Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg, Sandomierz: Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Listopad 3, 2016 6:26 PM

W Tarnobrzegu i Sandomierzu ruszyły przygotowania do 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra 15. stycznia 2017 r „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

TARNOBRZEG

Każdego, kto zechce kwestować na rzecz WOŚP zapraszamy w dniu 12.11.2016 (sobota), o godzinie 11:00 do Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Tarnobrzegu (siedziba sztabu), z wypełnioną ankietą wolontariusza, dostępną na naszej stronie internetowej: www.wosp.tarnobrzeg.pl lub tutaj – ankietawolontariusza

Zdjęcie do identyfikatora zostanie zrobione w sztabie!

Wolontariusze, którzy w dniu finału nie będą mieli ukończonych 16 lat, muszą wskazać opiekuna, który wraz z nimi będzie w tym dniu kwestował.

Podczas 25. Finału WOŚP w Tarnobrzegu będzie kwestować 200 wolontariuszy.

W ramach pomocy WOŚP tarnobrzeski szpital zostanie wyposażony w nowy sprzęt. Do Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu ma trafić 10 łóżek młodzieżowych, 10 łóżek dziecięcych oraz lokalizator naczyń krwionośnych.

SANDOMIERZ

Sandomierskie Centrum Kultury ogłasza nabór na wolontariuszy 25 Finału WOŚP, który odbędzie się w Sandomierzu 15 stycznia 2017 roku. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy obchodzi jubileusz. Gra i pomaga już od 25 lat.

Drogi przyszły Wolontariuszu, jeśli chcesz nam pomóc podczas 25 Finału WOŚP, to zgłoś się do Sztabu Sandomierskiego Centrum Kultury pod adresem: Rynek 25/26, tel. (15) 832 29 64, e-mail: biuro@esceka.pl.

Jak zostać wolontariuszem? To bardzo proste!

W Sztabie Sandomierskiego Centrum Kultury otrzymasz ankietę zgłoszeniową, którą możesz także pobrać z naszej strony Sandomierskiego Centrum Kultury. Wystarczy, że wypełnisz ankietę i zwrócisz ją do Sztabu najpóźniej do dnia 30 listopada 2016 roku. Zdjęcie zostanie wykonane na miejscu. Ankieta – ankietawolontariusza

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

One Response to Tarnobrzeg, Sandomierz: Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  1. Witos Odpowiedz

    3 listopada 2016 at 21:30

    czy Wolontariusz to to samo co żebrak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>