Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

“Jaka przyszłość Siarki Tarnobrzeg?” – spotkanie przedstawicieli magistratu, klubu, sponsorów i sympatyków klubu (fotoreportaż oraz video)

Listopad 4, 2015 8:29 AM

Spotkanie tarnobrzeskich władz, przedstawicieli klubu Siarki Tarnobrzeg, sponsorów, akcjonariuszy, reprezentacji drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym oraz sympatyków klubu odbyło się wczoraj we Fregacie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

video: Piotr Morawski

Foto: Piotr Morawski

97 Responses to “Jaka przyszłość Siarki Tarnobrzeg?” – spotkanie przedstawicieli magistratu, klubu, sponsorów i sympatyków klubu (fotoreportaż oraz video)

  1. mieszkaniec Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 08:43

    I bardzo doborze że Kielb nie da bardzo dobrze. A gdzie wladze spółki w 2014 rączki zacierali bo Norbercik dawal skad mogl teraz Norbercika nie ma to many many sie skonczylo ciezko dupe ruszyc pozyskac sponsorow. Tylko dajcie bo tak nauczeni. A tak apropo to na meczach jest garstka ludzi. A gdzie macie biznesmenow ktorzy w przerwie na meczach goszcza sie w spikerce Pan w kapeluszu ponoc jest tego cateringu sponsorem ;-) na tyle go stac. Przecież nagrodę z kopalni mogl oddac jemu tyle nie trzeba wiedzieli jak doic i skonczylo sie zrodelko to trzeba szum robic Hahahahsha

  2. kibic Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 09:04

    No nie ma kasy, bo kolesi trzeba oplacić w Urzędzie

    • 999 Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 10:19

      zrozum matole, że Prezydent nie jest alfonsem klubu sportowego żeby nosił w ząbkach kasę podatnika pasibrzuchom!

      • mieszkaniec Odpowiedz

        4 listopada 2015 at 20:08

        ja Cie rozumiem, na twoją wypłatę też musi starczyć

  3. kibic Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 09:41

    Mieszkaniec! głowa ciebie boli,lizusie.Prezydent obiecał a zrobił inaczej,słuchaj ze zrozumieniem,chyba że nie kumasz o czym mowa.

  4. faktyniepodwazalne Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 09:51

    Pan prezydent niczego nie obiecal a jedynie zadeklarowal pomoc w wymiarze takim na jaki stac miasto.A miasto Tarnobrzeg stac co najwyzej na IV lige i to jest bezpieczna egzystencja tego klubu i tak bedzie.Amen.A jak ktos tego nie kuma niech zglosi sie na sponsora,wykupi akcje i trzepie kase w imie histori i dumy tarnobrzeskiej pilki .hahahhahahhaha alem sie usmial.

    • kibic Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 10:14

      Fakty są takie człowieku Kiełba: Na pytanie dziennikarza: Czy jak pan wygra wybory,utrzyma pan dotację dla klubu “Siarka” na tym samym poziomie? Odpowiedź Kiełba: ” Tak! zostanie na tym samym poziomie” Nagrana jest wypowiedź Kiełba ale przyda się na referendum!Pierwszy prezydent pojedzie na taczkach z Tbg,taczkami będzie kierować Jolka.

      • davey Odpowiedz

        5 listopada 2015 at 11:38

        Fakty są również takie,że podczas kampanii wyborczej i konerencji prasowej zorganizowanej przez Kołka i Dybusa,ten pierwszy stwierdził,że jeśli zostanie wybrany na radnego to utworzy ponad tysiąc miejsc pracy.Jak sądzisz,czy można już teraz rozliczać Kołka z tej obietnicy czy może jeszcze poczekać?(Film z konferencji w archiwum nadwisla24.pl zdaje się powinien być)

  5. :) Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 10:18

    Prezydent – świetna postawa, dał ile mógł, a co Zarząd Siarki czeka na mannę?
    Niestety ta nie spadnie – bo niebo też przejrzało.
    Na urlopy bezpłatne czas, a od maja będziecie sobie latać za gałką
    po boisku, he, he, he, he, dla idei.
    Komu to potrzebne i na co?
    Młodzież, owszem niech się rozwija a starszaki do pracy i zająć się rodzinami a nie uprawiać turlanie po trawie, każdy głupi to potrafi,
    szczególnie kiedy się wkurzy.

  6. Mieszkaniec Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 10:28

    Niech se poszukają sponsorów którzy dadzą kasę dobrowolnie a nie przymusowo jak miejskie spółki dawały.
    Miasto może tylko dołożyć a nie dawać całość.

    • dante1002 Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 17:29

      Klub na poziomie II czy III ligi raczej ma nikłe szanse pozyskać sponsorów. Taki poziom rozgrywek przecież nie ma większej otoczki medialnej (brak meczów w TV, brak ekspozycji sponsora) wiec skazanie na łaskę miasta w tym przypadku jest sprawą oczywistą. Poprzednie władze dawały sportowy dobrobyt w Tarnobrzegu, a obecne już nie i wcale mnie to specjalnie nie dziwi. Martwi jedynie fakt, że sytuacja stanęła w miejscu i nie widać rozwiązania, a najbardziej traci na tym niestety klub, zespół, który w tym sezonie mamy naprawdę kapitalny i szkoda aby wszystko zaraz miało się rozsypać. Wracając do sponsorów trzeba też sobie zadać sobie jedno zasadnicze pytanie – gdzie ich szukać? W Tarnobrzegu prężnie działających przedsiębiorstw, które chciałby swoją działalność ”promować” poprzez rozgrywki II ligi praktycznie nie ma.

