24 maja 2015 at 17:41

    szło fajnie płynnie i znów zacina….

  9. Piotrek Odpowiedz