Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Udany występ tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg w 2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

Wrzesień 30, 2016 8:57 AM

Trzy II miejsca i dwa III miejsca to osiągnięcia tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg w 2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Gdańsku. W 141 osobowej grupie startujących zawodników tarnobrzeski klub reprezentowali: na wózkach Emilia Kotarska, Piotr Sokalski i Janusz Chamot, oraz zawodnicy grający na stojąco Łukasz Delekta, Paweł Mazuryk, Mariusz Matejek, Paweł Włodyka i Jerzy Zajdel.

W klasie 8 Paweł Mazuryk po wygraniu swojej grupy i meczu półfinałowego w finale uległ Mariuszowi Olczakowi IKS AWF Warszawa 0:3 i zajął II miejsce.

II miejsce zajęła Emilia Kotarska w klasie kobiet 3-5 oraz Jerzy Zajdel w klasie 11. Jurek zagrał kolejne dobre zawody, po wygraniu turnieju w fazie grupowej, pojedynku w ćwierćfinale i półfinale uległ w finale 1:3Markowi Chybińskiemu ze Start Gorzów Wielkopolski.

III miejsce wywalczył Paweł Włodyka w klasie 10, który debiutował w Grand Prix Polski. Paweł wygrał swoje gry w frazie grupowej, 1 rundę i ćwierćfinał ale przegrał grę półfinałową 0:3 z Igorem Misztalem Start Skierniewice. Natomiast Mariusz Matejek również stanął na najniższym stopniu podium w klasie 9. Wygrał swoje gry w frazie grupowej oraz ćwierćfinał by w półfinale ulec 0:3 Pawłowi Jabłońskiemu Start Wrocław.

Należy odnotować też niezły występ Janusza Chamota, który z fazy grupowej wyszedł na drugim miejscu, w ćwierćfinale pokonał 3:0 Mariusza Siewierskiego Triumf Start Bydgoszcz
by w półfinale ulec po zaciętej walce 2:3 Tomaszowi Jakimczukowi Start Zielona Góra. W walce o III miejsce przegrał po dobrym pojedynku 2:3 z Grzegorzem Papisem KSN START Warszawa.

Zawody w Gdańsku to kolejne zawody, z których wracamy z pokaźną liczbą miejsc na podium, a nasz sukces jest świetną promocją Miasta na arenie krajowej. Cieszy też dobra forma naszych zawodników, którzy wystąpią 1-2 października w turnieju międzynarodowym na wózkach w Puławach a później 28-30 października w kolejnym Grand Prix Polski w Gdańsku.

foto&info: IKS Jezioro Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>