  7. 999 Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 10:41

    Suchajcie, chyba mam dobry pomysł. A jakby tak przeznaczyć jedną niedzielną tacę na Siarkę. Co o tym sądzicie? Zbiera się na KUL to czemu by nie wesprzeć naszego klubu sportowego. Ja chętnie wrzucę papierzaka na sumie w intencji Siareczki.

    • Legionista Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 10:45

      noooo powiem ci chłopie, że pomysł z tacą jest niegłupi !!!!!!! Do klubu trafiła by czysta, wyprana dotacja nie obciążona podatkami i można byłoby ją inwestować bez stresu. Podoba mi się taka alternatywa.

    • Figa Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 20:15

      zważywszy że Siareczka jest przedmiotem kultu – pomysł jest doskonały :) )

    • robert2211 Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 08:21

      Przecież na meczach zbiera się kasę u wejścia. Jak sympatyków Siarki w Tarnobrzegu jest 5000 i każdy kupiłby bilet za 20 zł to wpływ do kasy kluby to 100 000. Mamy 10 meczów w Tarnobrzegu to mamy 1000 000, a klub potrzebuje 1 200 000, to miasto niech kapnie 200 000, i mamy budżet dopięty. Chyba że jednak w Tarnobrzegu nie ma tylu zainteresowanych Piłką Możną i nie będą chcieli ludziska płacić 20 zł za bilecik. No i jeszcze, zabraknie kasy bo podobna ludzie z Zarządu Spółki rozdają wejściówki za darmo dla wybranych. Skoro miasto daje kasę to może mieszkańcy powinni wchodzić za darmo, przecież kasa w mieście to między innymi przychód od ilości mieszkańców.

  8. Legionista Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 11:15

    formalista J-23 wyskoczył z listą obecności jak filip z konopi.

  9. sraniewbanie Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 11:38

    Cyt.z komentarzy z innego portalu.

    Nie oszukujmy się Piłka Nożna to sport narodowy w tym kraju i w pewnym sensie sytuacja w klubie odzwierciedla to, w jakiej kondycji społecznej, politycznej, gospodarczej kulturalnej znajduje się miasto.

    Odpowiedz .Właśnie ,właśnie tak.!!!! Bardzo dobre spostrzeżenie.I dlatego właśnie Siatka Tarnobrzeg moze i powinna grac w IV lidze bo to by było odzwierciedlenie kondycji społeczno-gospodarczej tego miasta oraz jego możliwości finansowych.Koniec dyskusji.

    • (...) Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 12:03

      “Skoro stać nas jedynie na 4 ligowy klub, to wypadałoby zeby włodarze Tarnobrzega z Kiełbem na czele również wrócili do szeregu, bo nie godzi się żeby brali wynagrodzenie na tym samym poziomie(czasami nawet wyzsze) co ich odpowiednicy w ’2 ligowych’ Stalowej Woli czy Mielcu(choć w porównaniu miast to dzieli nas o wiele wieksza różnica klas!).”

  10. Legionista Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 12:18

    Janusz, daj im te pól bańki! Najwyżej raz “Żaba ” nie pojedzie za granicę.

  11. Janusz Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 12:39

    czy ktoś może potwierdzić, że na 40 nowych urzędasów Kiełba, pójdzie dwa miliony rocznie?

    • Legionista Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 12:40

      przestań wklepywać te same farmazony po raz setny

      • kibic Odpowiedz

        4 listopada 2015 at 12:55

        podobno zabrane z piłkarzy, do tego jeszcze drugi wice i zbierze sie powazna sumka

  12. Pawel Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 13:56

    Dobra decyzja prezydenta. Widać było że ten wieśniak prezes KS Siarka totalny głąb. Na konkretne pytania głucha cisza. Niech spadną do czwartej ligi

  13. Żaba Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 13:56

    Szanowni Państwo. Może to będzie wielce niestosowne co zaraz napiszę w kontekście powagi toczonej tu dyskusji, ale jak Janusz Kłos zgłaszał swoje pomysły racjonalizatorskie to doznałam potężnego orgazmu, który swój punkt szytowy osiągnął w momencie kiedy Janusz powiedział cyt. że nie przyszliśmy się tu pieścić. Takiemu mężczyźnie byłabym posłuszna nawet na murawie stadionu.

    • Lutek Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 18:51

      uważaj Żaba, bo Janusz jeszcze żadnej nie przepuscił

    • Jurand ze Spychowa Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 20:12

      Janusz jesteś szatan nie kogut! Szacun bracie!

    • Danuśka Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 20:15

      Żaba zazdroszczę ci tego wszystkiego o czym piszesz. Mój stary siedzi całe życie z browarem w łapie przed telewizorem i jak ten Ferdek Kiepski ogląda głupie mecze w TV.

  14. Jacy to nasi piłkarze ?? To najemnicy z innych miast za duże pieniądze.

  15. ja Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 16:46

    To nie piłkarze są winni. To cały ten zarząd i spółka. Dość “dojenia” kasy miejskiej. Cwaniacy. Nie dla sponsoringu przez Miasto. Brawo Kiełb!!!

