Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka Tarnobrzeg nadal w Tauron Basket Lidze. Prezes Pyszniak “Cieszmy się, że mamy ekstraklasę” (video)

Czerwiec 22, 2016 3:25 PM

Po zakończeniu rozgrywek sezonu 2015/16 Siarka Tarnobrzeg spadła z koszykarskiej ekstraklasy. Klub dostał jednak zaproszenie do gry w TBL, z czego skorzystał i wszystko wskazuje na to, że w Tarnobrzegu kibice nadal będą mogli zobaczyć najlepsze polskie kluby w akcji.

Obecnie rozpoczęło się budowanie drużyny, której skład ma liczyć około dziesięciu zawodników, w tym trzech – czterech obcokrajowców. Nowymi polskimi zawodnikami tarnobrzeskiej drużyny zostali już były zawodnik Sokoła Łańcut Krzysztof Jakóbczyk oraz rozgrywający Michał Musijowski, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy I-ligowej SKK Siedlce.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

11 Responses to Siarka Tarnobrzeg nadal w Tauron Basket Lidze. Prezes Pyszniak “Cieszmy się, że mamy ekstraklasę” (video)

  1. idtrhf Odpowiedz

    22 czerwca 2016 at 15:58

    A przepraszam bardzo, kto da na to pieniądze?

    • tarnowies Odpowiedz

      22 czerwca 2016 at 17:41

      Mosci pan Kielb. Obetnie z pilki noznej i da dla nieudacznikow kosza. Ze swoich to by sie pociol.

  2. cxcx Odpowiedz

    22 czerwca 2016 at 18:36

    Wstydu dla miasta c.d. A gruby i rodzinka się pasie za nasze.

  3. bibi Odpowiedz

    22 czerwca 2016 at 19:52

    Jeśli będzie nie tylko trenerem ale w klubie to nic z tego nie będzie.Szkoda pieniędzy Jeśli Prezydent da pieniądze to musi wprowadzić swojego człowieka do Zarządu aby pilnować gdzie Ulatniają się pieniądze , kto je dostaje,kto je bezprawnie pobiera a kto je poprostu…?

  4. dr.85 Odpowiedz

    23 czerwca 2016 at 01:35

    Cieszmy sie ze mamy ekstraklase – co roku ten sam argument i co roku walka o to aby nie być ostatnią drużyną. Naprawdę jest się z czego radować. Ile jeszcze ten cyrk Pyszniaka będzie trwał i objezdzał całą Polskę ja się pytam? Ile jeszcze upokorzeń i batów muszą zebrać aby ktoś wreszcie zrozumial ze trzeba z tym skończyć raz na zawsze.

  5. Szeryf Odpowiedz

    23 czerwca 2016 at 10:05

    Ja się cieszę że nadal będziemy grać w ekstraklasie za praktycznie te same pieniądze co gralibyśmy w I lidze o której się za wiele nie mówi, nie pisze a pokazują ją tylko lokalne stacje tv. I będzie mnie cieszyć każde sensacyjne zwycięstwo nad wyżej notowanymi zespołami. Martwi mnie tylko za mało lokalnych akcentów czyli wychowankowie są ale za mało grają. Dał bym trenerkę Papce. Na początek na próbę, szansę, niech się sprawdzi. To był by mocny lokalny akcent. Szczucińskiego np. na asystenta a prezes niech się zajmie prezesowaniem i szukaniem pieniędzy. Dając pracę naszym prezes miałby mocną kartę przetargową dla lokalnych polityków.

    • FFF5 Odpowiedz

      24 czerwca 2016 at 08:06

      A ile razy widziałeś Siarkę w TVP Rzeszów? Zdaje się, że ani razu. Bo prawa do transmisji ma właśnie jakaś g*wniana telewizja, ktorej nikt nie ogląda. Za to co weekend jest relacja z Łańcuta lub Krosna gdzie jest 1 liga. I widać tam jaką radość przynosi gra. Gdzie zespół nie jest skazany na ciągłą porażkę.

  6. mieszkaniec Tbg - kibic Odpowiedz

    23 czerwca 2016 at 10:27

    Niektórzy chcieli likwidacji koszykówki – jedynej dyscypliny w mieście która często zapełnia całą halę. Niektórzy chcieli by postawić na tenis stołowy, którego ligowe zmagania na hali ogląda kilkanaście osób. Normalnie zarządzane miasto wspomaga kluby sportowe działające po to aby dostarczyć emocji kibicom(w 99,99% to mieszkańcy miasta) W mieście żaden klub czy spółka nie jest nastawiony na zysk, zarabianie. Czy to tak trudno jest niektórym pojąć?

  7. lol Odpowiedz

    23 czerwca 2016 at 23:21

    Za te same pieniądze? To powiedz mi ile wynosi wynagrodzenie miesięczne zagranicznych zawodników w siarce?

  8. keks Odpowiedz

    24 czerwca 2016 at 07:46

    marnotrastwo kasy i uwłaszczenie jednej grupy towarzyskiej i jednej familii na niej.tak wygląda dotowanie obu spółek w Tarnobrzegu.

  9. gosc Odpowiedz

    25 czerwca 2016 at 15:55

    …..zapelnia cala hale ????hahhaahnha zart na miare primaaprilis