Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

12-13.10 (poniedziałek-wtorek) Konferencja ”Zdrowe Życie Tarnobrzega”

Październik 10, 2015 7:49 PM

”Zdrowe Życie Tarnobrzega” – pod takim tytułem w dniach 12 i 13 października w naszym mieście odbędzie się konferencja połączona z Warsztatami Zdrowia.

Celem tych cyklicznych spotkań jest podniesienie świadomości mieszkańców naszego miasta w zakresie czynnego promowania zdrowego stylu życia, gdzie umiejętnie łączy się wszystkie grupy wiekowe pod względem upodobań kulinarnych, aktywizacji i form spędzania czasu wolnego.

Konferencja pierwszego dnia odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Wyszyńskiego. Rozpoczną ją o godz. 11.00 wykłady pod hasłem „Żywność modyfikowana genetycznie w aspekcie społecznym i moralnym”. Wygłoszą je: prof. Lech Woźniak oraz Poseł na Sejm RP Kazimierz Gołojuch. Z kolei o tym, czy na starość kwaśniejemy będzie mówił dr n. med. Lucjan Langler. Jak czytać etykiety na produktach, czy zwracać uwagę na konserwanty – o tym opowie dr n. biologicznych Barbara Tęgiewicz. Na koniec konferencji zastanowimy się jak trafić do społeczności lokalnej poprzez portale społecznościowe. Te propozycje przedstawi mgr Ewelina Myłek, dziennikarka i właścicielka firmy reklamowej.

WARSZTATY W DRUGIM DNIU KONFERENCJI

Drugi dzień konferencji rozpocznie się warsztatami zdrowia o godz. 11 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Kopernika. O tym, jak nie tylko zdrowo, ale również fantazyjnie jeść, a przy tym się bawić, opowiedzą i pokażą Przedszkolaki z „15”, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy. O tym, że można bez wyrzeczeń panować nad własną wagą, przekonają nas uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, którzy wprowadzą nas w świat zumby, rumby, czaczy i hip-hopu. Nowością będą pokazy TAI-CHI, które zakończą i jednocześnie zachęcą do wspólnej aktywizacji.

info: Barbara Zych, doradca ds. zdrowia

One Response to 12-13.10 (poniedziałek-wtorek) Konferencja ”Zdrowe Życie Tarnobrzega”

  1. By żyło się lepiej. Kolegom Odpowiedz

    12 października 2015 at 18:29

    Zdrowe życie to jest życie bez Norberta i Platformy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>