  16. Dosyć marnotrawienia pieniędzy w Tbg Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 16:49

    Jeszcze się mało nachapali kosztem miasta ?

  17. ala Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 17:04

    Niech dadzą kasę siedzący na sali ludzie! przecież to cała śmietanka oderwana od władzy. Pani notariusz, Skowron, Niedbałowski, Mastalerz, Adamowicz, Dybus nie mogę niech się bawią za swoje pieniądze a nie podatników. W tym temacie całkowite poparcie dla Prezydenta!!!!!!

  18. ja Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 17:50

    Brawo Ala, napisałaś prawdę

  19. ht Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 18:22

    pis = ZNISZCZENIE

  20. ja Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 18:27

    Prozę Pana Kiełba , aby dotrzymał słowa i myślę że to zrobi wbrew panu Mastakerzowi

  21. ja Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 18:34

    Proszę Pana Kiełba aby dotrzymał słowa – ks siarka niech radzi sobie sama

  22. ja Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 18:37

    tzn zawodowy sport, na dzieci dawac, dawac

  23. Tatar NS Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 18:42

    Kiełb wypad! Kacie tarnobrzeskiej piłki, twój tron już się chwieje…

    • Lutek Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 18:50

      pal gumę frajerze

      • mieszkaniec Odpowiedz

        4 listopada 2015 at 20:09

        referendum ! wyp.. lic tych gamoni z urzedu

      • Lopez Odpowiedz

        4 listopada 2015 at 22:08

        Lutek, bo się zesrasz w magistracie.

  24. Azazello Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 18:58

    Trochę za późno się zarząd spółki zabrał za myślenie o ratunku tej “kapitalnej” drużyny. Przecież ci piłkarze, którzy nie dostają od klubu od kilku miesięcy pieniędzy, dograją te parę meczy co zostało do końca rundy i tyle ich będziecie widzieli. Tzn zobaczycie ale sądowe nakazy zapłaty i zawiadomienia od komornika o wszczęciu egzekucji. Piłkarzy zobaczycie ale w innych drużynach. Co tu ratować? Już nie ma co… Kto kupi akcje tak zadłużonej spółki? Miasto na pewno nie, więc kto? No chyba że ci sami akcjonariusze, którzy już je mają. Tym to by nawet wypadało tak postąpić.
    P.S. Zgodnie z prawem dotację przyznaje się na konkretne zadania. Nie jest to refundacja kosztów działalności. Z dotacji miejskiej nie można więc spłacać długów.

  25. kibic Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 19:51

    Sami szczekacze Kiełba.Prawda jest taka,że polityka Kiełba i nienawiść do Mastalerza w głowie pozostała. Panie prezydencie! referendum ma pan zapewnione i nikt za panem nie będzie płakał. Jolkę pod pachę sobie zabierz! Zapłać pan ZUS pracownikom bo za chwilkę obudzi się pan z ręką w nocniku.Kibice są zawiedzeni pańskim postępowaniem,obiecać tak! wykonanie,marne!!!Popieram MMT- referendum!

    • Lutek Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 21:08

      Przestań jełopie obrażać porządnych ludzi. Straszyć referendum to ty możesz takich samych neandertalczyków jak ty. Wsadź łeb do kratki ściekowej i tam się wykrzycz.

  26. kibic Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 20:26

    Kiełbiku,polityka nie jest twoją mocną stroną.

  27. ktoś Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 22:01

    nie rozumiem nad czym ta debata ja bym nie dał nawet tych 600 stów!!!!! Przecież jest tyle innych potrzebnych rzeczy do zrobienia! Igrzyska mieliśmy przez poprzednie 4 lata za panowania Brusa Wszechmogącego.

  28. Andrzej Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 22:06

    Panie Kiełb: “Ogromnymi kroki powoli skrada pożar się,
    On wypali, co ma wypalić, wszystkie grzechy złe…”

  29. Ja Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 23:22

    Oj Panie Prezydencie Kiełb, nawet chwilami żal mi Pana, bo tak słabego Prezydenta i całego jego otoczenia, to Tarnobrzeg jeszcze nie widział. Zakłamanie, nienawiść, mściwość, buta, cynizm i długo by jeszcze wymieniać wasze “zalety”! Będzie referendum i wyjedziecie z tego miasta mam nadzieję na taczkach i nie tylko za KS Siarka, ale za całokształt tej obłudnej i podłej, niszczycielskiej pseudo polityki, którą uprawiacie pod szyldem Pis-u

    • Lutek Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 23:28

      pocałuj mnie w taczki śmierdzielu

  30. brawo radny Uziel!!! Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 23:29

    Jedyny konkret który padł podczas tego spotkania. Pan radny obiecał, że przekaże 50 tys złotych na klub Siarka. Z drugiej strony władze miasta ośmieszają dziś się oraz nasze miasto mówiąc że: miasta nie stać na II ligę(która jest tak na prawdę III klasą rozgrywkową) To ja zapytam czy stać nas na stadion za 18mln??? Po co nam stadion, który docelowo ma mieć oświetlenie czyli jeszcze kilka baniek dojdzie z drużyną grającą w IV lidze? Czy to nie jest marnotrawienie publicznych pieniędzy? Czy nie wstawiamy się na pośmiewisko? Czy to nie jest argument?

