Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Na początek z Puszczą Niepołomice – terminarz spotkań Siarki Tarnobrzeg w rundzie jesiennej

Czerwiec 25, 2015 6:00 PM

Pierwszym rywalem Siarki Tarnobrzeg w rundzie jesiennej będzie Puszcza Niepołomice. Pierwszy derbowy pojedynek tarnobrzeska drużyna rozegra w trzeci weekend sierpnia, w Stalowej Woli.

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

Olimpia Zambrów – Energetyk ROW Rybnik
GKS Tychy – Wisła Puławy
Polonia Bytom – Stal Mielec
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra
Raków Częstochowa – Okocimski KS Brzesko
Błękitni Stargard Szczeciński – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo
Radomiak Radom – Znicz Pruszków

Kolejka 2 – 8-9 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik – Legionovia Legionowo
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
Okocimski KS Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński
Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy – Polonia Bytom
Olimpia Zambrów – GKS Tychy

Kolejka 3 – 15-16 sierpnia

GKS Tychy – Energetyk ROW Rybnik
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Stal Mielec
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra
Gryf Wejherowo – Okocimski KS Brzesko
Legionovia Legionowo – Widzew Łódź

Kolejka 4 – 22-23 sierpnia

Okocimski KS Brzesko – Legionovia Legionowo
Nadwiślan Góra – Gryf Wejherowo
Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
GKS Tychy – Polonia Bytom
Widzew Łódź – Energetyk ROW Rybnik

Kolejka 5 – 26 sierpnia

Polonia Bytom – Energetyk ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
Raków Częstochowa – Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra
Widzew Łódź – Okocimski KS Brzesko

Kolejka 6 – 29-30 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik – Okocimski KS Brzesko
Nadwiślan Góra – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
Stal Mielec – Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy – Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
GKS Tychy – Znicz Pruszków
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice

Kolejka 7 – 5-6 września

Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik
Znicz Pruszków – Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola – GKS Tychy
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy
Gryf Wejherowo – Stal Mielec
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Okocimski KS Brzesko – Nadwiślan Góra

Kolejka 8 – 12-13 września

Energetyk ROW Rybnik – Nadwiślan Góra
Radomiak Radom – Okocimski KS Brzesko
Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź
Stal Mielec – Legionovia Legionowo
Wisła Puławy – Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Tychy – Raków Częstochowa
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków

Kolejka 9 – 19-20 września

Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa – Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Tychy
Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
Widzew Łódź – Stal Mielec
Okocimski KS Brzesko – Siarka Tarnobrzeg
Nadwiślan Góra – Radomiak Radom

Kolejka 10 – 26-27 września

Energetyk ROW Rybnik – Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg – Nadwiślan Góra
Stal Mielec – Okocimski KS Brzesko
Wisła Puławy – Widzew Łódź
Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
GKS Tychy – Gryf Wejherowo
Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola

Kolejka 11 – 3-4 października

Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik
Raków Częstochowa – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
Legionovia Legionowo – GKS Tychy
Widzew Łódź – Olimpia Zambrów
Okocimski KS Brzesko – Wisła Puławy
Nadwiślan Góra – Stal Mielec
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 12 – 10-11 października

Energetyk ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec – Radomiak Radom
Wisła Puławy – Nadwiślan Góra
Olimpia Zambrów – Okocimski KS Brzesko
GKS Tychy – Widzew Łódź
Polonia Bytom – Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa

Kolejka 13 – 17-18 października

Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź – Polonia Bytom
Okocimski KS Brzesko – GKS Tychy
Nadwiślan Góra – Olimpia Zambrów
Radomiak Radom – Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec

Kolejka 14 – 24-25 października

Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
GKS Tychy – Nadwiślan Góra
Polonia Bytom – Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 15 – 31 października

Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko – Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra – Polonia Bytom
Radomiak Radom – GKS Tychy
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
Stal Mielec – Wisła Puławy

Kolejka 16 – 7-8 listopada

Energetyk ROW Rybnik – Wisła Puławy
Olimpia Zambrów – Stal Mielec
GKS Tychy – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom – Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra
Znicz Pruszków – Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo

Kolejka 17 – 14-15 listopada

Gryf Wejherowo – Energetyk ROW Rybnik
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Widzew Łódź – Raków Częstochowa
Okocimski KS Brzesko – Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra – Znicz Pruszków
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom
Stal Mielec – GKS Tychy
Wisła Puławy – Olimpia Zambrów

Kolejka 18 – 21-22 listopada

Znicz Pruszków – Radomiak Radom
Energetyk ROW Rybnik – Olimpia Zambrów
Wisła Puławy – GKS Tychy
Stal Mielec – Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra – Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko – Raków Częstochowa
Widzew Łódź – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo

Kolejka 19 – 28-29 listopada

Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński – Okocimski KS Brzesko
Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
Polonia Bytom – Wisła Puławy
GKS Tychy – Olimpia Zambrów

źródło: 90minut.pl

foto: Piotr Morawski

2 Responses to Na początek z Puszczą Niepołomice – terminarz spotkań Siarki Tarnobrzeg w rundzie jesiennej

  1. krzysiek Odpowiedz

    25 czerwca 2015 at 19:42

    Najbardziej prawdopodobne jest pierwsze spotkanie z … Sokołem Sokolniki :D , hit 10 lecia piłkarskiego w Tbg

  2. Precz z komuną ! Odpowiedz

    25 czerwca 2015 at 20:33

    Precz z komuną !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>