Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Baranów Sandomierski: Olimpijskie zmagania seniorów (fotoreportaż oraz video HD)

Czerwiec 30, 2015 10:36 AM

Nie jest prawdą, że osoby po 60. roku życia najchętniej siedzą na ławeczce w parku i karmią gołębie. Najlepszym tego przykładem była druga edycja Olimpiady Seniorów, która rozegrana została na stadionie lekkoatletycznym w Baranowie Sandomierskim.

Na start zgłosiło się 150 seniorów, reprezentujących Uniwersytety Trzeciego Wieku z Tarnobrzega, Gorzyc oraz Nowej Dęby, Klub Wiosny i Jesieni w Woli Baranowskiej i Tarnowskiej Woli, oraz drużyny z Baranowa Sandomierskiego, Suchorzowa i z gminy Bojanów. Do sportowej rywalizacji seniorów zaprosiło stowarzyszenie Lasowiacka Grupa Działania.

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych, przygotowanych przez przedstawicieli klubu Stal Nowa Dęba. Dodatkową atrakcją była gra planszowa przygotowana przez Joannę Sadecką – Kurnik i Marcina Kurnika, z nowodębskiego Stowarzyszenia “Wsparcie”.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>