    • Lolipop Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 23:49

      Uziel obiecał, że da 50 tys pod warunkiem, że sprzeda ziemię czyli złożył obietnicę w stylu:
      pyt. kiedy do mnie przyjdziesz?
      odp. no jak wrócę z Krakowa.
      pyt. a kiedy jedziesz do Krakowa?
      odp. jeszcze nie wiem.

  31. gege960 Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 23:40

    Panie Kalinka i miał być pan posłem a na wczorajszym forum / pańskie wypowiedzi/ świadcza o jedyym jest pan Burakiem z Wielowsi to tyle w tym temacie

    • Lutek Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 23:52

      swój swego zawsze rozpozna

  32. rozsądny Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 23:44

    Dotację z miasta można było zmniejszyć na klub gdyż bezpośrednio obciążała ona budżet miasta ale szczytem nienawiści było zabranie dochodów z placu targowego oraz zerwanie umów reklamowych spółek miejskich z klubem sportowym. To jest w czystej postaci nienawiść obecnego prezydenta w stosunku do poprzednika. Przecież obecny dochód z placu oraz zyski zostaną przejedzone przez spółki miejskie. Kiełb nawet oznajmił, że te spółki nie będą dokładać do Dni Tarnobrzega i innych wydarzeń. Prezydent od “sponsorów prywatnych” nic nie weźmie bo każdy coś chce w zamian a to dla niego nie jest normalne. Chyba się zagalopował bo ci sponsorzy dopną celu w innych miastach a nas ominą. Szczególnie wtedy gdy prezydent oznajmia takie rzeczy na konferencjach prasowych. W ten sposób miasto cofnie się kilka lat do tyłu a sportowo spadniemy tak nisko, że kolejne 10 lat będziemy się z tego podnosić. Amen

    • Lutek Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 23:54

      chyba zajaram sporta albo klubowego z tej okazji

  33. gege960 Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 00:02

    dzisiejsze wypowiedzi pana Kiełba w wywiadzie w Radiu Leliwa świadczą o jedym gozdek nie ma pojęcia o rządzeniu nawet sołectwem nie mówiąc już o mieście wielkości Tbg jego stwierdzenie na temat dlaczego przy okazji remontu skrzyżowania Wyspiańskiego i Kopernika nie pomyślano s ścieżkach od skrzyżowań to mistrzostwo świata / prezydent nie będzie jeżdził rowerem i sprawdzał gdzie nie ma drogi dla rowerzystów boob sie na tym nie zna a ponadto tym zajmuje sie jego zastępca, na większośc tematów odpowiadał, ze się zrobi lub się nie zna

  34. MamTalerz Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 00:59

    Ludzie szykuje się nowa zgoda Siarka-Real-Manchester-Bayern.
    Nawet Legia z Lechem nam nie podskoczy!

  35. franek Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 09:03

    lutek jesteś pajacem wyciętym z komiksu,a ci co tak piszą o podatkach sami nie wiedzą na co są przeznaczane.Wasze podatki przeżera kielb i jego przydupasy do roboty jezdzicie po stalowych i mielcach, kełb napieprzył wam o inwestycjach i widze że jest ich od chuja do kolan .Dobrze ze nie mieszkam w tym grajdole w którym rządzi nieudacznik i pajac taki jak ty lutek

    • Lutek Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 19:52

      Franiu, nie ekscytuj się tak chłopie bo ci żyłka pęknie.

  36. tbg Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 09:46

    Powiem Wam krótko. Nadchodzi zagłada, bo pis u władzy. Zniszczyć wszystko co nie związane z Kościołem, biskupami itp. Kolega wyżej dokładnie uwidocznił problem. Skoro w mieście jest tak źle, i nie stać nas na drugą ligę tylko kondycja miasta ma się “równać ” na poziomie ligi IV to ok. Ale w takim razie zrównajmy poziom płac najwyższych urzędników w mieście do tego poziomu, bo z tego co wiem to jesteśmy na topie w Polsce. Po co nam dwóch vice prezydentów, kilku doradców. Utrzymanie tych ludzi to też kupa kasy i tego nikt z Was nie widzi? Tu musi być poziom nazwijmy to drugoligowy pod względem stanowisk i płac ale już jeśli chodzi o KS to najlepiej do IV ligi bo na to nas stać. Hipokryzja!!!!!

    • Saint Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 12:41

      Ni z tych rzeczy. Doradca jest tylko jeden. I żsden z dzisiejszych naczelników nie zarabia po 13 tys. na miesiąc, jak to było za Masztalenki. Nie ma też gigantycznych nagród ani w urzędzie, ani w kopalni. Dlatego drugi wicek to żaden koszt.
      Ja raczej mam wątpliwości po co komu kopacze? Dla garstki kiboli? Zazwyczaj miejący grube policyjne teczki? Oni nie tylko nie płacą podatków, ale są beneficjentami socjalu!

