Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Weronika Bednarska Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 (fotoreportaż oraz video HD)

Sierpień 27, 2016 11:12 PM

18-letnia tarnobrzeżanka Weronika Bednarska została Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016. Nową miss dobrze znają kibice miejscowej drużyny koszykarskiej, bowiem pani Weronika przez cztery lata była członkinią grupy Cheerleaders Tarnobrzeg, realizując swoją największą pasję czyli taniec.

Finał konkursu odbył się w minioną sobotę na terenie mariny nad jeziorem. Dziesięć finalistek zaprezentowało się przed jury złożonym z przedstawicieli sponsorów i partnerów konkursu i publicznością podczas czterech pokazów. Podczas każdego z nich każdy z szesnastu jurorów mógł przyznać każdej z finalistek od 1 do 5 punktów.

Weronika Bednarska zebrała w sumie 288 punktów. Zaledwie punkt mniej zdobyła Paulina Szałaj z Żabna w gminie Radomyśl nad Sanem, której przypadł tytuł pierwszej Wicemiss. Drugą Wicemiss została natomiast Izabela Karp z Nowej Dęby, która decyzją internautów i uczestników finałowej imprezy otrzymała także tytuł Miss Publiczności.

Zdobywczyni tytułu kocha taniec i muzykę. Przez cztery lata tańczyła w zespole Cheerleaders Tarnobrzeg. Wśród swoich pasji wymienia także kosmetologię i fryzjerstwo. Jest właśnie w trakcie praktyk fryzjerskich i ma nadzieję, że tuż po otrzymaniu dyplomu, podejmie pracę w branży fryzjersko-kosmetologicznej. Marzy o otworzeniu własnego salonu.

Choreografię do finałowych pokazów przygotowała Justyna Wesołowska z Atelier GA MON, a układ taneczny, który finalistki zaprezentowały przy pierwszym wyjściu na scenę opracowała Marta Kaczmarek z Klubu Fitneska. Podczas ostatniego koronnego pokazu finalistki konkursu wystąpiły w kreacjach z salonu mody Lady M.

Finał konkursu poprzedził pokaz dziecięcy przygotowany przez właścicieli tarnobrzeskiego sklepu MisterTOY.

Dla finalistek przygoda z konkursem trwałą blisko miesiąc. W ostatnich tygodniach brały one udział w sesjach zdjęciowych między innymi nad Jeziorem Tarnobrzeskim, w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu oraz w Zamku w Baranowie Sandomierskim. W tym czasie miały możliwość współpracy z dwojgiem profesjonalnych fotografów: Oliwią Zielińską i Robertem Szulcem. Makijaż do sesji zdjęciowych przygotowywało Profesjonalne Studio Urody NO1 w Tarnobrzegu, a stylizację Atelier GA MON – Justyny Wesołowskiej. Przy realizacji sesji zdjęciowych i całego konkursu pracowały również: Monika Stojowska i Agata Rybka.

Organizatorem Regionalnego Konkursu Piękności „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego” była redakcja portalu  www.tarnobrzeskie.eu, wraz z Prezydentem Miasta Tarnobrzega i partnerami: Profesjonalnym Studio Urody NO1, Atelier GAMON, Sklepem Obuwniczym – Iwony i Andrzeja Niezgody w Tarnobrzegu, Sklep Elite Moda – dystrybutor spodni marki Peppe Jeans, Tawerna Bocianówka, Zipline.pl – Tyrolka nad Jeziorem Tarnobrzeskim, Fitneska, Paintball Tarnobrzeg, Jacht klub Kotwica, Klub Płetwonurków LOK Octopus, sklepem MisterToy, właścicielem stacji paliw Statoil przy ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu – firmą LAKO Sp J Konrad Lachowski i Renata Lachowska oraz kwiaciarnia „Kwiaty ze Smakiem” z Gorzyc.

Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

Sponsorami głównymi „Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016” są: Sad Sandomierski – Grupa Producentów Owoców i Warzyw, firma Dźwigmar oraz Park Tarnobrzeg. Pozostali sponsorzy: KiZPS Siarkopol, Polkar – MPK Tarnobrzeg, Stacja Paliw BP Tarnobrzeg – Bogdan Panek, Diamentowy Optyk, Fenix Metals, Transdziwg, STORKS, Agencja Reklamy NADO.

foto&video: Piotr Morawski

OBSZERNA RELACJA VIDEO Z WYBORÓW: WSZYSTKIE PREZENTACJE FINALISTEK:

Cz.1

Cz.2

17 Responses to Weronika Bednarska Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Kokoszka Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 08:35

    Najładniejsza była TA co szarfy zakładała. Choć te buty trochę. ..to uroda mmmmm. Za rok koleżanko życzę powodzenia i już oddaje swój głos na Ciebie.

  2. kaj Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 08:53

    ale dziadostwo

  3. Szalony Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 10:45

    dziewczyny ładniejsze niż rok temu

  4. gaaalk Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 11:50

    Serio :/ ona byla wg mojej opinii na sanym dole tabeli ..

