Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Po Skopaniu czas na Baranów Sandomierski. Jesienne Impresje już w niedzielę 4. grudnia (zdjęcia)

Listopad 28, 2016 4:31 PM

Sentymentalnie, ale i z humorem – tak minął niedzielny wieczór mieszkańcom Skopania i okolic. Premiera spektaklu Jesienne Impresje zakończyła się owacjami na stojąco. A w kolejną niedzielę drugi pokaz – tym razem w Baranowie Sandomierskim.

Premiera spektaklu w Skopaniu zgromadziła prawdziwe tłumy – nie wszyscy zmieścili się na widowni. Blisko 300 osób słuchało piosenek w ciekawych aranżacjach, bawiło przy kabaretowych skeczach, czy z uwagą podziwiało instrumentalne solówki. Popisy aktorów i muzyków wywoływały żywe reakcje, głośny śmiech i oczywiście gromkie oklaski. A na koniec nawet owacje na stojąco.

Jesienne Impresje to wydarzenie, które ma już swoją długą, chlubną historię. W ich ramach występowało wielu znakomitych artystów – amatorów, ale i zawodowców. Lub przyszłych profesjonalistów, bo to właśnie na tej scenie stawiali pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze. Także w tym roku nie zabrakło prawdziwych perełek. W Jesiennych Impresjach wystąpili wokaliści i instrumentaliści skupieni wokół MGOK-u, byli i obecni podopieczni oraz pracownicy placówki. Na scenie mogliśmy podziwiać: Olę Solarską, Sarę Trubiłowicz, Igę Pańczyk, Monikę Wilczyńską, Barbarę Godzinę, Justynę Klag-Żygułę, Adama Szczypienia, Angelikę Brylską, Piotra Plutę, Jakuba Kołcza, Arkadiusza Chwałka, Łukasza Jugo, Artura Durdkę, Krzysztofa Chmielowca, Michała Chmielowca, Piotra Gruszeckiego, Mateusza Załuskę, Adriana Knycha, Aleksandra Cenę, Jakuba Głowę oraz Wojciecha Gwoździowskiego, który także spektakl wyreżyserował.

Kto nie zdołał Jesiennych Impresji obejrzeć, będzie mieć jeszcze jedną szansę. W niedzielę 4 grudnia odbędzie się jeszcze raz, tym razem w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim. Początek o godzinie 18.15. Wstęp jest wolny.

info:rd
foto: Radek Delimata

One Response to Po Skopaniu czas na Baranów Sandomierski. Jesienne Impresje już w niedzielę 4. grudnia (zdjęcia)

  1. norbert Odpowiedz

    30 listopada 2016 at 17:33

    Kompaktem zdjęcia robione??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>