Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sławomir Neumann, szef Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej z wizytą w Tarnobrzegu (zdjęcia oraz video HD)

Listopad 18, 2016 10:34 PM

Od dzisiaj w Tarnobrzegu na ulicy Kwiatkowskiego 1 działa biuro poselskie Zdzisława Gawlika oraz europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej. Z tej okazji Tarnobrzeg odwiedził dziś Sławomir Neumann, szef Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej.

Krótki briefing prasowy z udziałem posłów Gawlika i Neumanna odbył się w Zamku Tarnowskich w Dzikowie.

foto&video: Piotr Morawski

9 Responses to Sławomir Neumann, szef Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej z wizytą w Tarnobrzegu (zdjęcia oraz video HD)

  1. zenon Odpowiedz

    18 listopada 2016 at 22:38

    Pusta sala i Mastalerz z wielkim brzuchem. Platformie już dziękujemy…

    • Mały Kaziu Odpowiedz

      20 listopada 2016 at 10:31

      Tylko Ponton może z nim konkurować.

  2. felek Odpowiedz

    18 listopada 2016 at 22:55

    Ma grubas tupet.

  3. Janusz Odpowiedz

    19 listopada 2016 at 07:42

    Frekwencja jak widzę dopisała…

  4. PKO Odpowiedz

    19 listopada 2016 at 11:47

    Spotkanie było tylko dla dziennikarzy. Po spotkaniu dopiero zaczęli schodzić się działacze Peło

  5. koko Odpowiedz

    19 listopada 2016 at 15:50

    Kwiatkowskiego 1 to Biedronka tam jest chyba. Przy którym stoisku to biuro?

  6. rob Odpowiedz

    19 listopada 2016 at 23:35

    widze że działacze to rodziny przyprowadzili.Sztuczny tłum;)))

  7. Myślący Odpowiedz

    20 listopada 2016 at 13:05

    Czy w Polsce można znaleźć człowieka odrobinę myślącego?????
    Peowcy krytykują, a gdzie konkretne zarzuty ? To już dzieciak w
    piaskownicy konkretniejszy np Jasiek mi się nie podoba bo ma
    podarte buty, a platformę nawet na takie stwierdzenie nie stać.
    PiS zniszczyć i już, bo dla nas są stołki, a gdzie zainteresowanie
    się przeciętnym obywatelem, pw. Polską to wszystko macie w życi!!
    Krzykacze odrobinę ambicji, honoru – prywata nade wszystko.
    Popatrz peowcu w lustro, morda zakazana ci się wykrzywi, chyba,
    że jesteś nieukiem, chamem wielkiego kalibru jak “wielki tzw prof
    prawa Rzepliński – kawał sku…. gnojem do potęgo entej trzeba być
    by nie zauważyć stronnicze orzeczenia polskich sądów co potwierdziły
    afery prywatyzacyjne w Warszawie i nie tylko. Walzz skrajna obłuda
    bez grama honoru wasze niszczące działania Polski powinny was
    doprowadzić do Trybunału Stanu czego wam życzę. Jak taki obłudnik
    może spokojnie spać – to już trzeba być wyzbytym wszelakich cech
    podstawowej przyzwoitości – gnojarstwo

  8. rob Odpowiedz

    23 listopada 2016 at 21:39

    Ale jad się sączy widać że z pisu.