Derby na remis. Wisła Sandomierz dzieli się punktami z Czarnymi Połaniec (fotoreportaż oraz video HD)

Wisła Sandomierz zremisowała 1:1 (1:1) z Czarnymi Połaniec w meczu 15. kolejki III ligi małopolsko – świętokrzyskiej.

Prowadzenie w meczu objęli goście, w 14 minucie bramkarza Wisły pokonał Piotr Mazurkiewicz. Wisła wyrównała tuż przed przerwą, w 45 minucie bramkę na wagę jednego punktu strzelił Daniel Beszczyński.

W ramach 16. kolejki Wisła rozegra wyjazdowe spotkanie ze Spartą Kazimierza Wielka. Mecz odbędzie się w środę 11. listopada, zaś w niedzielę 15. listopada sandomierska drużyna podejmie na własnym stadionie Cracovię II. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 15. KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Poprad Muszyna – Garbarnia Kraków 1:0, Wisła II Kraków – Podhale Nowy Targ 0:2, Korona II Kielce – Beskid Andrychów 3:0, Unia Tarnów – Soła Oświęcim 1:2, Hutnik Nowa Huta – Łysica Bodzentyn 3:1, Wolania Wola Rzędzińska – Spartakus Daleszyce 1:2, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Cracovia II 3:2, Poroniec Poronin – Sparta Kazimierza Wielka 4:0