Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję z nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega w sprawie Siarki (video)

Listopad 12, 2015 5:55 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję video z nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzeg, w sprawie trudnej sytuacji finansowej w klubie Siarki Tarnobrzeg. Sesja odbędzie się w piątek 13. listopada br. w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Początek godz.11.

Chodzi o przekazanie Siarce jeszcze w tym roku 200 tysięcy złotych oraz zabezpieczenia w budżecie na przyszły rok kwoty 900 tysięcy złotych. Pod wnioskiem o zwołanie sesji podpisało się dziesięciu z dwudziestu jeden radnych: Jan Dziubiński, Norbert Mastalerz, Dariusz Kołek, Sławomir Partyka, Stanisław Uziel, Waldemar Szwedo, Waldemar Stępak, Marian Kołodziej, Leszek Ogorzałek oraz Dariusz Bożek.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera, przeciążony serwer lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

*******************************************************************************************************************************************************************

Retransmisja sesji będzie dostępna na naszym portalu ok 2-3 godziny po zakończeniu obrad.

17 Responses to Zapraszamy na transmisję z nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega w sprawie Siarki (video)

  1. dd_reporter Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 11:20

    Czy komukolwiek ta cała transmisja online działa?!

  2. ktoś Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 11:28

    NIE DZIAŁA

  3. kibic z UK Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 11:32

    Reklamy za to są super…..

  4. Jan Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 11:43

    Macie jak byk napisane, że będzie dostępna ok. 14!

  5. ktoś Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 11:45

    JAN ile ty masz lat ze czytac nie umiesz ? RETRANSMISJA

    • Jan Odpowiedz

      13 listopada 2015 at 11:55

      Ile ty masz lat, że nie umiesz czytać, choć pisać się nauczyłeś? I sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa retransmisja!

  6. Janusz Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 11:49

    nie działa jak zwykle

  7. (...) Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 11:55

    Coś tam dziala

  8. Rycho Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 12:00

    chyba działało przez chwilę, a Mastalerz jak zwykle nudzi i nudzi i się zerwala transmisja

  9. Jan Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 12:03

    Macie nad oknem info!

  10. yyy Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 12:13

    A zadaj sobie drogi Janie trochę wysiłku i przeczytaj cały tekst na stronie i znajdziesz info: “Zapraszamy na transmisję z nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega w sprawie Siarki (video)”. I do tego właśnie piją inne osoby w swoich wpisach. Wystarczy czasem coś dokładniej i ze zrozumieniem przeczytać.

  11. Jan Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 12:28

    To znaczy, że się walneli, albo mają problemy techniczne i nie zdążyli poprawić całego tekstu.

    • ktoś Odpowiedz

      13 listopada 2015 at 12:58

      czekam na przeprosiny !!!!!

  12. franek Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 12:45

    Janek jak Antek wie swoje i uj

  13. Szpak Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 15:29

    Bolek, czy z toba wszystko dobrze, czy piszesz z karetki?

  14. Franek Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 15:42

    Miło poczytać komenty w stylu transmisja nie działa. Ja i 50 innych osób ją ogladało. Cały czas wyświetla się ilość oglądających przy transmisji. Na prawdę piękne, emocjonalne i merytoryczne wystąpienia radnego Zycha, Dziubińskiego i Mastalerza. Dziwię się że nie poruszyły one rezydenta i radnych PiS. Pocieszeniem dla kibiców będzie to, że nasz kochany samorząd wybuduje zamiast 2 kortów do tenisa za 1mln, trzy za 1,4mln.

  15. ja Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 18:02

    Brawo Kiełb , brawo radni !!!! Dość kasy na piłkarzy!