Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisje konferencji prezesa Siarki Tarnobrzeg Dariusza Dziedzica (live)

Lipiec 1, 2015 7:16 PM

Zapraszamy na transmisje konferencji prezesa Siarki Tarnobrzeg Dariusza Dziedzica, która odbędzie się w czwartek 2. lipca br. Podczas konferencji prezes Dziedzic m.in. podsumuje ostatnie cztery lata działalności klubu oraz odniesie się do słów prezydenta Kiełba, wypowiedzianych przez włodarza miasta w trakcie ostatniej konferencji prasowej. Transmisja rozpocznie się około godz.16.

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera, wolniejszy internet lub obciążenie serwera USTREAM mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne. Kilkadziesiąt minut po zakończeniu transmisji, relacja będzie już dostępna na naszym portalu.

19 Responses to Zapraszamy na transmisje konferencji prezesa Siarki Tarnobrzeg Dariusza Dziedzica (live)

  1. Tomasz Odpowiedz

    1 lipca 2015 at 20:32

    ktoś wie czy ta żenująca postać ogłosi to na co kazdy czeka?

    • mieszkaniec Odpowiedz

      2 lipca 2015 at 16:30

      żenujący to Ty jesteś – śpiewaku z Urzędu Miasta

  2. PiterG Odpowiedz

    1 lipca 2015 at 21:26

    Kociuba zmieniła nazwisko na Dziedzic????? :) ))

  3. maniem Odpowiedz

    1 lipca 2015 at 22:04

    odejdz ty wieprzu

  4. atu Odpowiedz

    1 lipca 2015 at 22:31

    Wieprzem to jesteś ty i to wielkim.

  5. lol Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 11:02

    Darku bądź dzielny i nie poddawaj się !
    dopełnij dzieła ;)

  6. davey Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 11:44

    Dziedzic jak Mastalerz tylko konferencje by organizował.Wszystko musi robić w świetle kamer.A wystarczyło tylko zrobić to co powinien zrobić już dawno,podać się do dymisji w normalny sposób a nie robić z tego szopki…

  7. emilka Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 13:19

    Dlaczego miałby nie organizować? Czy ktoś się czegoś boi? Dziedzic nie poddawaj się, nie daj im satysfakcji. Bądź dzielny i życzę wytrwałości z tymi wrednymi ujadaczami. U nich nie liczy się wiedza, profesjonalizm tylko układy, układziki polityczne.

  8. japeek Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 14:02

    kończ waść wstydu oszczędz

  9. brq Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 15:41

    ile jeszcze ten cyrk?

  10. tropiciel idiotów Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 16:01

    Stoję z boku i zastanawiam się skąd tu tyle oszołomskich wpisów dotyczących wymuszania rezygnacji na obecnym prezesie KS Siarki.Jakie są merytoryczne podstawy wymuszania rezygnacji? Czyżby prezes ten znęcał się nad pracownikami? Dziwi mnie także uzależnianie przez PM Kiełba dalszego sponsorowania klubu od zmiany prezesa, oczywiście obsadzonego przez nowego prezydenta.(chodzi o 300 tys zł!!!od sponsora z którym rzekomo PM rozmawiał, ale na razie nie chce go ujawniać przed oczekiwaną rezygnacją Dziedzica o czym społeczeństwo poinformował i o czym donosiło Echo).Prezydent Kiełb jak widać buduje tak zwane “stosunki zależnościę i obłuda aż przy tym kapie.Obłudę przy podawaniu przyczyn wymian stołków widać na kilometr.Argumenty są żadne lub po prostu ich brak.
    Czy nowa osoba prezesa wymusi na pseudokopaczach gwiazdorskie występy? Czy nowa osoba /kiełbo/prezesa pozyska sponsorów? Wątpię.Ale jak widać wytropiłem nowych idiotów(maniem,Tomasz i im podobni)

    Czyżby służby prasowe obecnego PM dostały polecenie hejtowania prezesa tutaj i na innych forach?

  11. pan ignaś Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 16:04

    nie ma głosu

  12. Bartosz Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 16:10

    Nie ma obrazu, dzwieku! Co jest grane???

  13. maniem Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 16:25

    Do tropiciel idiotów : Idiota to cie zrobil i spier… Powiedz mi merytorycznie inteligencie co ten prezesina zrobil poza wydawaniem pieniedzy podatnikow ? Pozyskal jakiegos sponsora ? Nie ! Transfery nietrafione itd itp…Juz dawno powinien sie podac do dymisji gdyby mial honor a nie trzymac sie stołka pozdrawiam

  14. kibic Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 16:34

    Maniem dobrze ci napisał,jesteś jak wrzody na tyłku a sam jesteś człowiekiem,który nic nie rozumie, bo jak ma rozumieć facet taki jak ty cokolwiek?! sponsorzy byli w Siarce ale to ty może “Rudy: jesteś,grający i fałszywy.Porażka Maniem to co piszesz.Rudy twój czas minął a teraz posiedź sobie w parku z piwkiem.

  15. kibic Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 17:10

    Nieładnie panie Kiełb oj nieładnie,mściwość,zazdrość,nieudolność.Czekamy na nowego i to społecznego aby nie wyszło na jaw że kolejny pana człowiek kasę zarabia z pieniędzy podatników bo wtedy pan okaże się człowiekiem…….jakim?

  16. kibic z UK Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 22:12

    Tak sobie to wszystko czytam…..i myślę sobie….Boże jak dobrze że mnie już tam nie ma….. ciekawi mnie co na to nowy preydent odpowie….parę decyzji było nie trafionych moim zkromnym zdaniem…..ale dziękuję Panu Dziecicowi…..bo widać ze zaleźało mu na dobru piłki w Tarobrzegu…sam mam bratanka rocznik 2003 mtóry świata poza piłką noźną nie widzi i szkoda byłoby to zmarnować….mimo wszystko życzę mlubowi jak najlepiej….powodzenia Siarko Tarnobrzeg !!!!

  17. Lala Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 22:40

    Dziękujemy panie Dziedzic.I co p.prezydencie chyba głupio.

  18. Grass Odpowiedz

    8 lipca 2015 at 13:26

    dla porównania Mielec wydał 800 tyś mniej , największym błędem było zwalnianie Tułacza bo po nim było już tylko gorzej ..