      • Gobein Odpowiedz

        5 listopada 2015 at 17:52

        Propagandysto z magistratu, zamilcz. Wiesz, że łaska Kiełba na pstrym koniu jeździ. Jak nowy sekretarz miasta? Ponoć równy gość…

        • Lutek Odpowiedz

          5 listopada 2015 at 20:35

          idź wydoić krowy bo ryczą

  37. Historia Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 17:54

    Jak każdy dobrze wie że Tarnobrzeg ma nazwę siarkowego grodu to nikt o tym nie wspomina.Pan Kiełb i pan Kalinka wypowiada się w czasie teraźniejszym. Nie cofa się wstecz. Jak powstawało miasto i dzięki komu powstało. Jak każdy dobrze wie że starsze osoby co pracowali w kopalni siarki dawało na miasto jakąś cegiełkę i nikt o tym nie wspomina. Jak kopalnia dobrze prosperowała to nikt nie miał złego zdania. Szkoda mi pana Uźiela bo starsza osoba prosi na kolanach młodszą o osobę od siebie. Czyli nasz prezydent nie ma wstydu. Jak miasto się rozbudowało za pomocą kopalni czy ktoś jej podziękował w tych trudnych czasach co są teraz na ziemiach tarnobrzeskich. Bo już poszło w zapomnienie że to był siarkowy grud. Co do piłki nikt nie wiedział jak przyjezdni kibice chcieli obejrzeć mecz piłki gdzie jest stadion. Co do wymienionych nazwisk Zieliński czy Kucharski to promowali nasze miasto i na koszulkach piłkarskich i w telewizji które można zobaczyć w archiwach telewizji czy internetu. I wracają do naszego miasta jako goście czy nawet jako pracownicy bo nie raz słyszało się że chcą wrócić do Tbg. Faktem jest taki że C+ nie transmituje meczy na wielka skale jak to robił wcześniej. Nawet była propozycja nakręcenia filmu Ojca Mateusza tylko zastanawiam się skąd miasto by zebrało 2 miliony na 6 odcinków. A mecze można zobaczyć gdy Siarka grała w Ekstraklasie i w ten sposób inni ludzie wiedzieli gdzie leży Miasto Tarnobrzeg na mapie Polski.

    • Lutek Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 19:56

      A po co ludziom ta kopana reklama?! Jak będą chcieli odwiedzić Tarnobrzeg to odpalą sobie Google Maps.

    • Tommy Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 21:31

      Więc należało pomóc zwalnianym górnikom i innym pracownikom KiZPS Siarkopol, dzięki którym powstało to miasto, a nie teraz dawać pieniądze prywatnej akcyjnej spółce sportowej, która poza nazwą z siarką nie ma nic wspólnego. Bo to ci ludzie z KiZPS Siarkopol, a nie piłkarski klub Siarka Tarnobrzeg, stworzyli współczesny Tarnobrzeg i to oni utrzymywali niegdyś za PRL-u przez całe lata także ten klub piłkarski, a nie na odwrót. Teraz paru kolesi, którzy do biednych nie należą, a którzy przejęli rok temu z okładem drużynę piłkarską Siarki Tarnobrzeg zakładając po cichutku swoją spółkę, chce aby mieszkańcy Tarnobrzega, w tym też ci byli górnicy, utrzymywali klub. A takiego wała!!! Akcjonariusze Siarka Tarnobrzeg S.A. do biednych raczej nie należą, nabyli akcje będąc chyba w pełni świadomi tego co czynią, a że nie dali swego czasu szansy innym na kupno tych akcji, toteż uważali chyba, że robią dobry interes. Teraz wychodzi, że się pomylili i chcieliby kosztami swojej nietrafionej inwestycji podzielić się z resztą mieszkańców. Całe szczęście, że władze miasta pokazały im, że nic z tego. Popieram to całkowicie!!!

  38. gege960 Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 18:13

    Jeżeli w/g słów gozdka pana Kiełba Tbg nie stać na II ligę bo miasto biedne to pytam sie czy stać Tbg na dwoch vicków którzy nic nie robią, kilku doradców i przyroście administracji w Um jak bieda to niech bedzie też w Um Tbg

  39. fc Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 18:45

    PIS WSZYSTKO ZNISZCZY

  40. Podsumowanie prezydentury Kiełba Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 21:20

    Przytaczam analizę dokonań Kiełba wykonaną przez niejakiego Adama na forum Echa dnia. Kolejne miesiące “sukcesów” tego mistrza sami dopiszcie.

    grudzień 2014
    - mamy nowego szefa machowskiej kopalni,
    - mamy nowych doradców,
    - mamy dwóch wiceprezydentów,

    styczeń 2015
    - pod wpływem strajku tarnobrzeskich lekarzy prezydent obniż im czynsze,
    - pisowska Rada Miasta uchwala podwyżkę cen wody,
    - doradcy zamieniają się na naczelników
    - prezydent przygląda się kawie dla gości magistratu

    luty 2015
    - radny Zych proponuje budowę sanatorium w Tarnobrzegu,
    - po spaleni salonu samochodowego obok wiaduktu pojawia się inwestor w pustych halach w Zakrzowie – to przeniósł się serwis samochodowy,
    - pojawiają się nowi redaktorzy w TVL

    marzec 2015
    - decyzja o przeniesieniu budowy kortów w ramach budżetu obywatelskiego, konsultacji nie było
    - prezydent będzie miotłą robił porządki po poprzednikach i … znika na pewien czas z życia publicznego
    - kuratorium oświaty w Rzeszowie wszczyna postępowania wobec naczelnik oświaty

