Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

24.11 (czwartek) Sandomierskie Spotkania z Kulturą: Karpacki Orient

Listopad 17, 2016 5:08 PM

Niezależna Inicjatywa Kulturalna oraz Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Sandomierskie Spotkania z Kulturą, które odbędzie się w czwartek 24 listopada o godz. 18, tradycyjnie w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1). Spotkanie nosi tytuł „Karpacki Orient” a naszym gościem będzie pan Paweł Główka – podróżnik, przewodnik i instruktor przewodnictwa górskiego.

Będzie to spotkanie nie tylko o podróżowaniu w rejon Karpat, ale przede wszystkim o historii architektury. Nasz gość opowie o niepowtarzalnej i wyjątkowej architekturze cerkiewnej Karpat. W swojej prelekcji, jak zawsze bogatej w piękne fotografie, pan Paweł zaprezentuje style architektoniczne karpackich cerkwi, opowie o znaczeniu i funkcji ikonostasu, wyposażeniu wnętrz oraz symbolice poszczególnych elementów architektonicznych.

Wstęp wolny!

info: SCK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>