Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Na początek Radomiak Radom – terminarz II ligi w sezonie 2016/17

Czerwiec 24, 2016 6:28 PM

PZPN ogłosił terminarz II ligi na nowy sezon. Rozgrywki rozpoczną się 30 lipca. W pierwszym meczu Siarka Tarnobrzeg podejmie Radomiaka Radom.

Kolejka 1 – 30-31 lipca

Odra Opole – Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa – Polonia Bytom
Olimpia Elbląg – Raków Częstochowa
Warta Poznań – Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów – Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 2 – 6-7 sierpnia

Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg – GKS Bełchatów
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Polonia Bytom – Olimpia Elbląg
Odra Opole – Polonia Warszawa

Kolejka 3 – 13-14 sierpnia

Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Odra Opole
Warta Poznań – Polonia Bytom
GKS Bełchatów – Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo – Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice – Radomiak Radom
Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo
Polonia Bytom – GKS Bełchatów
Odra Opole – Warta Poznań
Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg

Kolejka 5 – 24 sierpnia

Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Warta Poznań – Polonia Warszawa
GKS Bełchatów – Odra Opole
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik – Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice

Kolejka 6 – 27-28 sierpnia

Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa – ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom – Legionovia Legionowo
Odra Opole – Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa – GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg – Warta Poznań

Kolejka 7 – 3-4 września

Warta Poznań – Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo – Odra Opole
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 8 – 10-11 września

Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg – Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
Polonia Bytom – Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole – ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Warta Poznań – GKS Bełchatów

Kolejka 9 – 17-18 września

GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Warta Poznań
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik – Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg – Odra Opole
Radomiak Radom – Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Rozwój Katowice – Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Zambrów

Kolejka 10 – 24-25 września

Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa – Rozwój Katowice
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Radomiak Radom
Polonia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań – Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo

Kolejka 11 – 1-2 października

Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik – Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Radomiak Radom – Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
Rozwój Katowice – Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 12 – 8-9 października

Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów
Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński
Odra Opole – Rozwój Katowice
Polonia Warszawa – Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom
Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo

Kolejka 13 – 15-16 października

Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Warta Poznań
Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice – Polonia Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński – Odra Opole
Olimpia Zambrów – Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa

Kolejka 14 – 22-23 października

Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa
Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg
Odra Opole – Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice
Warta Poznań – Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 15 – 29-30 października

ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów
Rozwój Katowice – Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg – Odra Opole
Raków Częstochowa – Polonia Bytom

Kolejka 16 – 5-6 listopada

Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom
Odra Opole – Raków Częstochowa
Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów
Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo – Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 17 – 12-13 listopada

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów – Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg
Raków Częstochowa – Polonia Warszawa
Polonia Bytom – Odra Opole

Kolejka 18 – 19-20 listopada

Stal Stalowa Wola – Odra Opole
Polonia Bytom – Polonia Warszawa
Raków Częstochowa – Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg – Warta Poznań
Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice – ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 19 – 26-27 listopada

Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów – Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Olimpia Elbląg – Polonia Bytom
Polonia Warszawa – Odra Opole

Kolejka 20 – 4-5 marca

Stal Stalowa Wola – Polonia Warszawa
Odra Opole – Olimpia Elbląg
Polonia Bytom – Warta Poznań
Raków Częstochowa – GKS Bełchatów
Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński – ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom

Kolejka 21 – 11-12 marca

Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo – Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa
GKS Bełchatów – Polonia Bytom
Warta Poznań – Odra Opole
Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa

Kolejka 22 – 18-19 marca

Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa – Warta Poznań
Odra Opole – GKS Bełchatów
Polonia Bytom – Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Radomiak Radom
Rozwój Katowice – Puszcza Niepołomice

Kolejka 23 – 25-26 marca

Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom – Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik – Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo – Polonia Bytom
Gryf Wejherowo – Odra Opole
GKS Bełchatów – Polonia Warszawa
Warta Poznań – Olimpia Elbląg

Kolejka 24 – 1-2 kwietnia

Stal Stalowa Wola – Warta Poznań
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
Polonia Warszawa – Gryf Wejherowo
Odra Opole – Legionovia Legionowo
Polonia Bytom – ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom
Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice

Kolejka 25 – 8-9 kwietnia

Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice – Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom – Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik – Odra Opole
Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów – Warta Poznań

Kolejka 26 – 15 kwietnia

Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów
Warta Poznań – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa – ROW 1964 Rybnik
Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom – Radomiak Radom
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 27 – 22-23 kwietnia

Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom
Radomiak Radom – Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Warszawa
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo – Warta Poznań
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów

Kolejka 28 – 29-30 kwietnia

Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo
Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa – Radomiak Radom
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom – Rozwój Katowice
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Zambrów

Kolejka 29 – 6-7 maja

Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Bytom
Rozwój Katowice – Odra Opole
Puszcza Niepołomice – Polonia Warszawa
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo

Kolejka 30 – 13-14 maja

Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań – Radomiak Radom
Olimpia Elbląg – Puszcza Niepołomice
Polonia Warszawa – Rozwój Katowice
Odra Opole – Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 31 – 17 maja

Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom
Olimpia Zambrów – Odra Opole
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Warszawa
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice – Warta Poznań
Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo

Kolejka 32 – 20-21 maja

Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice
Warta Poznań – Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Warszawa – Olimpia Zambrów
Odra Opole – Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom – Raków Częstochowa

Kolejka 33 – 27-28 maja

Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa – Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard Szczeciński – Warta Poznań
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 34 – 3-4 czerwca

Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom
Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice
GKS Bełchatów – Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań – Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa – Raków Częstochowa
Odra Opole – Polonia Bytom

źródło: 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>