    kwiecień 2015
    - rusza bon edukacyjny – prezydent nie zamknie szkół i nie będzie zwalniał nauczycieli – zrobią to za niego sami dyrektorzy szkół
    - będzie inwestycja – wmurowanie tablicy pamiątkowej z pobytu Wojtyły pod warunkiem, że się na nią zrzucimy,
    - odwołanie likwidatora w Machowie
    - odkrycie afery z wypływem kasy z kopalni Machów, kwoty niby duże ale przez lata z Machowa wyciągnięto tysiące razy więcej chociażby przy złomowaniu kabli miedzianych a tego było, że hej…

    maj 2015
    - kolejne inwestycje w mieście – budki dla jeżyków,
    - za to dowiadujemy się, że nad jeziorem na razie lepiej nie będzie,
    - po przejęciu kopalni miasto będzie wiercić w ziemi w poszukiwaniu zdrowotnych wód realizując pomysł radnego Zycha,
    - odznaczono medalami zasługi Stanisława Żwiruka słynnego z inwestycji w domki kanadyjskie oraz Wojteczkę słynnego z działalności w Patriotycznym Ruchu Odrodzenia Narodowego – teraz też uprawia patriotyzm,
    - i mamy aferę z kupowanymi za miejskie pieniądze ornatami dla księży!

  41. Jerzy Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 21:27

    Ludzie złote czasy Siarki były i już nie wrócą odkąd upadł KiZPS.
    Po co 2 liga w tym mieście jak z takim budżetem wystarczy 3 jak np.w podobnej wielkości Legnicy,Chełmie,Zamościu,Jarosławiu czy Przemyślu.
    Mastalerz miał ambicje żeby w Tarnobrzegu była ekstraklasa kosztem mieszkańców ale na szczęście nowy prezydent jest realistą i przywraca normalność.

    • Tommy Odpowiedz

      5 listopada 2015 at 21:35

      Otóż to. Niechaj sobie będzie nawet liga mistrzów byleby nie kosztem mieszkańców Tarnobrzega!

  42. gege960 Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 22:47

    Tommy Jerzy jesteście żałośni w samym sobie. Co Kiełb przez ten czas zrobił polecam wpisy powyżej i odsyłam do informacji o dotacji na koszykówke tez samodzielna sekcja i autonomiczna z tą różnicą ze są tam gozdki pana Kiełba , przykład sesji rady miasta o dotacji na kosza, Pan Kiełb nie będę grabarzem koszykówki w Tarnobrzegu i przy wsparxiu radnych pis-u dotacja w kwocie 800 zł

  43. Tommy Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 23:48

    Gege960 sam jesteś żałosny. Wbij sobie do głowy, że prezydent i rada miasta nie są od “pieszczenia” (jakby to powiedział pan Kłos) piłki nożnej w mieście i obdarowywania na koszt podatników spółki Siarka Tarnobrzeg każdą kwotą pieniędzy jaka się tylko ubzdura jej akcjonariuszom. Są ważniejsze sprawy do sfinansowania w tym biednym mieście niż rozrywka nielicznej grupki ludzi. Możecie więc się cieszyć, że prezydent zapowiedział na przyszyły rok 600 tys. zł dotacji na zawodową piłkę nożną + 150 tys. zł na szkolenie młodzieży. Moim zdaniem jest to i tak o 600 tys. zł za dużo. P.S. Kosz i tenis też pewnie dostaną mniejsze wsparcie niż w tym roku, ale oni tam potrafią znaleźć inne źródła finansowania dla swoich sekcji a nie tylko z wyciągniętą ręką do miasta po kasę uderzać. Prawdę mówiąc mam już powyżej uszu słuchania tych nachalnych i bezczelnych żądań finansowych wysuwanych przez co poniektórych do miasta na rzecz prywatnej spółki.

    • 999 Odpowiedz

      6 listopada 2015 at 08:04

      święta racja!

  44. Dr Dree Odpowiedz

    6 listopada 2015 at 05:51

    Podobno od stycznia miast cofa dotację na najmłodsze piłkarskie grupy młodzieżowe a to już jest skandal!!!

  45. tbg Odpowiedz

    6 listopada 2015 at 08:10

    Tommy zgadzam się z Gege960, że jesteś trochę żałosny. Pomijając temat Siarki i dotacji, bo każdy może mieć swoje zdanie a Kiełb zrobi co będzie chciał, lub!!!!!! co będą chcieli jego pozorni koledzy z pisu, bo nie zapomnijmy, że w tym momencie to musi się z nimi liczyć jęśli chce mieć jakąś kasę z urzędu marszałkowskiego i od wojewody. Ale co najważniejsze. Przecież w/w podsumowanie nie jest pisane z kosmosu, tylko uwidacznia fakty i nie można się z nim nie zgodzić bo tak naprawdę jest. Przeczytaj z uwagą program i zapowiedzi Kiełba w kampani: inwestycje, praca, kultura itp. I nagle okazuje się że zderzenie z rzeczywistością jest bardzo bolesne. gdzie inwestycje, praca, sport, kultura?