  5. klaaagg Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 14:41

    Gaaalk , to ty się nie znasz na urodzie kobiet , wygrała najladniejsza , to jej sie to nalezalo … ! Brawo Weronika

  6. Darko tbg Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 15:34

    6 była super, ta w koronkowej sukience – wysoka i piękna laska,
    a zwyciężczyni ufffff – i dlaczego jury nałożyło klapki?

  7. ewgh Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 15:51

    Szkoda ze dziesiatki jak nie setki ludzie uwazaja,ze wygrala jedna z brzydszych lasek,nie wspominajac ze “znajomi” jej “magicznie” nabili setki glosow w ciagu kilku minut a ona sama na zywo nie jest zbyt ladna.
    W ogóle na ulicach Tarnobrzega mijam dziesiatki ladniejszych dziewczyn od tych tu.

  8. klaaagg Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 17:11

    Ludzie to świnie , było się zgłosic i pokazac swoje ryje , a nie komentowac teraz kogo jury wybralo … Zazdrosni ludzie … Pewnie byscie byli na samym koncu albo nie przeszli do kolejnych etapow … GOSCIE I LASKI DRAMAT !!!

    WYGRALA NAJPIEKNIEJSZA !!!!!!!!!!!!!!!!

  9. Misa się wkurzyła Odpowiedz

    28 sierpnia 2016 at 19:26

    Nie wymagajcie cudów, Marzanna ja ta lala.

  10. Kamillo Odpowiedz

    29 sierpnia 2016 at 04:12

    Nie wygrała najpiękniejsza tylko najbardziej dostępna dziewczyna z tbg którą dogłębnie znają kibice

  11. Kaska Odpowiedz

    29 sierpnia 2016 at 07:35

    Obiektywnie. Iza z nr 6 była zdecydowanue moją faworytką, rownież Anastazja i I vice miss. Taki mógłby byc werdykt

  12. Agnieszka Odpowiedz

    29 sierpnia 2016 at 11:52

    Nie będę nic pisać o finalistkach bo są gusta i guściki, ale o organizacji.
    Szkoda że tyle pieniędzy mieli i tyle ludzi nad tym sprawowało piecze, no ogólnie porażka. Dziewczyny nie wiedziały kiedy wyjść i widać było że nawet osoba za kulisami która je wypuszczała nawet tego nie wiedziała. Piosenka z refrenem “I’m a prostitute” kiedy dziewczyny wyszły w strojach kąpielowych – no porażka… Niektóre uczestniczki nie umiały iść na szpilkach i aż raziło to w oczy. To nie jest wina dziewczyn tylko osoby która była za nie odpowiedzialna. Co to jest za problem pokazać dziewczynom jak powinno się chodzić w szpilkach (przez to parę z nich wyszło fatalnie). Przerwy nie powinny być aż tak długie, bo dziewczyny aż tyle czasu na przebranie nie potrzebowały.
    Rozumiem że trzeba wspierać młodzież i nowe talenty, no ale żeby zespoły nawet nastrojonych instrumentów nie miel,i tylko robili to podczas gali, no skandal. Tyle czasu na to było wcześniej. Muzyka była za głośno, stać tam się nie dało. Jury przez 45 minut się naradzało, no chyba tam kolacje jedli bo zliczyć 15 kart z ocenami nie jest aż tak czasochłonne.
    Jedynym plusem który tam był to dziewczyny z Chmielowa, których występ zaciekawił publiczność. Szkoda że nie wzięły naszych dziewczyn z Samby lub nie przedstawili jakiś pokazów walki, na pewno zainteresowało by to publiczność, a nie jak było to teraz, po godzinie większość opuściła tamten teren.
    To była druga edycja, mieli już jakieś doświadczenie, wzięli ludzi, mogłoby się wydawać ze odpowiedzialnych, no a wyszło jak wyszło.

  13. Kaska Odpowiedz

    29 sierpnia 2016 at 17:31

    Mnie się podobało. Najłatwiej jest krytykować. A dziewczyn z Samby to przez opór właściciela nawet wołami trudno wyciągnąć. Zawsze cos mu nie pasuje. Zespoły super, zmobiliowala sie młodzież pomimo wakacji. A tsk w ogole to niby skąd organizatorzy tyle pieniędzy mieli i ile?,?

  14. xyz Odpowiedz

    30 sierpnia 2016 at 09:05

    Powiem tak, dziewczyny miały okropne makijaże, wszystkie robione na jedno kopyto. Postarzaly i pasowały tylko do niektórych dziewczyn, a niestety każda musiała mieć taki sam makijaż. Sukienki wieczorowe na większości wyglądały jak zwykle worki na śmiecie o kilka rozmiarów za duże. Organzacja fatalna.

  15. Sui Hammerhead Odpowiedz

    1 września 2016 at 00:19

    Zdecydowanie nr 6, Darko tbg dobrze napisał. Powinna wygrać.
    Wyróżniłbym jeszcze nr 4. Powinna zostać Vice.

  16. kasia Odpowiedz

    2 września 2016 at 09:46

    Zdecydowanie kandydatka numer 6 !! Piękna dziewczyna, długie nogi piękna twarz :D powinna wygrać

  17. Ewelina Odpowiedz

    2 września 2016 at 11:11

    Teraz zróbcie konkurs na mistera jeziora tarnobrzeskiego.