    • Tommy Odpowiedz

      6 listopada 2015 at 20:16

      Tbg,Gege960 i “Podsumowanie prezydentury Kiełba” piszecie nie na temat. To nie jest dyskusja o osiągnięciach pierwszego roku kadencji obecnego prezydenta, tylko o kłopotach finansowych i przyszłości prywatnej spółeczki Siarka Tarnobrzeg S.A., gdyż tego dotyczyło spotkanie, o którym mowa w fotoreportażu i w dyskusji na forum. Rozumiem, że jak się nie ma żadnych merytorycznych argumentów to się dopieprza prezydentowi za całokształt,żeby tylko mu dopieprzyć,bo Wam żal zbyt dupę ściska żeby sobie odpuścić. I to postępowanie jest właśnie żałosne i to bardzo.
      P.S. Jeśli kiedyś w NW24 będzie reportaż i dyskusja na forum na temat osiągnięć obecnego prezydenta wtedy się będę wypowiadać w temacie. Będzie wtedy też można porównać osiągnięcia prezydenta m.in. z osiągnięciami jego poprzedników w analogicznym okresie ich kadencji, i wtedy będzie można przypomnieć, że np. taki pan N.M.w pierwszym roku swej kadencji miał(poza realizacją inwestycji Dziubińskiego) następujące osiągnięcia: przegrane procesy z bezprawnie zwolnionymi (przy okazji tzw. “reorganizacji urzędu”) pracownikami Urzędu Miasta i ścięcie słupków przy zjeździe z Sikorskiego w Sandomierską. Z pewnością osiągnięcia godne podziwu…

  46. edc Odpowiedz

    6 listopada 2015 at 17:31

    pisowska banda

    • Lutek Odpowiedz

      6 listopada 2015 at 18:37

      ale Norbert i Robert nigdy nie należeli do PIS-u

  47. lol Odpowiedz

    6 listopada 2015 at 21:34

    Tommy to nie Kiełb!Raczej jego doradca,pisze bezsensu.

  48. Gienek Kiełb mistrzem jest Odpowiedz

    7 listopada 2015 at 10:24

    Podsumowanie tych prawie 12 miesięcy pokazuje jakim człowiekiem jest Kiełb i że za jego kadencji to raczej lepiej nie będzie! Człowiek mówi o inwestycjach, miejscach pracy, obniżaniu podatków, a się okazuje że jedynie najbiedniejszej grupie społecznej dogadza czyli lekarzom. Jak twierdzi, że miasta nie stać to znaczy, że też nie stać na takie pobory jego i wielu jego przydupasów łącznie z Jolantą. Miejsc pracy i nowych inwestorów nie będzie bo nikt tu nie przyjedzie do takiego Kiełba co popisówki przed kamerami odstawia, zmienia zdanie co kilka minut i wszędzie wietrzy spisek Mastalerza. Mamy kiepskiego prezydenta, który o biznesie nie ma pojęcia bo nigdy nie miał swojej firmy. Wypłynął na krytyce Mastalerza, a procesy które wytoczył mu Mastalerz poprzegrywał. Mamy prezydenta, który był dyscyplinarnie zwolniony z UM. Mamy prezydenta, który w dupie ma mieszkańców. Mamy prezydenta, który wykończy oświatę. Mamy w dodatku mistrza Kalinkę, który dostał posadkę w WORD nie dlatego, że jast kompetentny. Patrząc na to wszystko można mieć tylko jeden wniosek. Ten człowiek niczego nie zbuduje tylko zrujnuje, i nieważne czy to będzie klub, czy oświata, czy jeszcze co innego. Jak na razie z nikim się nie może dogadać. I tak już chyba zostanie.

  49. ter Odpowiedz

    7 listopada 2015 at 20:53

    Śmiechu warte jak mała piłka, taka zabawka dla dzieci, może zawładnąć umysłem dorosłych ludzi.

    Nie to, że potępiam niech się duże dzieci bawią, ale nie za nasze podatki, bo przecież taka zabawa pożytku miastu nie przynosi.
    Co innego oświata, i tu jestem całkowicie ZA, niech idzie kasa na edukowanie małych obywateli, a duże dzieci jak chcą na głowach nimb nosić, niech się sami o to starają, a po drugie w ramach hobby można sobie gratisowo pobiegać za piłką.

    Brawo Panie Prezydencie – dzielić tak aby obdarowany mógł się również wykazać własną inwencją, a nie przed czasem spocząć na laurach.

  50. Starczy tego dojenia miasta ! Odpowiedz

    7 listopada 2015 at 22:18

    Żadnych pieniędzy na kiboli i na rozrywkę dla Norberta i Platformy nie dawać !

    • Lutek Odpowiedz

      8 listopada 2015 at 12:47

      przecież Janusz mógłby sprzedać BMW i przeznaczyć kasę na Klub.

      • Danuśka Odpowiedz

        8 listopada 2015 at 12:52

        widziałam Lovelasa ma weekendzie jak zaparkował swoją furmankę na podwójnym zakazie przed głównym wejściem do Kauflandu.

  51. wyklęta Odpowiedz

    8 listopada 2015 at 10:10

    Drodzy moi kochani. Ilu z Was oglądało transmisje konferencji i sesji RM? Tylko rzucić hasło Siarka się potrafi. Otóż Grzesiek powiedział wprost, że miasto będzie wspomagać piłkę, ale nie ją finansować. I to jest słuszne. Dalej…Kalinka Wam tłumaczy na sesji, że nasze pokolenia są wychowywane przez kadrę, która NIE MIAŁA NAWET NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ!!!! I to ta ekipa podwyższyła im płacę – nie nauczycielom, lecz kucharkom itd….ludziom, którzy mają rodzinę, którzy bardzo uczciwie zarabiają na chleb wychowując nasze dzieci. Chwała im za to. Że podnieśli się nad losem biednego człowieka. Tak ciężko to zrozumieć? Wielu z piłkarzy chodziło po miescie, i chwaliło się ile zarabia, a jak się języki im po wódce rozwiązały to wyszło, że….koperta :) i tak była zabawa w Siarkę S. A.. Moi kochani o to chodzi? Żeby czyscić kasę miasta ? a sponsorzy nic? Otóż trwają ogromne przygotowania do inwestycji z kasy UE (nie, nie, nie jestem z UM. I uszanujcie to, że robota idzie, a to co za Norberta odeszło w niebyt. Pan Dziedzic nie potrafił nawet wskazać, gdzie poszła kasa z miasta. Drużyna ma się utrzymywać, jeść za swoje na obiadach w Elblągu i wszędzie, ale nie za kasę podatników….tych, co ponoszą największe zobowiązania wobec miasta i uwaga – płacą….po prostu płacą. Spróbujcie zrozumieć tą ekipę. Zaraz pewnie ktoś mi zarzuci, że podatki…przypomnę – na ostatniej sesji obniżono podatki 1 raz od niepamiętnych lat za środki transportu. Nota bene w transporcie przegoniliśmy Niemcy.

  52. normalny obywatel Odpowiedz

    8 listopada 2015 at 20:48

    płacę podatki i nie życzę sobie by moje pieniądze trafiały na piłkę nożną…. Co to za sport gdzie liczy się tylko banda kolesi ich stołeczki wypad z miasta i ani grosza dla nich…

    • Lutek Odpowiedz

      8 listopada 2015 at 22:00

      tak jest niech spadają pawiany na banany razem z akcjonariuszami !!!

  53. Koncert życzeń? Odpowiedz

    8 listopada 2015 at 22:47

    Co to? Koncert życzeń? Ja również płacę podatki i nie życzę sobie aby z moich pieniędzy był finansowany kościół katolicki, nierentowne kopalnie,senat, aż tylu posłów, zbyt duża armia urzędników. Bardzo sobie nie życzyłem wydawania pieniędzy z moich podatków na przepłacony stadion narodowy i co? Wielu mieszkańców sobie tego nie życzyło, wielu pisało i pisze jaki to bezsens a władza i tak robi swoje.

  54. 999 Odpowiedz

    9 listopada 2015 at 09:28

    PANIE PREZYDENCIE KIEŁB NIECH PAN SIĘ NIE DA SZANTAŻOWAĆ KILKU CWANIAKOM, KTÓRZY POD PRZYKRYWKĄ KLUBU SPORTOWEGO PRÓBUJĄ ZAGRABIĆ PAŃSTWOWĄ KASĘ.

    • kibic Odpowiedz

      9 listopada 2015 at 10:27

      Zadzwoń na policję że grabią państwową kasę.To są pieniądze podatników nie państwowe! No cóż,skąd taki motek może o tym wiedzieć.Zniszczyć jest łatwo,odbudować się nie da. Myślicie co myślą o grani swoimi zawodnikami to raczej zejdźcie na ziemię.Młodzi uciekają i na pewno nie chcieliby grać w okręgówce. Synowie władcy i lizusy,więcej pokory!

      • 999 Odpowiedz

        9 listopada 2015 at 10:44

        Rozumiem, że piłka nożna zatrzyma młodych w Tarnobrzegu, stworzy im perspektywy rozwoju i podniesie atrakcyjność życia. Człowieku módl się o zdrowie bo o rozum już za późno.

  55. 998 Odpowiedz

    9 listopada 2015 at 13:12

    Jeśli się pomodlę to wiem o co,oby tacy jak ty byli zdrowi,chociaż mam wątpliwości czy masz głowę zdrową. Nogi sobie zostaw,przydadzą się tobie bo cóż innego ci pozostanie. Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie, młodych nie ma to grać trzeba,tymi co się ma. Zniszczyć można,odbudować się już nie da.Pożar łatwo wzniecić,ugasić gorzej.Skoro nie jesteś fanem piłki, to po co się wypowiadasz? prezio kazał?

    • Lutek Odpowiedz

      9 listopada 2015 at 13:42

      to zdecyduj się “miszczu” czy chcesz być budowlańcem czy strażakiem?

  56. 999 Odpowiedz

    9 listopada 2015 at 13:13

    REFERENDUM I WSZYSTKO NA TEMAT!

    • 997 Odpowiedz

      10 listopada 2015 at 13:04

      referendum to sobie możesz zorganizować u siebie w piaskownicy

      • G.K Odpowiedz

        11 listopada 2015 at 09:22

        Referendum zrobi sie nawet w piaskownicy!! Tobie do tego nic kilbojadzie,konika sobie mozesz zrobic,he,he ale palant.

  57. tom Odpowiedz

    10 listopada 2015 at 09:09

    Prezydentowi coś ta Siatka mocno zaszła za skórę, pilkarskie przedszkole z orlatkiem i nowoczesna baza planuje zamknąć :(